Що робити, якщо ДІСКОРДІЯ не починається

Discord відноситься до розряду нових, але вже встигли стати популярними, додатків. Цей функціональний чат для геймерів підтримує безліч функцій і розширень. Він з легкістю замінить Скайп в питаннях ігрового спілкування. Тим гірше, коли в момент перед відповідальною онлайн-баталією не починається ДІСКОРДІЯ. Можна заощадити час і нерви, ознайомившись з цією статтею.

Рішення проблем запуску

Проблема із запуском ДІСКОРДІЯ легко усуваються.

причини неполадки

Коли не починається Discord, причин може бути безліч. До них можна віднести відсутність підтримки ОС програмним забезпеченням, пошкоджений установник, невідповідність технічним вимогам і багато іншого.

Але ми маємо справу з не дуже вимогливою програмою. Чому не запускається Discord? Можливо, при установці ви отримуєте повідомлення на кшталт «Installation has failed» або «програма не запущено на цьому комп’ютері» — Discord з російською мовою. В кожному окремому випадку для проблеми може бути дуже багато причин, і описувати все немає необхідності. Швидше за все, установник ПО був пошкоджений.

Помилка запуску

Рішення проблеми

Спробуйте наступний спосіб, якщо не запускається Discord:

  1. Закрийте процес додатки в Менеджері завдань (через системну панель).
  2. Перевірте — чи дійсно все пов’язані процеси завершені? Чи не працює Discord зараз?
  3. Видаліть ці каталоги:

% AppData% / (назва)
% LocalAppData% / (назва)

Їх можна знайти в іменний папці користувача Windows. Якщо є проблеми з пошуком, викличте «Виконати» ( «Win» + «R») і введіть назви каталогів (без папки з назвою ПО). Далі необхідно натиснути «Enter».

Швидкий доступ

Видалити папки відразу, можливо, не вийде. Переконайтеся, що ДІСКОРДІЯ не запущені зараз.

Також можуть знадобитися інші дії. Зайдіть в папку з ПО, знайдіть виконуваний файл ( «exe») і виберіть «… від імені адміністратора». Ось ми і розглянули, що робити, якщо ДІСКОРДІЯ не починається.

Якщо ви все-таки не вирішили свою проблему і не розібралися, чому не працює ДІСКОРДІЯ, ми завжди будемо раді відповісти на питання в обговоренні цієї теми. Залишайте свою думку і свої запитання в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector