Що робити, якщо не вдається підключитися до PlayStation Network

PSN — засіб, який дозволяє геймерам грати на своїх PS3 або PS4 по інтернету, купувати гри через PS Store і здійснювати безліч інших дій. Тому багато сильно засмучуються, коли їх консоль з невідомих причин не вдається з’єднатися з «плейстейшен Нетворк». Спробуємо розібратися, чому так відбувається.

Проблема з підключенням до PSN

Як вирішити проблему, коли неможливо підключитися до PlayStation Network.

Як це виглядає? Ми натискаємо на значок PS Store або навіть просто входимо в систему, після чого з’являється повідомлення: «Не вдалося увійти в PlayStation Network». У деяких випадках вказуються коди помилки. Користувач також може побачити: «Ви були виведені з мережі PlayStation Network». Трапляється це і на PS3, і на PS4.

Інтернет

Як правило, більша частина проблем зі входом відбувається через неправильні налаштування мережі. Стосується це як роутера, так і самої приставки. В першу чергу перевірте підключення до інтернету з різних пристроїв. Якщо не вдається підключитися тільки з «плейстейшен», значить, справа в ній, а не в відсутності інтернету.

Роутер TP Link

Система іноді не входить в «Нетворк» з-за неправильно налаштованого підключення до роутера. Найчастіше такий спосіб діє, якщо підключатися через роутер TP Link. Але цілком можливо, що він підійде і для інших пристроїв.

Для початку перевірте, чи можна зайти в «плейстейшен Нетворк», підключити не через Wi-Fi, а через кабель Ethernet. А коли все працює, справа в неправильному налаштуванні бездротового з’єднання.

  1. Заходимо в меню налаштувань.
  2. Вибираємо розділ «Мережа».
  3. Знаходимо вкладку WAN.
  4. Відкриваємо «Додатково»
  5. У параметра MTU ставимо значення 1480. налаштування MTU

Після цього пробуємо зайти в PSN повторно. Швидше за все, що все буде працювати.

DNS

Іноді допомагає поміняти стандартний DNS на загальнодоступний, який надається компанією Google. Для цього знову заходимо в налаштування, знаходимо ту ж вкладку WAN і виставляємо параметри DNS: 8.8.8.8 і 8.8.4.4.

параметри DNS

інші причини

  • Відключення PSN. Не завжди вдається увійти в Network ще й тому, що вона може просто не працювати в цей момент. Перейдіть за цим посиланням: https://status.playstation.com/ru-ru/ — і перевірте, чи не знаходиться частина служб на технічних роботах. Перевірка мережевих служб
  • Спробуйте підключитися до PlayStation Network через ПК. Можливо, що проблеми саме з вашим аккаунтом. У такому випадку спробуйте увійти в мережу з браузера і перевірте, чи все в порядку.
  • Знайдіть код своєї помилки. Якщо видається повідомлення про конкретну помилку, запишіть її код і введіть тут: https://www.playstation.com/ru-ru/get-help/#/error-code/. Більшість кодів можна знайти на цьому сайті техпідтримки. Пошук помилки за кодом

Ми розібрали основні причини, за якими система не заходить в PSN. На жаль, часто не можна дізнатися, чому так відбувається. Сервіс може відключатися з незрозумілих причин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector