Код помилки 910 в Плей Маркет: не вдалося встановити додаток — як виправити

В останні місяці, дуже багато сервісів зіткнулися з труднощами підключення до своїх серверів. А деякі і зовсім — стали давати збої. Сьогодні ми розповімо про нову проблему в популярному Play Market, збої «Не вдалося встановити додаток. Код помилки 910 ». Ви дізнаєтеся від чого виникає проблема, що вона означає і як її швидко виправити.

Що ця помилка означає

Якщо бути буквальним, то код помилки 910 означає блокування з’єднання з серверами Google. Баг виникає як при скачуванні, так і при плановому апдейте додатків. Дана проблема з’явилася недавно і безліч форумів пов’язують її з останніми оновленнями самого додатка Плей Маркет.

Код-помилки-910-у-Маркеті
Код помилки 910 в Маркеті

Ми не будемо копатися в подробицях, адже причин виникнення може бути багато. Але швидше за все, справа дійсно в кривому апдейте, де розробники знову щось недогледіли і поламали алгоритм запиту до серверів магазину. Ще може давати збої сам сервіс Google, який синхронізується на вашому смартфоні.

Найцікавіше, що помилка з’являється не завжди і може вискакувати при певних загрузках. Точно знаю, що користувачі Youtube і Ощадбанк Онлайн часто отримують подібний збій в останні дні.

Як вирішити помилку 910 в Плей Маркет

Отже, одного ради, який напевно вирішить проблему, поки не виявлено. Далі ми дамо докладний і покрокове пояснення по всіх перевірок, які вам доведеться виконати. також необхідно буде перевірити мережу.

№1 Скидання даних і перевірка мережі

 1. Насамперед виконуйте повне перезавантаження, як для смартфона, так і для Wi-Fi. Найкраще, перезапустити сам роутер з відключенням від харчування. Зачекайте 5 хвилин і підключайте. Такий ребут буде актуальний при наявності динамічних IP.
 2. Далі спробуйте виставити публічні DNS від Google (8.8.8.8 — 8.8.4.4.) Або Яндекс (77.88.8.8 і 77.88.8.1) в настройках самого Wi-Fi роутера. Якщо не знаєте як це зробити — подивіться в мережі або Youtube, там інформації багато.

  Вбийте-DNS-від-Google-або-Яндекс
  Вбийте DNS від Google або Яндекс

Якщо збій буде також вискакувати, то потрібно зробити скидання основних служби Гугл на вашому Android. Вам буде потрібно увійти в «Налаштування» — «Додатки» — в правому верхньому кутку тиснемо на «три крапки» і натискаємо «Показати системні додатки».

 1. Першим шукаємо і відкриваємо «Google Play Маркет». Там є пункт Сховище (або Пам’ять), де тиснемо «Очистити кеш». Після — перевіряємо наявність помилки. Якщо залишилася — знову входимо і натискаємо «Очистити все».

  Скидання-даних-для-програми-Google-Play-Market
  Скидання даних для програми Google Play Market

 2. Та ж послідовність і з «Google Services Framework» — стираємо черзі дані і перевіряємо працездатність магазину.
 3. Останнім скидаємо «Сервіси Google Play».

Видаліть-оновлення-для-Play-Market
Видаліть поновлення для Play Market

Якщо банальний скидання трьох цих програм не буде ефективним — доведеться знову відкрити дані про Google Play Маркет і запустити там «Видалення оновлень». Після Перезапускайте ваш пристрій і пробуйте.

№2 Оптимізація Андроїд — смикаємо настройки

Є ще кілька порад, які посмикати настройки синхронізації сервісів Гугл на пристрої.

 1. Витягніть SD-карту з смарфтони — якщо завантаження відбудеться без проблем — вставте назад.
 2. Спробуйте змінити сховище завантаження з Маркета. Наприклад з внутрішньої пам’яті переведіть на SD-карту і навпаки.
 3. Запустіть сам Маркет і відкрийте його меню. Там буде пункт «Play Захист» — деактивуйте її.

  Вимкніть-Play-Захист
  Вимкніть Play Захист

 4. Спробуйте перепідключити сам акаунт на телефоні. Тобто, видаліть його і знову синхронізується.
 5. Перевірте, що б були активні ще два додатки — «Акаунти Google» і «Завантаження». Майте на увазі, першого може і не бути.
 6. Пройдіть по шляху «Налаштування» — «Безпека» — «Адміністрування». Тут відключайте всі галочки з зайвих додатків.
 7. Скористайтеся підключенням через VPN. Кращими на сьогоднішній день є — «TurboVPN» і «SupernetVPN».

Помилка 910 в Ощадбанк і Ютубі

Найбільш часто дає збої завантаження програм Сбербанк Онлайн і Youtube. Якщо всі вищевказані кроки не допомогли і помилка продовжує вискакувати, то спробуйте виконати аналогічний скидання для цих софтин.

Також є варіант обходу таких оновлень. Наприклад, можна просто завантажити APK-файл останньої версії зі стороннього ресурсу. Але потрібно вишукувати тільки перевірені джерела. У випадку зі Сбербанком взагалі таке не раджу робити.

висновок

Всі ці підказки повинні допомогти у виправленні збою «Не вдалося встановити додаток. Код помилки 910 »в Плей Маркеті. Якщо у вас залишилися питання, або є свої актуальні рішення — пишіть в коментарі, буде всім корисно дізнатися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector