Як завантажити Континент АП 3.7 з офіційного сайту

Забезпечення конфіденційності та безпеки одержуваних і переданих даних — важлива умова роботи в мережі Інтернет. Особливо це актуально щодо державних і муніципальних суб’єктів, юридичних осіб, які регулярно обмінюються різними видами звітності, відправляють і отримують різноманітні платежі. Для забезпечення захищеної діяльності перерахованих суб’єктів російською компанією «Код безпеки» був розроблений ряд апаратних і програмних продуктів. Дозволяють забезпечити захист і збереження переданих даних, уникнути їх витоку або злому. Одним з таких продуктів є ВО «Континент-АП» 3.7, і нижче ми розберемо, що таке Континент АП 3.7 і чи можна скачати Континент АП 3.7 з офіційного сайту.

Що таке Континент АП 3.7?

Програмне забезпечення «Континент-АП» призначене для забезпечення безпечної передачі даних через загальнодоступні мережі за допомогою побудови захищеної мережі VPN. Захист даних, що передаються забезпечується шляхом криптографічного шифрування, що дозволяє перешкодити витоку даних на користь третіх осіб.

Надійність робота Континент-АП підтверджена різними сертифікатами ФСБ Росії. Воно рекомендує функціонал Континент АП 3.7 для роботи з казначейською службою, різними державними і муніципальними органами.

Робота ВО «Континент-АП» влаштована за принципом клієнт-сервер. На комп’ютер клієнта встановлюється програмний комплекс «Континент-АП», який з’єднується з потрібним сервером. Останній перевіряє повноваження клієнта на доступ до ресурсів мережі, і в разі позитивного рішення надає вказаний доступ.

Перед установкою свіжої версії «Континент-АП» (нині це версія 3.7.7 і вище) на клієнтському ПК має бути встановлена ​​засіб криптографічного захисту інформації (СКЗИ) «КріптоПро CSP» версії 4.0 і вище.

АПКШ

АПКШ «Континент» — апаратний модуль забезпечення шифрування

Як отримати Континент АП 3.7

Офіційна процедура отримання ВО «Континент-АП» 3.7 зводиться приблизно до наступного:

  • Подається офіційну заяву до відповідного управління (наприклад, в управління федерального казначейства вашої області) про надання засоби криптографічного захисту ЗКЗІ «КріптоПро»;
  • До зазначеної заяви часто додається лист, в ньому керівник федеральної (муніципальної структури) вказує ПІБ та посада особи, якій довіряє отримання диска з відповідним ПО;
  • При отриманні відповідальна особа повинна мати при собі порожній CD (DVD) диск, на який проводиться запис програмного забезпечення;
  • Відповідальна особа встановлює вказане програмне забезпечення на відповідний ПК в своїй структурі. Для цього необхідно вставити записаний диск в CD (DVD) привід вашого ПК, запустити файл setup.exe, пройти процедуру установки;
  • Потім буде необхідно запустити Setup \ ts_setup.exe і встановити програмне забезпечення «Континент АП» 3.7 на ваш ПК.

Як завантажити Континент АП 3.7 з офіційного сайту

Як бачимо, процедура отримання даного програмного препарату не передбачає прямого скачування Континент АП 3.7. з офіційного сайту розробника за адресою securitycode.ru. Проте існують мережеві ресурси, що пропонують завантажити Континент АП 3.7 з мережі. Наприклад, ви можете завантажити версію продукту з ресурсу kontinent-ap.ru або використовувати пряме посилання на архів https://files.apksh.net/latestap.

Також розробник продукту пропонує вам спробувати завантажити тестовий зразок «Континент АП» 3.7. Для чого необхідно звернутися до відділу підтримки продажів компанії «Код Безпеки» до Андрія Понеділка по телефону +7 (495) 9823020 або за допомогою листа на пошту a.ponedelynik@securitycode.ru.

висновок

Незважаючи на те, що сама процедура отримання ВО «Континент-АП» зазвичай не передбачає прямого скачування Континент АП.3.7 з офіційно сайту. Ви можете завантажити продукт з інших джерел, і встановити його на свій ПК. Без ключів аутентифікації і установки сертифікатів користуватися програмним комплексом буде неможливо, тому подбайте їх отриманням відповідно до загальноприйнятої процедури.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector