Як зробити колаж з фотографій онлайн

Оскільки кращі камери для смартфонів все частіше здатні виконувати феноменальні фотографії, ми всі шукаємо способи показати друзям свої зображення в своєму унікальному стилі. Колаж з фотографій онлайн — відмінний спосіб продемонструвати і поділитися обраними зображеннями, тому не дивно, що виробники колажів пропонують надзвичайно популярні інструменти для творчості. Як інструмент для створення колажів цілком достатньо використовувати загальне програмне забезпечення для розробки, таке як Adobe Creative Cloud suite.

Як зробити колаж з фотографій онлайн

Створення колажу з фотографій онлайн.

Однак, якщо ви не знаєте, як працювати з таким ПО, вам потрібно деякий час, щоб освоїти уроки і техніки Photoshop або іншого софта. Багато популярних мобільні і веб-додатки для спрощення процесу тепер включають вбудовані інструменти, що дозволяють зробити колаж онлайн, а в додатку і в браузері є кілька виділених налаштувань. Якість їх сильно варіюється, тому ми спробували з’ясувати, чи всі вони готові до того, щоб втілити в життя ваші творчі ідеї.

Ribbet

Творець флеш-колажів Ribbet простий і захоплюючий.

Сторінка — ribbet.com.

Розробник — Ribbet.

Ціна — безкоштовно (стандарт); $ 4,95 / місяць (преміум).

Безкоштовний онлайн-виробник колажів Ribbet зовсім недавно знайшов прекрасний новий інтерфейс, який набагато приємніше використовувати. Виберіть шаблон, завантажте зображення, налаштуйте розмір, округлятимете кути, відредагуйте освітлення, експозицію і т. Д. Якщо ви передумаєте, ви можете легко змінити свій шаблон, додавши додаткові рядки або стовпці. Більшість користувачів вважають цей сервіс кращим серед інших онлайн-додатків для створення колажів. Також є безкоштовний додаток для iOS і Android.

Ribbet

Adobe Spark

Spark виділяється серед інших продуктів Adobe досконалістю супер-простого інтерфейсу.

Сторінка — spark.adobe.com/make/photo-collage-maker/?red=av

Розробник — Adobe.

Ціна — безкоштовно.

Spark — безкоштовний сервіс від Adobe, що дозволяє виконати створення колажу онлайн. Його простий інтерфейс означає, що він не вимагає такого ж ретельного навчання, як у випадку з іншими додатками Adobe: просто створіть свій проект і використовуйте різні варіанти дизайну, щоб склеїти ваші фотографії в привабливий колаж. Для використання повного функціоналу додатка потрібна обліковий запис Creative Cloud.

Adobe Spark

Canva Collage Templates

Canva пропонує великий вибір шаблонів колажів.

Сторінка — canva.com/templates/collages.

Розробник — Canva.

Ціна — безкоштовно (доступні платні пакети).

Canva — це всебічний фоторедактор і пакет дизайну, який ви можете використовувати в браузері або в якості додатку (спочатку тільки для пристроїв iOS, але тепер він також доступний на Android). Базовий пакет повністю безкоштовний, але є платні шаблони, якщо ви хочете щось більш просунуте. Серед інструментів Canva — великий вибір шаблонів колажів (навіть з 4 фотографій), які відмінно виглядають і прості у використанні. Ви також можете оживити свої колажі величезним вибором ефектів, фільтрів, шрифтів, форм та інших можливостей Canva.

Canva Collage Templates

BeFunky

За допомогою BeFunky легко створити колаж в браузері або на мобільному пристрої.

Сторінка — befunky.com.

Розробник — BeFunky.

Ціна — безкоштовно (стандарт); $ 4,95 / місяць (преміум).

BeFunky — один з кращих безкоштовних онлайн-творців зображення з 5 фотографій. Він пропонує безліч шаблонів, простий інтерфейс і швидку інтеграцію з фоторедактором BeFunky. Безкоштовна версія працює добре, але, якщо ви використовуєте більше фотоефектів для фото з більш високою роздільною здатністю і можливість використання ваших колажів на комерційній основі, вам знадобиться обліковий запис BeFunky Plus. Крім онлайн-інструменту, BeFunky доступний як додаток для iOS або Android.

BeFunky

piZap

Безкоштовний piZap фінансується за рахунок реклами, але вона абсолютно не заважає.

Сторінка -pizap.com/collage_maker.

Розробник — piZap.

Ціна — безкоштовно (стандарт); $ 5,99 / місяць (Pro)

Розробник інтернет-колажу, заснований на рекламі, має можливість використовувати інтерфейс Flash або новий інтерфейс HTML. Останній в даний час знаходиться в стадії бета-тестування, але вже вражає своїм функціоналом і зовнішнім виглядом. Він простий у використанні, є багато шаблонів, зображень і шрифтів на вибір, і ви можете додати текст або стікери, щоб об’єднати свої фото. Доброю особливістю є включення шаблонів банерів Facebook, які допоможуть вам легко модернізувати свій бренд в соціальних мережах.

Версія Pro пропонує безкоштовне проектування з декількома картинками — навіть з трьома фотографіями, набагато більший вибір шрифтів, стічних зображень і шаблонів, можливість завантаження колажу в надвисокому дозволі і багато іншого. Є версії додатків для iOS і Android, тому ви можете також запустити piZap і на смартфоні.

piZap

Photo Collage

Photo Collage має встановлені розміри банерів в соціальних мережах.

Сторінка — photocollage.com.

Розробник — Zygomatic.

Ціна — безкоштовно.

Photo Collage має зрозумілу назву, яке говорить сама за себе, а додаток для веб-колажів не менше просто у використанні — візьміть 1 фотографію, прикрасьте її і додайте ще кілька. Додаток працює на платформах Mac, Windows, Android і iOS, включаючи сенсорні екрани, і ви можете вибирати з шаблонів колажів або використовувати свої навички для створення колажів вільної форми. Ви працюєте з зображеннями низької роздільної здатності, а потім, коли ви задоволені результатом, ви можете вибрати «придбати» версію вашого дизайну з високою роздільною здатністю. Одна з розчаровують особливостей полягає в тому, що інструменти редагування можна прикріпити до головного вікна, тому їх постійно доведеться шукати в списку доступних фільтрів і шаблонів.

Photo Collage

FOTOR

FOTOR — це професійний творець колажів на рівні фотостудій.

Сторінка -fotor.com/features/collage.

Розробник — Fotor.

Ціна — безкоштовно (стандарт); від $ 3,33 / місяць (Pro).

FOTOR є професійним онлайн-розробником колажів. На відміну від інших в цьому списку інструментів створення колажів, в FOTOR можна імпортувати 2 і більше фото, які відображаються на правій панелі, а потім вибрати, коли і де їх розмістити в колажі (замість того, щоб вибирати, де вони будуть при імпорті) . Це проста функція, яка спрощує створення привабливих колажів. Ви можете отримати тільки частина безкоштовної версії — можна створювати колажі, але вони будуть містити водяний знак Fotor. Для розширених функцій, безконтактного інтерфейсу, колажів без водяних знаків і хмарного сховища вам необхідно придбати версію Pro.

Photovisi

Photovisi — редактор без паролів та інших незручностей сучасних сервісів.

Сторінка -photovisi.com.

Розробник — Photovisi.

Ціна — безкоштовно (стандарт); $ 4,99 / місяць (преміум).

Photovisi — це автономний виробник колажів без будь-яких Фрівей і інструментів редагування фотографій, які тільки відволікають і плутають користувача. Ви просто вибираєте дизайн колажу, додаєте свої фотографії і перетаскуєте їх до тих пір, поки не закінчите, а потім завантажуєте і зберігаєте колаж. Що може бути простіше? Якщо ви хочете завантажити колаж без водяних знаків, вам потрібно буде сплатити преміум-підписку.

Photovisi

Google Фото

Google Фото раніше використовувалася як Picasa.

Сторінка -photos.google.com.

Розробник — Google.

Ціна — безкоштовно.

Google Фото, раніше відомий як Picasa, є переглядач зображення і редактором фотографій, але чи знаєте ви, що він поставляється з вбудованим редактором колажів? Ви можете поекспериментувати з шістьма різними типами колажів на екрані створення практичного колажу, і вони будуть збережені у вашій папці «Колажі». Зробити це досить просто, і, як і слід було очікувати від Google, програма має приємний і зрозумілий інтерфейс, а результат виправдає ваші очікування.

Google Фото

Kizoa Collage Maker

Kizoa пропонує десятки готових шаблонів.

Сторінка — kizoa.ru/Collage-Maker.

Розробник — Kizoa.

Ціна — безкоштовно (стандарт) плюс довічне членство в Premium.

Веб-сайт Kizoa Collage Maker — по навігації один з найскладніших інструментів для створення колажів, але він пропонує безліч готових шаблонів (як статичних, так і анімованих) для всіх випадків. Ви можете налаштовувати шаблони або створювати свої власні з нуля, а потім додавати до своїх проектів фотографії, GIF, відео і навіть стікери, а також прикрасити все це за допомогою тексту. Членство в Kizoa також включає доступ до творця фільмів і редактору фотографій, тому прямо в браузері можна буде виконувати будь-яку кількість творчих завдань.

Kizoa Collage Maker

FotoJet

FotoJet дозволяє створювати колажі на професійному рівні.

Сторінка -fotojet.com.

Розробник — PearlMountain.

Ціна — безкоштовно (стандарт); $ 6,99 / місяць (плюс).

FotoJet — безкоштовний онлайн-колаж, який дозволяє створювати колажі, фотокарти, плакати, аватарки Facebook, заголовки Twitter, банери YouTube, веселі фотографії та багато іншого. Для вас є сотні шаблонів, в тому числі і найкреативніші, наприклад, такий, де ви можете додавати зображення в кокосові горіхи. Платний варіант Plus пропонує набагато більш широкий спектр ресурсів для роботи.

FotoJet

PicMonkey Collage

Безкоштовні інструменти PicMonkey дають вам багато контролю над вашими колажами.

Сторінка -picmonkey.com.

Розробник — PicMonkey.

Ціна — від $ 5,99 / місяць (доступна безкоштовна пробна версія).

Частина пакета PicMonkey — веб-додаток, який також пропонує інструменти для редагування зображень, їх підбору і проектування. PicMonkey Collage — це швидкий і потужний спосіб організувати ваші зображення в привабливі рамки і колажі. Імпорт зображення зі свого комп’ютера або підключайтесь до онлайн-сервісів, таких як Facebook, OneDrive, Dropbox і Flickr. Ви можете точно налаштувати колаж, відрегулювати масштаб і розміщення ваших зображень, а потім додати фільтри. Користувачі Supremium також отримують доступ до просунутим інструментів для редагування.

PicMonkey Collage

Після безкоштовного створення онлайн-колажу вам потрібно підписатися на PicMonkey, щоб його можна було зберегти. Залежно від ваших потреб є три різних плану. Тим не менш, ви можете безкоштовно створити свій колаж, і є безкоштовна тижнева пробна версія, яку варто вивчити до того, як ви вирішити придбати підписку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector