Помилка The game malfunctioned в Injustice 2 — як виправити

Шанувальники коміксів DC, що мріяли побувати в шкурі улюблених героїв, можуть зрадіти — Injustice 2 нарешті зламана. А значить пограти в довгоочікувану гру можна абсолютно безкоштовно. Разом з гарною новиною прийшла і погана — піратська версія запускається не на всіх пристроях, видаючи користувачам помилку «The game malfunctioned. If you tested Variant 1 and 2 ». Як це виправити — читайте трохи нижче.

Гру-Injustice-2-нарешті-зламали
Гру Injustice 2 нарешті зламали

В інших іграх, типу Total War Warhammer 2 і Football Manager 2018 збій також з’являється, однак описаний він трохи інакше.

У чому причина помилки?

Простою мовою — сучасні ігри захищені від злому системою Denuvo. Спочатку говорилося про досконалість даного захисту, але останнім часом вона часто показує уразливості.

Захисні механізми прописуються автоматично під процесор, роблячи злом тривалим і важким. Внаслідок цього у багатьох користувачів і не виходить зайти в завантажену крякнутий версію, викликаючи лють у любителів халяви.

The-game-malfunctioned-If-you-tested-Variant-1-and-2
The game malfunctioned. If you tested Variant 1, 2
Як можна виправити «The game malfunctioned»

Природно, і хакери не сидять на місці — вони працюють над даною проблемою і вже знайшли деякі лазівки. Щоб обійти цю краш-помилку в Injustice 2 дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • Відкриваємо сайт Revolt Group і переходите по першій посиланням на сайт.
 • У правому верхньому куті знаходиться меню пошуку — там вводимо «Injustice 2».
 • Переходимо на одну з перших тем під назвою «Injustice 2 — Discussion Thread».
 • Перевіряємо мінімальні системні вимоги. Можливо, вашому ПК просто не під силу запустити новинку.
 • Прямо під віконцем про покупку в Steam бачимо посилання на скачування файлу «Injustice.2.Update.11.Crack.Only.V3-Voksi.rar». Кількома на неї і чекаємо завантаження.

Після скачування варто оцінити власний процесор — версія 1 кряка призначена для нових деталей, версія 2 витягує середні. Переписуємо файли, як і в будь-якому іншому кряком. Важливо — зробити правильно!

Injustice 2 — куди скидати файли?

Найпоширеніша помилка — кидати змінені файли в корінь папки з грою. Тут таке не спрацює, тому навіть не намагаємося. Проходимо по наступним шляхом:

 • Заходимо в папку з грою.
 • Знаходимо розділ «Binaries».
 • Вибираємо підрозділ «Retail».
 • Скидаємо необхідні файли (можна спробувати дві версії по черзі, якщо точно не знаєте інформацію про процесор).

Природно, попередньо вимкніть антивірус — він завадить остаточної заміни файлів і подальшого запуску. Не забудьте відкрити гру з правами адміністратора — в іншому випадку помилка знову не дасть насолодитися грою.

Геймплей-гри-Injustice-2
Геймплей гри Injustice 2
Гра все одно не запускається

Деякі користувачі скаржаться — помилка «The game malfunctioned» в Injustice 2 пропадає, але гра все одно не запускається. У цьому випадку справа в ріпаку, який був викачаний. Оптимальні варіанти можна знайти на тому ж форумі з кряком для гри.

Варто зазначити, що цей спосіб все ще не ідеальний — гра може лага навіть на потужних ігрових ПК. Згодом проблема повинна зважитися, а поки потрібно трохи потерпіти.

висновок

 • Для поліпшення роботи гри слід постійно перевіряти оновлення кряка — шлях до найновішої версії описаний трохи вище. Якщо ви бажаєте грати з комфортом, що не оплачуючи гру в Steam, доведеться витратити кілька хвилин в день для апгрейта своєї версії.
 • Крім того, рекомендуємо внести процесор в список на форумі, якщо його там ще немає — це також прискорить роботу над фінальною і максимально оптимізованої версії.

Все зробили правильно, але проблема не вирішена? Відпишіть на форум, прикріпивши скріншоти і коментарі — робота все ще не ідеальна, так як пройшло всього кілька днів з піратського релізу. Вдалої гри — насолоджуйтеся барвистими боями без будь-яких перешкод!

 

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector