Як стрім на телевізор будь-які відеофайли через десктопний Chrome

Chrome

У найближчому майбутньому в деськтопной версії Chrome з’явиться можливість стрім зберігаються локально зберігаються аудіо- та відеофайли на телевізори з підтримкою підтримують Google Cast. Нововведення вже є в свіжої бета-збірці Chrome, але для його активації необхідно покопатися в прихованих налаштуваннях.

Як транслювати відео з бета-версії Chrome:

Зайдіть в меню, натисніть «Транслювати» — праворуч від адресного рядка з’явиться кнопка для запуску стріму. Натисніть на цю кнопку — відкриється які випливають меню із зазначенням джерел (пристроїв, на які можна говорити відео і звук). Виберіть опцію «Cast file» (або «Трансляція файлу») і знайдіть на комп’ютері аудіо- або відеофайл, який ви хочете подивитися на телевізорі — він запуститься на великому екрані.

Якщо опції для трансляції файлу немає, його можна активувати форсовано. Для цього натисніть на іконку Chrome на робочому столі комп’ютера правою кнопкою миші, виберіть властивості, знайдіть у вкладці «Ярлик» поле «Об’єкт» і додайте команду «- enable-features = EnableCastLocalMedia».

Стабільна версія Chrome в даний час не дозволяє стрім окремі файли, вона може виводити на телевізор тільки зображення робочого столу з усіма запущеними додатками або зображення обраної вкладки. У майбутньому в ній з’явиться спрощений стрімінг файлів, але зараз він доступний тільки в бета-збірці.

Підтримка Google Cast є у деяких моделей смарт-телевізорів. Крім того, її можна додати будь-якого телевізора за допомогою приставки Google Chromecast.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector