Позачергові хвилини на Київстар — як замовити, нарахування

позачергові хвилини Київстар
Київстар — це український телекомунікаційний оператор, який є одним з найпопулярніших операторів мобільного зв’язку. Даним оператором користується дуже багато людей, так як тарифи зручні, доступні та з адекватною оплатою. Так само у оператора дуже багато вигідних і корисних послуг, якими цікавляться все більше і більше людей. Оператор не перестає нас радувати своїми новими послугами. Створює все більше і більше умов для більш вигідного користування мобільним зв’язком. Однією з дуже корисних послуг, яку ми розглянемо в даній статті, є «Позачергові нарахування бонусних хвилин». Так як багатьом абонентам мало виділених хвилин на день, оператор і розробив таку послугу. Можна сказати, що це сюрприз для користувачів.

Існує кілька варіантів для підключення до послуги «Позачергові хвилини»:

  1. Ви можете відправити запит на номер * 477 * 202 #. Протягом короткого проміжку часу вам будуть нараховані бонусні хвилини.
  2. Наступним способом є дзвінок голосовому оператору за номером 477 * 4 *, потім необхідно натиснути клавішу 4, після клавішу 2.
  3. Так само можна зареєструватися на офіційному сайті Київстар, перейти в розділ «Послуги та акції», після в «Управління послугами», після «Базові послуги», потім у «Позачергові нарахування хвилин», і в підсумку натискаєте «Замовити».

Таким чином, ви можете отримати позачергові хвилини у вигляді компліменту від Київстар.

Як показує практика даної послуги, то вона дуже популярна серед користувачів, адже з тієї чи іншої причини у абонента можуть закінчитися хвилини за тарифним планом, в такому випадку він може скористатися позачерговими для здійснення дзвінків. Якщо раптом і у вас склалися так обставини, то даний комплімент від оператора вас виручить в найнеобхідніший момент.

Якщо у вас виникли проблеми, то ви можете зв’язатися з оператором, щоб він допоміг знайти рішення, а так само ви можете скористатися онлайн-помічником на офіційному сайті оператора Київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector