Помилка перевірки посилання, перевірте можливість оффлайн трейдів на ваш обліковий запис

Трейдинг після недовгої перерви все-таки починає відроджуватися — багато сайтів вже знайшли шляхи обходу 7-денний затримки, а значить повноцінно відновили свою роботу. Якщо вам не знайомі такі подробиці світу гейминга, вас швидше за все збентежить вискочив вікно «Помилка перевірки посилання, наш бот не може забрати або передати вам речі перевірте можливість оффлайн трейдів на ваш обліковий запис». Але переживати не варто — причин даного збою не так вже й багато, про всі рішення розповімо в цій статті.

Помилка-перевірки-посилання-наш-бот-ні-зможе-забрати-або-передати-вам-речі
Помилка перевірки посилання, наш бот не зможе забрати або передати вам речі

Що це за помилка і коли виникає?

Помилка перевірки посилання виникає при спробі вивести речі з популярних сервісів, присвячених скінів CS: GO, DOTA 2, PUBG. Постійно вона вилітає на сайтах, вперше відвідуваних користувачем. Серед них виділяються рулетки, популярні сайти з відкриттям кейсів або магазини покупки-продажу предметів.

Тип ресурсу не грає ролі — справа в правильному налаштуванні даних при реєстрації і першій спробі виведення. Рідше проблема криється в акаунті гравця.

причини помилки

Далі ми розберемо всі актуальні причини появи даного вікна, а також розпишемо, що потрібно зробити в кожному окремо взятому випадку.

Чи не вказано посилання на трейд

Найбільш популярним промахом користувачів є неправильне налаштування при реєстрації і першому вході. Рішення займає півхвилини:

 • Відкриваємо профіль на ресурсі і знаходимо пункт «посилання на трейд» / «трейд-посилання». Нижче заголовка знаходиться клікабелье фраза «Де її знайти».
 • Натискаємо, автоматично відкривається сторінка налаштувань Steam — залишається лише скопіювати дані і вставити їх у відповідне поле.
 • Перезавантажуємо сторінку і спокійно виводимо речі.

прихований профіль

Варіант притаманний в хорошому сенсі параноїдальним геймерам, які приховують свій інвентар або профіль від сторонніх очей. Рішення займає небагато часу:

 • Насамперед відкриваємо власний профіль:
 • Протискуєте «Редагувати профіль».
 • У правій частині нової сторінки — «Налаштування приватності».

Міняємо параметри подібно скриншоту — оновлюємо.

Правильні-настройки-приватності-Steam
Правильні налаштування приватності Steam

Поправка — після підтвердження трейда і отримання речі в інвентар можна все повернути назад, відкриваючи профіль в разі потреби.

Блокування трейда

Однією з не менш популярних причин є бан обмінів на акаунті. Це може відбутися з кількох причин:

 • Ви отримали VAC-бан в одній з Steam-ігор (не відноситься до тимчасових блокувань).
 • Аккаунт було створено недавно, система захисту Steam Guard працює менше 15 діб.
 • Пароль від профілю недавно змінювався, що також заморожує обміни на 15 днів.
 • Відсутня номер мобільного — прив’язка також зобов’язує до заморожування.

Хочете дізнатися точну причину неможливості обміну? Спробуйте відправити / отримати річ одного. Подробиці операції містять детальну інформацію.

Як перевірити можливість оффлайн-трейда?

Природно, хвилинною справою буде спробувати обмін разом з другом або напарником по грі. Для цього досить зайти на його профіль і в меню праворуч вибрати графу «Запропонувати обмін». Якщо у нього також існують проблеми з обмінами в Steam — йдемо далі, всі спроби безглузді.

Коротко розглянемо найпростіший спосіб — перевірка оффлайн-трейда на сайті Маркета Доту 2 (можна і на підрозділі CS GO, різниці немає).

 • Заходимо в розділ «Як це працює?».
 • Якщо ви на сайті вперше — відразу випаде посилання на навчальне відео про обміни + можливість спробувати обмінятися з ботом.
 • Вибираємо пункт «Обмін з ботом». Після цього нас перекидає на сторінку обміну.

  Перевірка-обмінів-на-акаунті-на-Dota2-net
  Перевірка обмінів на акаунті на Dota2.net

 • Намагаємося запропонувати обмін, вибравши кілька речей з інвентарю бота сайту.

Якщо після підтвердження вас повернуло на сторінку сайту — все в порядку, вдалих покупок! В іншому випадку вилізе опис — розбір кожної з них був представлений вище.

Проблеми з трейдом не можуть виникнути на одному сайті з 10. Якщо у вас щось не виходить на незнайомому сайті, коли на інших все добре — відпишіть в чат підтримки сайту або на електронну пошту власників.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам у вирішенні проблеми з повідомленням «Помилка перевірки посилання, перевірте можливість оффлайн трейдів на ваш обліковий запис» — якщо немає, зверніться в технічну підтримку Steam для уточнень.

P.S. — останній пункт передбачає можливе ідентифіковане користувача. У разі зазначення неправильних реєстраційних даних / неповноліття користувача аккаунт можуть заблокувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector