Що робити, якщо не встановлюється NET.Framework

Для тих, хто хоча б мало-мальськи розбирається в програмному забезпеченні комп’ютера, абсолютно зрозуміло, що в будь-якому випадку настає час, коли виникає необхідність встановити NET.Framework.

NET.Framework logo

З установкою і використанням NET.Framework у користувачів дуже часто виникають проблеми

Це зовсім не дивно, оскільки NET.Framework є платформою, на основі якої можна створювати, а потім згодом запускати деякі програми. Оскільки Microsoft є розробником такої платформи, то вона розрахована, безумовно, на Windows, хоча існує все-таки можливість встановити NET.Framework і на деякі інші операційні системи, в число яких входить і Linux.

На жаль, установка платформи не завжди проходить успішно, користувачам доводиться стикатися з серйозними проблемами, коли виникають системні помилки, через які процес інсталяції завершується раптової невдачею.

Звичайно ж, відразу виникає питання, чому не встановлюється Microsoft NET Framework 4. Отримавши відповідь на це питання, можна знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Проблеми установки платформи

Недосвідчені користувачі, які багато чули про можливі помилки, що виникають при інсталяції NET.Framework, бажають дізнатися, чи можна обійтися без установки такого пакета на комп’ютер. В принципі, немає необхідності відразу ж перевантажувати операційну систему всілякими додатковими програмами і програмами, якщо користувач в них не потребує. Програмісти рекомендують інсталювати тільки програмне забезпечення, в якому безпосередньо потребує користувач. Надмірне завантаження ОС непотрібними програмами провокує дефіцит вільного простору на жорсткому диску, що погіршує і роботу системи, і її швидкодію.

зустрічаються помилки

Розібравшись в алгоритмі інсталяції нового програмного забезпечення, користувачі по аналогії приступають до установки NET.Framework на Windows 7. Виконуючи послідовно всі пропоновані дії, користувач обнадіює себе, що все пройде однозначно гладко, і незабаром платформа буде успішно встановлена ​​на Windows 7, після чого можна відразу приступити до завантаження та подальшого запуску улюбленої гри.

Однак в деяких випадках виникає розчарування, оскільки доводиться стикатися з тим, що навіть при чіткому дотриманні інструкції все одно не встановлюється NET Framework 4 Windows 7, видаючи «сумне» повідомлення на екран.

Найчастіше причиною є конфліктна ситуація, що виникає в Windows 7.

Компанія Microsoft підтверджує, що проблема, в результаті якої не встановлюється НІ Фреймворк 4 в Віндовс 7, дійсно, пов’язана зі службою Windows Update.

Безумовно, якщо виникає проблема, значить, знаходиться і той, хто намагається знайти шляхи її вирішення. Так і в цьому випадку, програмісти вже знайшли ефективні способи, що дозволяють обійти виникає помилку, успішно встановивши NET.Framework на Windows 7.

При цьому немає необхідності здійснювати щось неймовірне, алгоритм вирішення цієї проблеми докладно розписаний, тому його освоїти зможе навіть той, хто не має достатнього практичного досвіду.

Як встановити NET.Framework

«Не можу встановити NET Framework» — фраза, яку можна почути від багатьох користувачів. Поєднання «не можу» просто заполонила тематичні форуми. На щастя, існують такі програмісти, які завдяки своїм відмінним знанням і практичним умінням, вміють знаходити різні варіанти усунення помилок. До того ж, вони не приховують свої геніальні «знахідки», а з радістю діляться з усіма охочими, тому на форумах досить часто можна знайти цінні поради, що дозволяють вирішувати проблеми навіть абсолютним «чайникам».

Алгоритм дій, орієнтований на установку платформи

Щоб встановити NET.Framework на Windows 7, спочатку слід видалити попередні сліди установки всіх версій. Недосвідченим користувачам досить складно виконати такі маніпуляції, оскільки компанія Microsoft досить щільно «переплела» системні папки з папками платформи. З цієї причини попередня версія може дуже складно віддалятися, або, взагалі, немає можливості від неї «позбутися».

Проігнорувати цей крок теж не можна, оскільки в процесі нової інсталяції платформи на Windows 7, знову може виникати помилка.

Щоб весь процес деінсталяції і подальшої інсталяції був забезпечений успіхом, важливо дотримуватися всіх рекомендацій досвідчених користувачів. Перш за все, рекомендується завантажити файл dotnetfx_cleanup_tool.zip. Далі його слід відкрити, а потім відразу ж отримати, оскільки він поміщений в архів.

видалення NET.Framework

У папці, в якій знаходяться всі витягнуті файли, необхідно знайти файл cleanup_tool з розширенням exe. Саме його слід запустити. Відразу ж виникне нове вікно, в якому запитують дозвіл на всі наступні дії. Клікнувши по кнопці «Так», користувач погоджується з усім, тому програма продовжує виконувати всі інші дії.

У певний момент виникне вікно, в якому буде запропоновано право вибрати продукт Microsoft, який потрібно видалити. Серед пропонованого переліку є рядок «NET.Framework — всі версії», вибравши її, залишається натиснути на кнопку «Очистити».

Однак і таке застосування не всесильне, оскільки воно не зможе видалити NET.Framework 2.0, оскільки така версія платформи визначена розробниками Microsoft в якості невід’ємної частини операційної системи.

Після завершення очищення, комп’ютер потрібно обов’язково перезавантажити. Розробники Microsoft висувають такі вимоги для багатьох важливих процедур, пов’язаних з процесами інсталяції та деінсталяції.

Після запуску операційної системи слід послідовно встановити кілька версій Microsoft.NET.Framework. Спочатку версію 1.1, потім перейти до установки версії 3.5 і 3.0, далі знову буде потрібно перезавантаження комп’ютера.

На завершення залишається увімкнути службу Windows Update і вже після цього благополучно встановити Microsoft.NET.Framework 4.

Незважаючи на те, що доведеться витратити якийсь час на виконання всіх зазначених дій, користувач однозначно може пишатися отриманим результатом. Нові знання, підкріплені практичними навичками, завжди розглядаються як «золотого скарбу», який може стати в нагоді ще багато разів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector