Боти Telegram для пошуку людини

Мессенджер «телеграм» завоював величезну популярність серед користувачів завдяки зручному обміну повідомленнями, файлами між двома або більше людьми і наявності цікавих інструментів. В якості корисних помічників «Telegram» для виконання необхідних завдань використовуються боти, які виконують різні функції в залежності від своєї спрямованості. Вони доставляють необхідну інформацію за запитом за допомогою чату та можуть використовуватися для пошуку людей, музики, фільмів, книг, надають посилання на скачування, розсилають свіжі новини, курси валют і т. Д.

Боти Telegram для пошуку людини

Розпізнати ботів «телеграм» можна по закінченню імені аккаунта «bot». Щоб додати будь-якого з них, необхідно провести ряд простих дій:

  • перейдіть до пошуку додатка, пропишіть ім’я бота;
  • з випав списку знайдіть акаунт;
  • почніть діалог з команди Start;
  • далі, в залежності від функціоналу бота задаємо потрібні запити, викачуємо файли, пробиваємо потрібних деталей та т. д.

Боти, що дозволяють знайти людину

Деякі чат-боти «Telegram» працюють з базами даних і можуть з’ясувати інформацію про номер телефону, знайти контактні дані власника авто по держномер транспортного засобу. Всі вони виконують різні функції.

Отримання відомостей про номер телефону — @MsisdnInfoBot

MsisdnInfoBot

За допомогою бота з ім’ям Ніклаус MSISDN Info можна перевірити, в якому регіоні зареєстрований абонент, визначити оператора зв’язку. Інформація надійде відповідь повідомленням в чаті після відправки цифр телефонного номера в будь-якому форматі.

Пошук відомостей про автовласників — @AVinfoBot, @antiparkon_bot

@antiparkon_bot

Бот Avinfobot знаходить дані про власника, пробиває історію автомобіля, перевіряє на участь в ДТП за номером автомобіля, чіткої фотографії транспортного засобу з номерними знаками, імені або контактам автомобіліста, активної посиланням на оголошення про продаж ТЗ. Аналогічні функції виконує «Антіпаркон», ще один бот «телеграм». Пробити людини він здатний по своїй основі, регулярно поповнюється самими автомобілістами. Перевірка відомостей про авто і його власника — далеко не повний перелік можливостей. Скориставшись ботом, кожен автомобіліст знайде для себе багато корисного.

Пошук людини по місцю розташування — @friendsfindbot

@friendsfindbot

Бот шукає знаходяться поблизу користувачів «ВКонтакте» за місцем розташування, відправленому йому в чаті незалежно від того, мають люди аккаунт в «телеграм» чи ні. На запит приходить відповідь було надіслане з інформацією, видобутої в результаті перевірки.

Насправді, акаунтів, які працюють з телефонними базами, дуже мало, але так як сервіс постійно розвивається і у кожного є можливість створити власного бота, не виключено, що незабаром інформація про кожного буде доступна в один клік.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector