Приколи для Виберіть — самі смішні приколи

Виберіть — вельми зручне додаток для спілкування з друзями, родичами. Щоб почати спілкування через цю програму, потрібно відкрити чат з обраним співрозмовником. Однак ця програма не обмежується тільки миттєвими текстовими повідомленнями — з її допомогою легко відсилати співрозмовнику найрізноманітніші приколи для Виберіть.

Велика їх кількість можна знайти на просторах всесвітньої павутини Інтернет. При цьому часто скачування таких приколів абсолютно безкоштовне.

Приколи для Виберіть у вигляді відеокліпів

Відеокліп з приколом можна вважати найвдалішим вираженням побажань і почуттів користувачів Виберіть. Відеокліп, знятий спеціально для Виберіть — для пересилання в чаті програми — повинен відповідати деяким вимогам.

Приколи для Viber Мессенджера
Приколи для Viber Мессенджера

  • Він не може бути більше 10 Мб за своїм розміром.
  • Його тривалість не може перевищувати 90 секунд.

Дані обмеження поставлені для того, щоб відеофайл міг бути швидко переданий по мережі і в той же час він не повинен займати багато місця на планшеті або смартфоні. Віберовскіе відеокліпи, завантажувані з мережі Інтернет, відрізняються особливою лаконічністю і теплотою.

Їм властива лаконічність в силу того, що автори намагаються в дуже короткий проміжок часу вмістити всю силу свого побажання або звернення. Прикладом такого відеокліпу може стати відео-листівка, головним героєм якої виступає зайчик або ведмедик, передає голосове повідомлення.

нові приколи
нові приколи

Такі відео для Виберіть приколи можуть створювати навіть діти, настільки простий є функція програми. В мережі Інтернет дуже багато відео-приколів, доступних для вільної та платній завантаження.

Інші приколи для Виберіть

Самостійно створювати цікаві приколи для Viber вельми легко, крім того, що їх можливо скачувати з всесвітньої павутини. Для цього в цьому додатку доступні ряд функцій, які відкриваються, якщо в чаті з співрозмовником натиснути хрестик в нижній частині програми.

  1. Зняти відео.
  2. Надіслати wink.
  3. Надіслати дудл.

Wink прикол для Вайбера
Wink прикол для Вайбера

У більш ранніх версіях Виберіть доступною була ще одна «прикольна» функція — анімаційні повідомлення. Однак у зв’язку з тим, що на якомусь етапі Виберіть став занадто громіздкою програмою, цю функцію вирішили видалити і перевести в статус окремого додатка. А з її допомогою Виберіть дозволяв створювати «прикольні» анімаційні листівки з голосовим повідомленням.

Якщо відкрити дудли, то користувач побачить перед собою «полотно», готовий до малювання. На цьому полотні можна залишати безліч готових фрагментів дудла, розфарбовуючи їх в потрібний колір.

Панель інструментів опції також містить ластик, за допомогою якого користувач має можливість стерти невдалий, на його думку, фрагмент.

Відео приколи в Viber
Відео приколи в Viber

Приколи для Вайбера на основі дудла можна прикрасити спеціально підібраним зображенням з галереї або ж зробивши фото. Таким чином, можна створювати чудові листівки з прикольними вставками, щоб привітати свого співрозмовника зі святом. Безліч готових дудлів можна зустріти на просторах всесвітньої павутини, щоб завантажити собі на смартфон і відіслати своєму другові.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector