Як вийти зі свого облікового запису в Плей Маркеті

Додаток Play Market — одне з найбільш часто відвідуваних на нашому телефоні. Завдяки йому ми завантажуємо новий софт на наш телефон. А також проводимо оновлення вже встановлених на нашому телефоні програм. Але одного разу може виникнути ситуація, коли нам знадобиться вийти з нашого аккаунта в додатку Плей Маркет. Яким же чином це зробити, і які інструменти для цього знадобляться? Розповімо в нашому матеріалі.

Спосіб покинути аккаунт в Play Market за допомогою браузера

Перший з методів, який дозволяє деактивувати свій профіль в Плей Маркет — це використовувати стаціонарний або мобільний браузер з вашого ПК або смартфона. Даний метод — один з найшвидших і найбільш ефективних, що дозволяє вийти з усіх ваших облікових записів Google на всіх ваших пристроях.

Для виходу з Play Market виконайте наступне:

 1. Увійдіть в свою учетку Гугл в вашому браузері;
  авторизація Гугл
  Пройдіть авторизацію в ваш обліковий запис Гугл за допомогою веб-навігатора
 2. Потім перейдіть в браузері на сторінку myaccount.google.com;
 3. Відкриється сторінка ваших активних пристроїв. Тут будуть присутні як мобільні пристрої, так і стаціонарні операційні системи, на яких активований ваш Гугл-аккаунт;
  Перелік пристроїв з аккаунтом Гугл
  Відкриється перелік ваших пристроїв з вашим аккаунтом Гугл
 4. Знайдіть в їх переліку мобільний пристрій, на якому ви хочете залишити профіль в Гугл Плей. Тапніте праворуч від нього на кнопку з трьома вертикальними точками, і в меню оберіть «Вийти»;
  Вийти з облікового запису Гугл
  Натисніть на «Вийти»
 5. Підтвердіть ваш вихід.
  Підтвердіть ваш вихід
  Підтвердіть ваш вихід, натиснувши на «Вийти»

Цей простий спосіб дозволити вам не тільки вийти з Play Market, а й з усіх додатків Гугл, таких як Gmail і інших аналогах.

Читайте також: код помилки 490 в Гугл Маркет.

Яким чином вийти з Плей Маркет за допомогою налаштувань вашої ОС Андроїд

Як відомо, ви не знайдете в Плей Маркет спеціальної опції для виходу з вашого профілю. Тому гарною альтернативою на вашому Андроїд-пристрої, є видалення вашого поточного облікового запису в Google Play.

Виконайте для цього наступне:

 1. Перейдіть в налаштування вашого девайса;
 2. У переліку розділів виберіть розділ «Облікові записи та синхронізація» (на інших моделях гаджетів цей розділ може мати назву «Облікові записи та архівація»);
  Облікові записи та синхронізація Андроїд
  Виберіть розділ налаштувань «Облікові записи та синхронізація»
 3. У списку облікових записів натисніть на обліковий запис Google, яку хочете видалити;
  Виберіть обліковий запис Гугл
  У переліку акаунтів виберіть потрібний обліковий запис Гугл
 4. У вікні, натисніть внизу на «Видалити аккаунт» (Видалити обліковий запис).
  Видалити аккаунт Гугл
  Виберіть опцію «Видалити обліковий запис» для видалення вашого Гугл-аккаунта

От і все. Після видалення вашого профілю звідси ви не зможете увійти в свій обліковий запис Google. Якщо ж ви пізніше захочете увійти в свою учетку по будь-якої причини, наприклад, для установки будь-якої програми, ви зможете ввести цю обліковий запис, а потім просто зайти в систему.

Це може бути корисним: У додатку «Сервіси Google Play» сталася помилка.

Користування програмою «Log Out!»

Для виключення свого аккаунта в Плей Маркет ми можемо використовувати допоміжні програми. Одним з таких додатків є програма «Log Out!». Її функціонал дозволяє швидко вийти з облікових записів на вашому Андроїд-пристрої, це один з найбільш простих і ефективних інструментів такого плану.

Додаток Log Out!
Встановіть на свій гаджет додаток «Log Out!»

Встановіть цю програму на ваш телефон, запустіть його, після чого натисніть на кнопку «Log out all accounts». Після цього ви вийдіть з усіх ваших облікових записів на вашому телефоні. Легкий, швидкий і доступний метод.

Log out all accounts
Натисніть на кнопку «Log out all accounts»

висновок

Вище ми докладно розглянули, яким чином можна вийти зі свого аккаунта в мобільному Плей Маркет. А також які способи нам в цьому знадобляться. Використовуйте перераховані нами інструменти, що дозволить вам отримати мобільний девайс вже без вашого профілю. Такий пристрій можна використовувати для подарунка або продажу, або будь-яких інших цілях, в яких ваш Гугл-аккаунт вже не знадобиться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector