Розширення Яндекс браузера для обходу блокування сайтів

У російськомовному сегменті Інтернету велику кількість заблокованих ресурсів. У Росії закриттям доступу до сайтів займається Роскомнадзор. Деякі з них були занесені в чорний список служби через недотримання прав інтелектуальної власності, інші за

Обхід блокування вбудованими засобами Яндекс браузера

Останнім часом браузер від компанії Яндекс знайшов популярність і тепер знаходиться в лідерах, часом випереджаючи за кількістю користувачів навіть такі відомі інтернет-навігатори як Opera і Mozilla Firefox. Якщо ви є прихильником цієї програми і не бажаєте встановлювати додаткові утиліти і спеціальні браузери, на кшталт Tor, для обходу заборонених сайтів, то можете скористатися вбудованим режимом «Турбо».

Режим «Турбо» в браузері призначений в першу чергу для економії інтернет-трафіку. Він включається автоматично, якщо швидкість з’єднання падає нижче позначки 128 Кб / с. У такому випадку всі вихідні запити відправляються на сервери Яндекс, які самостійно перенаправляють ваш запит при більш потужному з’єднанні до потрібного сайту. Після цього контент передається на ваш пристрій. Така схема допоможе значно збільшити швидкість відкриття сторінок і завантаження в мережі.

Коли запити з вашого пристрою потрапляють на сервера Яндекс, вони обробляються і надсилаються за потрібною адресою вже через інший IP-адресу. Таким чином сервера компанії виступають в ролі proxy-сервера, які фактично приховують ваш справжній адресу і дозволяють обійти блокування сайтів. Режим «Турбо» можна активувати навіть якщо у вас стабільний і високошвидкісне з’єднання.

 1. Для цього на панелі вгорі натисніть кнопку «Меню». Вона зображена у вигляді трьох горизонтальних смужок.
 2. У відкритому вікні натисніть на рядок «Включити турбо».

  активація режиму

  Активація режиму «Турбо» в Яндекс браузері

 3. Введіть в адресному рядку назву заблокованого ресурсу і підтвердіть перехід.

Також може бути корисно дізнатися: Як обійти блокування Вконтакте, Однокласники, Яндекс, Майл.ру в Україні.

Hola для швидкого обходу заблокованих сайтів Яндекс браузера

Розширення для Яндекс браузера для обходу заблокованих ресурсів Hola, за заявою розробника, встановили більше 150 млн користувачів по всьому світу. З його допомогою користувач зможе потрапити на будь-який ресурс, який знаходиться в чорному списку держслужб. Головною умовою є працездатність сайту, до якого необхідно отримати доступ. Доповнення для браузера встановлюється значно простіше, ніж будь-яке інше додаток. На прикладі ми зробимо пошук і установку прямо у вікні магазину розширень.

 1. Для цього відкрийте браузер і натисніть на кнопку меню в правому верхньому куті.
 2. Виберіть пункт «Додатки».

  кнопка

  Кнопка «Додатки» в меню браузера від Яндекс

 3. Опустіть відкрилося вікно в самий низ і натисніть кнопку «Каталог розширень».

  кнопка

  Кнопка «Каталог розширень»

 4. У вікні пошуку введіть фразу «Hola».

  Вікно пошуку розширень

  Вікно пошуку розширень

 5. З з’явилися результатів виберіть «Hola Better Internet».
 6. У вікні розширення натисніть праворуч зелену кнопку «Додати в Яндекс Браузер».

  кнопка

  Кнопка «Додати розширення в браузер»

 7. Зверху вікна з’явиться запит на установку розширення, підтвердіть його.

  кнопка

  Кнопка «Встановити розширення»

Завершивши установку, ви можете відкрити будь-який заблокований для вашої країни сайт. Розширення буде працювати і в випадках, коли ваш обліковий запис на ресурсі є заблокованим адміністрацією. Адже блокування поширюється на ваш дійсний адреса, а за допомогою розширення ви зможете використовувати для доступу адреса проксі-сервера.

Щоб застосувати розширення, натисніть на символ Hola вгорі на панелі інструментів браузера. Виберіть країну для підміни адреси і почекайте якийсь час, поки відбудеться з’єднання з обраним сервером. Далі введіть адресу заблокованого ресурсу і перейдіть на нього. Тепер ви зможете зайти на ресурс і скористатися всіма його можливостями.

Рекомендуємо: Як відключити https (в браузері Яндекс, Google Chrome, Вконтакте).

ZenMate допоможе відкрити закритий сайт

Ще одним ефективним розширенням для Яндекс браузера для входу на заборонені сайти є ZenMate. Розробники пропонують вибрати IP-адреса з 4 країн: Китай, Румунія, США, Німеччина.

При цьому він має свої переваги:

 • жодні ваші дані сервіс ZenMate не зберігається;
 • користувач може вибрати програму для комп’ютера, яке доступне для більшості популярних операційних систем: Windows, Mac, Android та інших;
 • додаток і розширення для браузерів легко встановлюються, а активація VPN технології відбувається в один клік;
 • ZenMate використовує понад сто локацій, в яких розташовані proxy.

  ZenMate в каталозі розширень Яндекс браузера

  ZenMate в каталозі розширень Яндекс браузера

Плагін ZenMate встановлюється таким же чином, як і Hola. Але при його пошуку вам потрібно вказати вже інша назва. Після установки, виберіть значок на панелі інструментів і вкажіть одну з чотирьох країн. ZenMate є одним з кращих розширень для того, щоб обійти заборонений сайт в Яндекс браузері.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector