Програми для поліпшення рівня сигналу Wi-Fi на комп’ютері, ноутбуці і Андроїд-пристроях

Програма для поліпшення рівня сигналу Wi-Fi на комп’ютері, ноутбуці і Андроїд-пристроях здатна поліпшити якість прийому мережі. Часто Wi-Fi-сигнал функціонує з перебоями, періодично пропадає. Іноді швидкість може не відповідати тій, що заявлена ​​провайдером. В такому випадку необхідно шукати оптимальне рішення, яке покращить сполучення з бездротовим Інтернетом. Це може бути програма, яка дозволить активувати правильні настройки Wi-Fi-сигналу на ноутбуці або комп’ютері, додаток для Андроїд-гаджетів, або зміна факторів, що впливають на передачу сигналу. Якщо користувача влаштовує якість бездротового Інтернету, то ми не рекомендуємо змінювати будь-які параметри, оскільки в кінцевому підсумку результат може бути негативним. Варто відзначити, що будь-які існуючі програми для поліпшення Wi-Fi на Андроїд-гаджетах або комп’ютерах, ноутбуках з операційною системою Windows є нескладними у використанні. Будь-який користувач може протестувати їх для удосконалення роботи мережі. При цьому дуже важливо запам’ятовувати всі виконані дії, щоб завжди була можливість повернути колишні налаштування.

Сигнал бездротової мережі

Посилити сигнал Wi-Fi можна як технічно, так і програмним способом

Що варто зробити перед використанням програм?

Перш ніж використовувати різні програми, можна спробувати поліпшити рівень сигналу наступними способами:

  1. Здійснити перезавантаження роутера. Цей процес здійснюється за допомогою виключення і подальшого включення маршрутизатора в мережу. Можна виконати перезавантаження через вхід в веб-інтерфейс роутера. Для цього необхідно відкрити інтернет-браузер, ввести адресу «192.168.0.1». У вікні варто ввести навпаки полів Ім’я користувача і Пароль — «admin», і підтвердити дії за допомогою кнопки OK. Після цього необхідно знайти в меню відповідний розділ. Наприклад, для маршрутизатора TP-Link це команда Службові настройки (System Tools) — Перезавантаження (Reboot).
  2. Перевірити, чи ніхто не приєднується без дозволу користувача. Ця інформація відображена в веб-інтерфейсі маршрутизатора В девайсе TP-Link це вкладка Статистика бездротового режиму (Wireless Statistics) розділу Бездротовий режим (Wireless). Всі невідомі підключення необхідно відправити в чорний список.
  3. Для посилення сигналу Wi-Fi можна переставити роутер на нове місце, де він не буде блокуватися стінами, електронними приладами. Скорочення відстані від маршрутизатора до ноутбука або комп’ютера зазвичай покращує роботу мережі.

Вибір місця розташування роутера

Якщо наведені методи не принесли бажаного результату, то радимо скористатися утилітами, які допоможуть вирішити проблему.

Способи поліпшення сигналу на ноутбуках і комп’ютерах

Дуже часто в процесі настройки Wi-Fi-роутера встановлюється за умовчанням завантажений канал. Існують програми, які визначають, на який робочій частоті функціонує маршрутизатор. Одна з них — inSSIDer. Її можна завантажити з офіційного ресурсу. Утиліта просканує всі доступні підключення і визначить завантажені і вільні канали. Дуже часто мешканці багатоквартирних будинків стикаються з тим, що відразу кілька підключень використовують однаковий канал.

Огляд програми inSSIDer

Щоб усунути проблему, поліпшивши якість сигналу Wi-Fi, необхідно визначити, яка робоча частота є вільною або найменше використовуваної. Після цього необхідно зайти в веб-інтерфейс маршрутизатора і встановити новий параметр.

Для пристрою TP-Link потрібно перейти в розділ Бездротовий режим (Wireless) і вказати нове значення параметра Канал (Channel). Після цього необхідно зберегти всі змінені настройки і перезавантажити маршрутизатор.

Визначити необхідну частоту можна за допомогою таких утиліт, як WirelessNetView, Acrylic WiFi Free, LinSSID. Остання розроблена для операційної системи Linux. Також можна перепрошити маршрутизатор, якщо вас не влаштовує якість його роботи. При цьому дуже важливо правильно вибрати файли, які відповідають моделі пристрою і є актуальними на сьогоднішній день.

Оптимізація сигналу бездротового Інтернету на Андроїд-пристроях

Варто відзначити, що на гаджетах, що функціонують на операційній системі Андроїд, можна встановити програму Wifi Analyzer, яка призначена для визначення вільних і зайнятих каналів. Додаток є безкоштовним і має хороший рейтинг. Як і багато інших програм на Андроїд, Wifi Analyzer можна скачати в магазині Google Play. Додаток дозволяє оцінити якість сигналу Wi-Fi і все його зміни, що відбулися за останній час. Інформація відображається у вигляді графіка, зручного для сприйняття на мобільному гаджеті. При цьому додаток становить рейтинг доступних підключень з урахуванням якості їх роботи. Утиліту зручно застосовувати для виявлення місць в будинку, де бездротовий Інтернет працює найкраще. Воно має лаконічний і дуже зручний інтерфейс, зрозумілий будь-якому користувачеві. Ми рекомендуємо встановити Wifi Analyzer на ваше Андроїд-пристрій.

Програма Wifi Analyzer в дії

Таку програму — OpenSignal 3G 4G WiFi-карти. Воно розроблено спеціально для посилення якості Wi-Fi на Андроїд-пристроях. Програма демонструє карти різних мереж, завдяки яким користувачеві буде набагато простіше підключитися до мережі з хорошим сигналом. Додаток дозволяє протестувати швидкість роботи Інтернету на Андроїд. Велика кількість користувачів вже встановили OpenSignal 3G 4G WiFi-карти з метою посилення сигналу бездротового Інтернету і високо оцінили його роботу. Перевагою є можливість безкоштовно встановити програму на ваш смартфон.

Робота програми OpenSignal

Одні програми, які можна застосовувати для посилення сигналу бездротового Інтернету, допомагають визначити оптимальний канал для тонкої настройки маршрутизатора, інші — допомагають проаналізувати покриття і підібрати оптимальну мережу для підключення. При цьому необхідно проаналізувати, внаслідок чого Wi-Fi працює незадовільно. Часто проблему можна вирішити, перезагрузив роутер або переставивши його в інше місце.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector