Як закріпити онлайн-сервіси в док-панелі Mac

Firework

Розробники системи пошуку сервісів для бізнесу Startpack випустили Firework для комп’ютерів Apple. Нова програма спрощує роботу з онлайн-сервісами. Вона дозволяє запускати веб-додатки, закріплювати і відкривати по кнопках на панелі Dock, ніби це звичайні програми. Firework не обмежує користувача у виборі додаються сервісів і не прив’язує до екосистемам: в програмі є сусідами продукти Google, Microsoft, Apple і інші сервіси.

Firework нагадує домашній екран телефону. Він дозволяє запускати веб-додатки, закріплювати і відкривати по кнопках на панелі Dock, ніби це звичайні програми. Користувач може перемикатися між веб-додатками, використовуючи Mission Control. і синхронізувати набір сайтів між комп’ютерами.

Нова програма, як у випадку і з Windows-версією, спрощує роботу з онлайн-сервісами. Вона підходить тим користувачам, які хочуть не шукати їх в браузері, а тримати повсякденні веб-додатки під рукою і швидко перемикатися між ними.

Традиційні вкладки і закладки браузера створені для комфортного веб-серфінгу, але не призначені для роботи з веб-додатками, користувачеві доводиться пам’ятати їх розташування, розшукувати або знову відкривати їх. Це відволікає. Підхід Firework покликаний підвищити зручність і прискорити роботу з сервісами в порівнянні зі стандартними елементами браузера. Це актуально, коли сайти потрібно постійно тримати відкритими, і позбавляє від плутанини з закріпленими вкладками, закладками і стартовим екраном браузера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector