Error: ref_not_matched — як виправити помилку

Останнім часом почастішали випадки проблем з відтворення показу потокового відео на різних онлайн-ресурсах з безкоштовною бібліотекою кіно. Даний матеріал розповість, що таке «error»: «ref_not_matched» і як виправити таку помилку.

Що це?

Error: «ref_not_matched» — це збій при запуску відеоплеєра, пов’язаний з незапланованим скиданням налаштувань ресурсу або видаленням ролика / фільму з медіапортал. Дослівний переклад з англійської: «Помилка невідповідності посилання», що трохи прояснює можливі причини раптового збою.

Помилка-відтворення-Error-ref-not-matched
Помилка відтворення Error: «ref_not_matched»

Одним з найпопулярніших «каталізаторів» виникнення проблеми стає довгий простій плеєра на паузі — наприклад, після відходу користувача у справах. Ще один варіант — перенесення локального розташування папки з кіноматеріалами (також пов’язано з видаленням, спробою блокування посилання з боку правовласників).

Виправляємо помилку ref_not_matched

Насамперед випробуємо найпростіший механізм виправлення — закриваємо вкладку, переходимо на ту ж сторінку ще раз. Також можна спробувати оновити сторінку, натисніть сполучення клавіш CTRL + F5. В цьому випадку сторінка завантажиться заново, залишковий кеш зникне. Найчастіше після цих маніпуляцій відео починає йти в звичному форматі, а помилка стає разовою акцією.

У разі, якщо проблема не зникла — використовуємо нашу коротку інструкцію, підправляє налаштування:

 1. Протискуєте CTRL + H, тим самим переходячи до налаштувань «Історії».
 2. Ставимо все галочки на вікні (можна залишити виключно паролі), натискаємо «Очистити історію».

  Очищення-історії-в-браузері-Google-Chrome
  Очищення історії в браузері Google Chrome

 3. Оновлюємо свій браузер в «Налаштуваннях» — «Про браузері» — «Оновити» / «Оновлення». Таким чином ви отримаєте саму сучасний набір кодеків для роботи з ресурсами, повністю перейшли на HTML.
 4. Після поновлення перевіряємо правильність установки всього додаткового ПЗ — переходимо по посиланню youtube.com/html5, повинні стояти практично всі галочки.

  Перевірка-кодеків-які-підтримує-браузер
  Перевірка кодеків, які підтримує браузер

 5. Відключаємо всі непотрібні розширення в основному меню: «Налаштування» — «Додатки» / «Розширення». Рекомендація зачіпає і блокатори реклами, по типу AdBlock, краще відключити абсолютно все.
 6. На час вимкніть екрани антивіруси (відключіть його процеси через Диспетчер завдань). Після цього перезапустіть Мережа (з розетки) і пробуйте.
 7. Обов’язково активуйте опцію Flash для сайту, на якому вискакує помилка. В налаштуваннях контенту браузера, потрібно додати сайт в виключення блокування Flash. Про це докладно ми писали в минулому матеріалі.
 8. Спробуйте встановити / оновити плагін для ПК — Adobe Flash Player.
 9. Змініть браузер і перевірте працездатність ресурсу в іншому провіднику.
 10. Боремося зі сміттям і в самому Windows — для цього відмінно підійде сканер за типом CCleaner. Просто запускаємо «Повне сканування» (необов’язкова процедура).

У разі, якщо після виконання всіх пунктів і перезавантаження комп’ютера ситуація не змінилася, залишається лише звернутися за допомогою до адміністраторів веб-сайту та попередити про помилку.

Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися, що таке error ref_not_matched і як його усунути — головне точно виконати кожен пункт інструкції!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector