Попередній огляд iOS 11 для iPad: нові функції і настройки, зміни в інтерфейсі і додатках

Попередній огляд iOS 11 для iPad

Компанія Apple 5 червня на конференції WWDC 17 анонсувала нову версію операційної системи iOS 11. Зареєстровані розробники в той же день отримали доступ до перших бета-версій прошивок для мобільних пристроїв, а учасники публічного тестування зможуть спробувати новинку до кінця місяця. Фінальний реліз iOS 11 запланований на осінь. В редакції iguides ми вже встановили нову версію операційної системи і підготували список всіх змін першої бета-версії. До фінального релізу Apple напевно змінить, щоб окремі функції і візуальне оформлення, проте в цілому враження про нову операційну систему для планшетів iPad можна скласти вже зараз. Зміни iOS 11 дивіться в нашому окремому матеріалі, там ми показували їх на прикладі iPhone. У цій статті — тільки зміни в роботі iPad.

Нова панель Dock

Попередній огляд iOS 11 для iPad

У нижньому рядку тепер поміщається більше іконок, відсутні підписи додатків, є окремий блок з трьома недавно запущеними додатками, одна з яких може змінюватися на програму, з якою ви працюєте на іншому пристрої. Розчерком від низу до верху Dock можна запускати на будь-якому екрані для перемикання між додатками і багатозадачності.

багатозадачність

Попередній огляд iOS 11 для iPad

Тепер додатковий додаток можна відкрити на екрані з панелі Dock — в режимі Split View воно з’явиться разом з поточним на одному екрані, а в режимі Slide Over другий додаток можна перемістити вліво. Крім того, на екрані iPad може бути одночасно відкрито до чотирьох додатків: два в режимі поділу екрана, одне збоку і вікно відеоплеєра.

Перетягування і множинний вибір

Попередній огляд iOS 11 для iPad

Функція перетягування тепер доступна на iPad. Тепер можна переносити текст, фотографії та файли з однієї програми до іншої. iOS 11 дозволяє перетягувати документи по одному або вибирати відразу кілька.

Apple Pencil

Попередній огляд iOS 11 для iPad

За допомогою Apple Pencil тепер можна робити моментальні позначки в PDF-файлах і скріншотах, накидати замітку прямо на екрані блокування (вона збережеться в додатку «Нотатки»), а також малювати і робити записи в «Нотатках», «Пошті» та інших додатках. У деяких випадках відбувається автоматична адаптація текстів і малюнків — наприклад, в «Нотатках» друкований текст буде автоматично відступати в сторону, звільняючи місце для начерків.

Сканування і підпис документів

Попередній огляд iOS 11 для iPad

Нова функція сканування документів в Нотатках автоматично визначає документ, обрізає зайве по краях і випрямляє зображення. Це дозволяє оцифровувати паперу, заповнювати і підписувати їх за допомогою Apple Pencil, а потім без праці зберігати файли або відправляти їх іншим користувачам.

клавіатура QuickType

Попередній огляд iOS 11 для iPad

Букви, цифри, символи та знаки пунктуації тепер знаходяться на одних кнопках, що дозволяє зменшити кількість перемикань розкладки. Щоб замість букви вибрати потрібний символ, досить просто провести по клавіші зверху вниз.

Нижче ми зібрали галерею з менш значущими змінами в iOS 11 для iPad, всі вони також доступні в iOS 11 для iPhone і iPod touch.

 • Новий дизайн панелі Dock на домашньому екрані
 • Віджети на екрані «Сьогодні» тепер відображаються в одну колонку
 • Новий дизайн панелі багатозадачності і Пункту управління
 • редактор скріншотів
 • Новий дизайн App Store
 • Календар з поліпшеною інтеграцією Siri, часом вибуття і рекомендованими місцями
 • Новий додаток Files для роботи з файлами на пристрої, в iCloud і інших харніліщах
 • Новий дизайн панелі доповнень до додатку Повідомлення
 • Для очищення місця можна тимчасово видалити додатки з збереженням даних і вивантажити повідомлення в iCloud
 • Куплене сховище в iCloud можна ділити з членами сім'ї
 • Синхронізація повідомлень через iCloud
 • Новий розділ «Облікові записи та паролі»
 • Live Photo в FaceTime
 • Автоматичне сканування QR-кодів камерою
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector