Путівник по месенджер: як написати повідомлення в Viber

Viber — відоме на весь світ додаток, що дозволяє не тільки спілкуватися без кордонів, а й істотно економити на СМС і дзвінки за кордон. У його завантаження та встановлення немає нічого складного, весь процес займає не більше 5-10 хвилин. Наш портал допоможе вивчити функціонал і секрети месенджера, а також навчить, як написати повідомлення в Вайбере, якщо ви робите це вперше.

Написати повідомлення Вайбер
Написати повідомлення Вайбер не складе труднощів для будь-якого користувача

Співрозмовники можуть обмінюватися короткими текстовими файлами, а також відео, аудіо та картинками. Якщо ви раніше використовували Skype, в цих двох програмах є спільні риси, тому навчитися користуватися Вайбером буде ще простіше.

Працювати програма може тільки за умови наявності бездротового підключення або мобільного інтернету.

У Вайбере інструкція користувача є на офіційному сайті, з якого ви будете завантажувати програму. Більш того, з кожним днем ​​спілкування по месенджер ви навчитеся відкривати нові і корисні опції.

З чого почати користувачеві програми

Відразу після скачування приступайте до реєстрації по мобільному номеру. По її завершенні відкрийте список контактів, інтегрований з телефонної книги. Навпроти кожного з них стоїть значок програми. По ньому ви зрозумієте, хто з користувачів активний в даний момент і готовий до спілкування.
Можна відкрити чат з будь-якою людиною, спілкування може бути:

  • індивідуальним — вас тільки двоє в листуванні;
  • груповим — кількість співрозмовником може досягати 100-200 чоловік.


Внизу є поле, в якому необхідно набирати текст за допомогою віртуальної клавіатури. Біля нього розташований значок у вигляді скріпки, це інструмент для додавання фото, відео та інших файлів. Їх ви завантажте з Галереї (важливо, щоб всі файли зберігалися в пам’яті пристрою).

З месенджера легко дзвонити співрозмовнику на стаціонарні міські номери, використовуючи спеціальну функцію ViberOut. Тарифікація таких дзвінків цілком адекватна і конкурує з розцінками більшості мобільних операторів.

Інструкція по користуванню Виберіть буде корисна новачкам, які ще не встигли освоїтися в цій програмі і завантажили її вперше. Пам’ятайте, що на одному номері телефону реєструється тільки єдина програма.
За розсилку набридливої ​​реклами і спам-атаки на інших співрозмовників вас можуть заблокувати, причому назавжди. Відновити свій профіль буде дуже непросто і тільки через технічну підтримку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector