iQOS Неможливо зарядити телефон і блимає червоним — що робити

За останні кілька років продажу iQOS від Tobacco Futurity, як альтернатива тютюновим сигарет, значно збільшилися. Все більше людей в Росії стали купувати таку продукцію. Але, іноді з iQOS трапляються різні неполадки. Наприклад, бувають ситуації, коли iQOS блимає і не хоче заряджатися. Що тоді робити і як вирішувати поломку? Розберемося про все по порядку.

На-пристроях-iQOS-часто-барахлить-зарядка
На пристроях iQOS часто барахлить зарядка

Що таке Айкос

iQOS — це спеціальний пристрій для куріння сигарет, але без вогню і без диму. У пристрої є нагрівальний елемент, який не горить, а просто нагріває тютюн. Відповідно, в легені потрапляє менше шкідливих речовин.

В апарат засовують звичайні за складом сигарети, але в зменшеному розмірі, звані «стиками». Ось короткий принцип роботи курильного пристрою:

 • Вставляємо в гаджет один стик (стороною, де тютюн);
 • Чекаємо, нагрівається елемент (буквально секунд 5-10). Дочекатися завершення миготіння зеленої лампочки);
 • Тепер, лампочка просто горить, приступаємо до паління, як зі звичайними сигаретами;
 • iQOS розрахований на 15 затягувань. Після 14 вдихів загоряється червона лампочка і ви можете зробити останню затяжку.

Головний плюс — використання в громадських місцях, де курити не можна (в кафе, поїзді). Чи користуєтеся тими ж сигаретами, але в меншому розмірі.

Процес зарядки Айкос

Зарядка гаджета відбувається легко і невимушено. Необхідно помістити пристрій куріння в сам зарядник, закрити його, затиснути кнопку на батарейному блоці, поки не почнеться мигання індикатора. З’явилося миготіння — залишаємо апарат і чекаємо закінчення процесу. Закінчення настане, коли закінчиться миготіння. Проробляємо ті ж речі, що раніше і насолоджуємося.

Принцип-отримання-диму-нагрівання-тютюну
Принцип отримання диму — нагрівання тютюну

Зарядки вистачає приблизно на 20 перекурів. Тобто, середньостатистичному курцеві батареї буде достатньо на день. Але, важливо розуміти, що після викурювання кожного стіки, його потрібно знову помістити в зарядний пристрій (на 5-10 хвилин). Безперервно парити вийде.

Заряджати гаджет легше, ніж його чистити. А чистити потрібно нерідко, ще й вручну. Так як досить часто випадає тютюн з стіків і накопичується всередині. Смак куріння буде погіршуватися і запах пара буде нагадувати горіли листя. Чиститься він легко, в коробці всі необхідні кошти є. Найважливіше тут — гостра і тоненька паличка, проштовхувати згорілі листя тютюну вниз.

Рекомендуємо, наш матеріал за відгуками лікарів про пристрій Айкос.

Якщо Айкос блимає і не заряджається

У багатьох досить часто виникають неполадки при зарядці пристрою. Причини їх появи:

 • неправильне використання (натискання не тих клавіш і т.д.);
 • елементарний збій прошивки;
 • перегрів елементів;
 • апарат забився (забруднився);
 • поломка гаджета (відійшли дроти, згоріли).

Рішення проблем з зарядкою

 • Насамперед перевірте, чи правильно ви використовуєте пристрій, натискаєте ті чи кнопки і чи є заряд. Так, це банально, але факт саме цієї помилки ніхто заперечувати не може.
 • Можливо, це просто збій в роботі або перегрів. Перезавантажте девайс. Не допомагає? — залишайте його на час і спробуйте включити.
 • Почистіть вручну. Зніміть кришку (може знадобитися підручний гострий прилад) і витрусіть все сміття повністю і продуйте.

  Завжди-прочищати-тримач-сигарети
  Завжди прочищати держатель сигарети

 • Якщо апарат досі блимає червоним, швидше за все, це апаратна поломка, або плата забруднена смолою, тютюновим маслом або чистить рідиною. Вам необхідно виправляти ситуацію самому, або нести в сервісний центр.

Розбираємо до мікросхеми

Пробуємо вручну: розбираємо iQOS, аж до мікросхеми. У Мережі багато відео з розбирання пристрою.

 1. Зверніть увагу на тримач сигарети: в розібраному стані з’являється доступ до його нижньої частини — акуратно зніміть нагар (щоб не пошкодити нагрівач).

  Видалення-нагару-на-тримачі-стіків
  Видалення нагару на тримачі стіків

 2. Після цього натискаємо чимось важким на кнопку індикатора (вона жовта), проробляємо так кілька разів. Не старайтеся!

  Акуратно-натисніть-кілька-раз-на-кнопку
  Акуратно натисніть кілька разів на кнопку

 3. Потім, коли світлодіод погас і не блимає, підніміть будь-яким гострим предметом блок батареї (з якої з’єднана плата), потримайте його в такому стані пару секунд і опустіть (підніматися і опускатися повинен плавно). Робити це потрібно кілька разів — постійно натискаючи кнопку і перевіряючи індикатор.

  Рішення-проблем-с-миготінням-Айкос
  Підчепити і підніміть батарею — після вставте назад

Якщо загориться червоний вогонь і зникне, без миготіння. Збирайте все назад і користуйтеся. Але все-таки — якщо не вмієте, не лізьте. Радимо звернутися до професіоналів.

висновок

На жаль, в більшості випадків, миготливий індикатор означає серйозну поломку. Якщо не допомогли наші методи — не турбуйтеся! Пам’ятайте: завжди можна звернутися в клієнтську службу за номером 8 (800) 301-47-67.

Пощастило, якщо у вас є гарантія на цей товар. Офіційний сервісний центр iQOS зобов’язані безкоштовно замінити вам продукт на інший, який працює.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector