Помилка 50, 28, 38 при відправці СМС — як виправити

Збої в роботі мобільних операторів і смартфонів — не рідкість в сучасному світі. Вони можуть зв’язуватися з технічними проблемами обладнання компанії або настройками самого пристрою. Якщо ви зіткнулися з помилками «50», «28», «38» при відправці СМС і не знаєте шляхи виходу з неї — цей матеріал відповість на важливі питання просто і зрозуміло.

Короткий вступ

Проблеми на стороні оператора в останні роки — велика рідкість. Це пов’язано з прискореним удосконаленням, постійної діагностикою і ремонтом.

Зв’язок підводить лише на великі свята, в період проведення масових заходів — причина криється в завантаженості мережі. Кожна мобільна вишка приймає обмежена кількість дзвінків, але коли кожен в радіусі кілька кілометрів щомиті намагається зробити дзвінок — встає серйозна проблема.

Благо, все налагоджується вже протягом 30 хвилин — потік слабшає, повертаючи число вихідних дзвінків в рамки пропускної здатності вишки. Такі інциденти найчастіше трапляються в Новорічну ніч, День Перемоги, Різдво та інші знакові дати.

Некоректність на стороні користувача — найпопулярніше пояснення при невдалій спробі відправити смс-повідомлення. Причиною неправильні налаштування стає новизна телефону, неграмотність користувача, збої в ОС пристрою.

Для усунення кожної зі складностей можна скористатися нашими короткими інструкціями. Вони будуть актуальні для всіх великих операторів — МТС, Білайн, Теле2, Мегафон.

При-відправленні-повідомлення-часто-вискакують-помилки-50-28-38
При відправці повідомлення часто вискакують помилки 50, 28, 38

Помилка 50 при відправці СМС

Якщо при спробі відправити смс-повідомлення вискакує повідомлення, що містить визначення «ошібка.50», є два варіанти виправлення.

Перший — спробуйте вставити в смартфон іншу сім-карту. Якщо повідомлення пропадає — зверніться в службу підтримки або офіс мобільного оператора для діагностики, налаштування, заміни власної карти. Більш докладно про таку заміну дивіться на сайті свого оператора (MTS, TELE2, Megafon, Beeline).

Другий — трохи простіше, але вимагає повного слідування інструкції:

  • Заходьте у вкладку «СМС / SMS» на головному екрані меню телефону.
  • Знаходьте відкриваються пункти в правому верхньому куті екрану. Найчастіше реалізуються трьома вертикальними точками.
  • Вибираємо графу «Налаштування».
  • Шукаємо пункт «СМС-Центр / SMS-центр», відкриваємо його.

Далі слід дізнатися номер СМС-Центру власного мобільного оператора. Якщо він збігається, спробуйте дізнатися альтернативний і спробувати вставити його в відповідне вікно. У разі збереження помилки 50 при відправці смс, зверніться в офіс оператора зв’язку або на гарячу лінію.

Приклад номерів стільникової компанії Мегафон (пробуємо кожен):

  • +79262909090;
  • +79262909080.

Помилка 28 при відправці SMS

Даний збій найчастіше з’являється у людей, недавно переїхали з одного регіону в інший.

Суть проста — при наявності пакета безкоштовних смс-повідомлень вони витрачаються лише на відправку абоненту відповідного регіону.

Простою мовою — ви стали абонентом Теле2 в Москві, але в наслідку переїхали в Санкт-Петербург. Пакет повідомлень не поширюється в Петербурзі, за нього йде окрема тарифікація, що і викликає повідомлення з помилкою 28 при відправці СМС. Значить у вас просто не вистачає коштів для відправки повідомлення.

Рішення — звернення в салон стільникового зв’язку вашого оператора з описом проблеми або поповнення балансу на деяку суму.

Переключити регіон реально, також можна вибрати тарифний план з пакетом повідомлень по всій Росії без зміни вартості відправки.

Помилка 38 при відправці повідомлення

Подібний збій — не рідкість для тих, хто часто відправляє повідомлення номерам інших мобільних операторів. Простий приклад — абонент Мегафона намагається володарю сім-карти МТС. Також збій може означати нестачу коштів на рахунку.

В такому випадку «лікування» також не містить складних маніпуляцій:

  • Заходимо в пункт «SMS / СМС» в меню телефону.
  • Вибираємо графу «Налаштування» (висувне меню в правому верхньому куті екрану).
  • Шукаємо пункт «Відповідь той самий центр» і прибираємо з нього галочку.

Після цього перезавантажуємо пристрій, можливо витягти сім-карту і вставити її заново.

висновок

Для коректної роботи SMS-служби найкращим рішенням стане настройка в салоні оператора зв’язку. Так, вона коштує деяких грошей, але проводиться професіоналами цієї сфери.

У підсумку, ви отримуєте безперебійне смс-відправлення — не підведе вас в самий невідповідний момент. Сподіваємося, що матеріал допоміг у вирішенні помилок 50, 28, 38 при відправці повідомлень. -Чи користуються і не впадайте в паніку при виникненні сумнівних збоїв в роботі телефону!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector