Як встановити новий додаток камери Google, чи не оновлюючись до Android O

8 червня Google випустила третю тестову версію Android O, призначену для розробників і гиків-експериментаторів, у яких є смартфони Nexus або Pixel. Цей апдейт додає пристроїв кілька нововведень, серед яких — додаток Google Camera версії 4.4, недоступне поки в Google Play Маркеті.

Google Camera
Google Camera 4.4

Стічна камера отримала злегка оновлений дизайн. У нього з’явилися кнопки для перемикання між зйомкою фотографій і відео (хоча і збереглася підтримка свайпа для переходу від одного режиму до іншого). Також злегка змінився дизайн кнопки затвора (вона стала більшою, а біла обведення навколо неї тонше) і оформлення кнопки перемикання між основною і фронтальною камерами (іконка камери пропала, замість неї використовується порожній білий кружок з двома обрамляють його стрілками). Крім того, змінилася кнопка HDR + — якщо цей режим активований, на його значку з’являється підтверджує галочка.


Google Camera 4.3

На смартфонах Pixel і Nexus новий додаток стокової камери з’являється разом з оновленням до Android O Developer Preview 3, а користувачі пристроїв на базі Android 7.1 можуть встановити його за допомогою APK-файлу. Переконайтеся, що системні настройки дозволяють завантажувати додатки з «невідомих джерел».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector