Що робити, якщо не оновлюється iTunes

Для будь-якої програми регулярно виходять оновлення. Користувач, який використовує пристрої від Apple, постійно працює з необхідною утилітою iTunes. Але іноді, коли користувач хоче оновити додаток, у нього виникає помилка. Про те, як її виправити, і піде мова в нашій статті.

Що робити, якщо не оновлюється iTunes

Рішення проблем з оновленням iTunes.

Чому на комп’ютері не оновлюється Айтюнс

Нижче будуть описані всі причини, через які Айтюнс може не оновлюватися.

Використання облікового запису без прав адміністратора

Провести всі процеси з iTunes може тільки адміністратор. В іншому випадку у вас нічого не вийде. Вихід з цієї ситуації простий: вам потрібно увійти в обліковий запис під ім’ям адміністратора. Якщо комп’ютер не ваш, то попросіть користувача, щоб він увійшов в обліковий запис і дав вам оновити програму.

Конфлікт iTunes і ОС Windows

Така проблема може виникнути в тому випадку, якщо ви дуже довго не оновлювали операційну систему. Якщо ви власник iTunes на Windows 10, то спочатку натисніть комбінацію клавіш Win + I. Після відкриття вікна «Параметри», перейдіть в «Оновлення та безпека».

«Оновлення та безпека»

Далі перевірте наявність нової версії програми, натиснувши на відповідну кнопку. Якщо у вас інша версія Віндовс, то перейдіть в «Панель управління» ® «Центр оновлення». Після виконайте перевірку оновлень. Якщо вони будуть, то встановіть їх незважаючи на їх важливість.

Невірна версія утиліти

Іноді ПК видає помилку і пропонує вам встановити невідповідну для вашої ОС версію програми. Для початку вам потрібно повністю видалити Айтюнс і інші програми від Apple. Про це ви можете прочитати в іншій нашій статті. Після виконання даної операції ви можете перейти по одній з посилань нижче і завантажити потрібну версію.

  • Windows Vista;
  • Windows 7 і вище.

Завантаження програми

Конфлікт із захисним ПЗ

Іноді антивірус, встановлений на комп’ютері, негативно реагує на спробу оновити Айтюнс. Тому вам варто на час відключити антивірус, попередньо перезагрузив ПК.

вірусна активність

Часто вірус, що знаходиться на комп’ютері, не дозволяє оновлювати програми, в тому числі і iTunes. Проведіть сканування операційної системи за допомогою антивіруса. Якщо загроза буде виявлена, то її слід усунути. Після цього перезавантажте ПК.

Прочитавши статтю, ви розібралися, що й як робити, якщо у вас не оновлюється Айтюнс. Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам вирішити цю проблему, і у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо ж вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector