Причини виникнення та способи усунення помилки 0x8007045d в Windows

Колекція помилок, які можуть підстерігати користувача Windows буквально на кожному кроці, досить широка. І причини, що викликають повідомлення з довгим кодом, розрізняються занадто сильно. З першого погляду новачок не зрозуміє, що стоїть за повідомленням з незрозумілим кодом — маленька огріху в роботі ПО, або серйозна проблема обладнання, що загрожує всьому комп’ютеру неможливістю нормально працювати. Тому ми поговоримо про помилку 0x8007045d, і спробуємо з’ясувати, що вона означає.

Причини появи помилки 0x8007045d

Усунення помилки 0x8007045d починається з виявлення причини її появи.

Де з’являється?

Досить часто побачити код помилки 0x8007045d можна при установці операційної системи. Він супроводжується повідомленням про те, що файли, необхідні для установки, відсутні, і установку продовжити неможливо. Якщо ви впевнені, що правильно записали образ системи на диск і коректно почали установку ОС, реальна причина помилки може бути дуже серйозною. Помилка 0x8007045d при установці Windows 7 може говорити відразу про декілька поширених несправності. Хоча і в більш пізніх версіях, таких як 8 і 10, можна спостерігати схоже повідомлення.

Повідомлення

Чому з’являється?

Одна з можливих причин постійної помилки 0x8007045d при установці Windows — HDD (жорсткий диск) комп’ютера пошкоджений. Згадайте, чи не переживав чи системний блок комп’ютера або ноутбука сильні удари, падіння? Чи не піддавався він трясці? Чи не розбирався чи комп’ютер чи останнім часом? Навіть якщо відповідь на всі питання негативний, можливості поломки виключати не можна. Код помилки 0x8007045d нерідко дає про себе знати і при інших поломки:

  • Після користування архиватором
  • При регулярній роботі з великими файлами і папками.
  • При переміщенні на один з носіїв занадто великих файлів з використанням слота карт пам’яті.

Найчастіше, 0x8007045d при копіюванні файлу проявляє себе при несправності пристрою, з якого зчитується інформація (флеш-накопичувач) або пристрою, на який вона записується (жорсткий диск). Впевнені, що ваша USB-флешка справна? Спробуйте скористатися їй з іншим комп’ютером. Помилка 0x8007045d при копіюванні на флешку означає, що вона потребує ремонту, або несправність занадто серйозна. Спробуйте пошукати в інтернеті фірмову утиліту для відновлення флеш-накопичувачів від компанії Transcend.

Програма від Transcend

Якщо проблема не зникла, то можливо, винен ваш жорсткий диск. Помилка 0x8007045d досить підступна. І не може «сказати» вам, що не так.

Що робити?

Таке повідомлення, як помилка 0x8007045d, все-таки дуже характерно для неправильно працюючих жорстких дисків. Діагноз можна виправити лише одним способом — купівлею нового диска. Будьте готові до того, що відновити інформацію з пошкодженого носія буде складно. У будь-якому випадку ви можете відмовитися від установки ОС і спробувати запустити комп’ютер зі старою системою (якщо вона є). Помилка 0x8007045d при пошкодженні вінчестера перевіряється просто — вставте жорсткий диск в інший ПК і спробуйте запустити його. Після цього буде потрібно діагностика. Виконати її можна такими програмами, як Victoria HDD, HDDScan, CrystalDiskInfo.

CrystalDiskInfo

Можна спробувати самостійно провести діагностику. І тільки якщо помилка 0x8007045d буде проявлятися знову — необхідно нести комп’ютер фахівця. Ви можете зробити наступне:

  1. Вставте в потрібний порт носій, на якому образ операційної системи.
  2. Запустіть BIOS при початку завантаження комп’ютера.
  3. В меню «Boot» вкажіть носій в якості завантажувального.
  4. Збережіть зміни і покиньте BIOS.

Зараз має розпочатися установки ОС. Замість кнопки «Встановити», натисніть «Відновлення системи». Це правильний шлях для виправлення 0x8007045d при установці Windows 7. Далі потрібно перейти до командного рядка в меню. У самому рядку натисніть Enter, і надрукуйте «diskpart». Потім ще раз Enter, і надрукуйте «list volume».

  1. Знайдіть завантажувальний диск в розділі «Відомості».
  2. Запам’ятайте його.
  3. Вийдіть з командного рядка за допомогою команди «exit».

Після цього запустіть chkdsk Y: / F / R. Тут Y — це завантажувальний диск, який потрібно було запам’ятати.

chkdsk

Після цього комп’ютер почне сам «боротися» з помилкою 0x8007045d, як виправити її — система діагностики також знає. Якщо проблема не фатальна — такий спосіб цілком може допомогти.

В підсумку

Тепер ви знаєте більше про те, як усунути 0x8007045d при установці Windows 7, 8, і 10. Але універсального способу боротьби з проблемою не існує. Ваш комп’ютер часто виходить з ладу? Потрібно чітко розуміти, коли краще віднести його фахівцеві.

Ви пробуєте самі вирішити проблему? Відмінно! Головне — не перестаратися. Вивчіть найкращі матеріали по темі в інтернеті, і тільки потім, якщо нічого не допомагає, сміливо віддайте ПК досвідченому майстрові!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector