Рінгтони в Viber: як завантажити і змінити дзвінок?

Viber — відмінний додаток для здійснення безкоштовних дзвінків з мобільних пристроїв на будь-які інші девайси. Основна перевага Вайбера — це абсолютно безкоштовні дзвінки з будь-якої точки планети, головне — це наявність інтернету.

рінгтон Viber
Багатьох користувачів цікавить, як можна змінити рингтон Viber

Як і при будь-якому виклику, починає грати спеціальний рінгтон, який встановлений за замовчуванням в Viber. Якщо ви хочете поміняти рінгтон в Viber, це можна зробити легко і швидко, змінивши вигляд в меню.

Серед величезної кількості безкоштовних месенджерів, рекомендуємо користуватися саме Viber, тому що він встановлений у багатьох користувачів, і не доведеться зайвий раз просити вашого співрозмовника встановлювати це додаток.

Стандартний рінгтон для Viber можна скачати на нашому сайті, або ж прослухати його онлайн:

https://xn——7kcabbec2afz1as3apmjtgqh4hrf.com/wp-content/uploads/2014/06/3347____Viber-Ringo.mp3

Завантажити рінгтон Viber MP3

Як змінити рінгтон в Viber самостійно

Це дуже популярний рингтон, який стоїть на дзвінку в програмі Viber. Але якщо вас не влаштовує ця мелодія, ви можете легко змінити його на будь-який інший. Для цього потрібно зайти в:

  • Меню:

рінгтон Viber
Перейдіть в налаштування месенджера

  • налаштування:

рінгтон Viber
Відкрийте вкладку Повідомлення

  • повідомлення:

рінгтон Viber
Виділіть необхідні пункти

У загальному списку налаштувань для повідомлень ми можемо відключити або включити всі звуки в Viber для контактів і повідомлень, а також впливала вікна при вхідні дзвінки й повідомлення.

А для того, щоб змінити рінгтон при дзвінку в Вайбере, потрібно поставити галочку на пункті Використовуватися системні звуки. Після цього стануть активні поля для «Мелодія дзвінка» і «Звук повідомлень (повідомлення)».

Залишилося тільки завантажити потрібний рингтон або пісню на свій пристрій. Далі підключаємо телефон до комп’ютера і закачуємо мелодію на пристрій. Потім вам залишиться тільки поставити цю мелодію в якість дзвінка в Viber.

Користуватися додатком Viber — одна насолода, і якщо ви ще не встановили його на свій девайс, то рекомендуємо завантажити Viber на телефон безкоштовно на нашому сайті.

Додаток не залишить байдужим не одного нового користувача, адже просте управління і безкоштовні дзвінки завжди будуть в попиті серед користувачів мобільних телефонів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector