Перехід на веб-сторінку скасований — що робити

Дуже часто користувачі різних сервісів і програм зустрічаються з помилкою «Перехід на веб-сторінку скасований». Таке повідомлення може виникати в браузері Internet Explorer, або в програмах, що використовують довідкове меню доступу до Мережі. Так, наприклад, часто помилка виникає в диспетчері пристроїв, ігрових клієнтів і інших програмах (ЕСІС, 1С, MCafee, CHM). У статті ми розповімо що це за збій підключення і як його вирішити.

Помилка-Перехід-на-веб-сторінку-скасований-в-програмі
Помилка «Перехід на веб-сторінку скасований» в програмі

Що це за помилка?

«Перехід на веб-сторінку скасований» виникає через збій мережевих установок браузера Internet Explorer, зокрема, через відключення налаштувань захищеного режиму. Програма, яка за замовчуванням використовує IE, не може вийти в Мережу через блокування доступу до своїх мережевим вузлам.

 • Також проблема може критися в загальних оновлення Windows, або в застарілій версії IE.
 • Часто, в основі бага лежить банальна захаращеність системи і сміття в мережевих підключеннях (кеш DNS, кукис та інше).
 • Окремо варто сказати про нестабільність самої програми, яка блокується Експлорером.
 • Останнє, що може впливати на підключення — відсутність полігонів і кодеків в системі, типу Flash Player під IE.

Що робити з помилкою «Перехід на веб-сторінку скасований»

Отже, далі ми дамо короткий перелік перевірок і установок, який вам потрібно виконати. Деякі з них вам можуть здатися непотрібними, проте вони в будь-якому випадку прискорять систему і допоможуть у виправленні збою.

 1. Насамперед перезапустіть комп’ютер. Можливо збій підключення був поодинокий і обмежується дрібної помилкою Windows в рамках однієї сесії.
 2. Перевірте наявність актуальних оновлень Windows. Робиться це через Центр оновлень. У випадку з сімкою, зробити це не завжди просто, якщо у вас стоїть піратка (навіть активована). Тут потрібно буде завантажити кілька останніх KB-апдейтів і встановити їх по черзі.
 3. Обов’язково виженете OS через програму CCleaner. Це неймовірно корисна утиліта. Вона очищає сміття і виправляє биті записи в реєстрі.
 4. Для сімки буде актуально. Запустіть «Панель Управління» — «Програми» — «Програми за замовчуванням» — «Налаштування доступу програм і замовчувань». Там виберіть пункт «Microsoft Windows».

  Налаштування-доступу-програм-і-замовчувань
  Налаштування доступу програм і замовчувань

 5. Обов’язково виженете свій ПК через антивірусні сканери типу AdwCleaner, MalwareBytes, Dr.Web CureIt. Ці утиліти відмінно видаляють зловредів, а також добре чистять мережеві екрани, перевіряючи IP і DNS.
 6. Скиньте кеша ДНС. Допоможе в цьому команда ipconfig / flushdns. Меню «Командний рядок» активується через «Виконати», впишіть туди CMD.

  Команда-скидання-кеша-DNS
  Команда скидання кешу DNS

 7. Якщо у вас помилка «Перехід на веб-сторінку скасований» з’являється в будь-якій програмі, потрібно відкрити властивості (через ярлик) і посмикати настройки сумісності. Спробуйте виставити сумісність на Windows 7, XP, також пограйте з версією Service Pack. Проставте там же галочку на «запуск від Адміністратора».
 8. У випадку з ігровими клієнтами і програмами часто допомагає створити новий обліковий запис, з під якої і потрібно буде спробувати відкрити програму. У мережі багато відео, зі створення нових учеток в сімці і десятці.
 9. Багато програм ще відображають контент за технологією Flash. Спробуйте зробити ось що — встановіть в систему кодеки Adobe Flash Player.

Найчастіше, комплексна перевірка і очищення виявляються найвірнішими рішеннями — в стабільній системі, все йде гладко.

Перевірка Internet Explorer

Якщо вищесказане не допоможе, доведеться попрацювати з налаштуваннями самого Internet Explorer. Тому як саме він часто керує глобальними установками і дозволами в Windows.

 1. Відкрийте браузер IE. У правому верхньому куті натисніть на шестірню, а там переходите в «Властивості браузера». У вкладці «Безпека» перевіряємо два пункти.
 2. Натисніть на «Надійні сайти». Трохи нижче буде кнопка «Сайти». У вікні виділяйте і видаляйте всі сайти в списку, якщо такі є.
 3. Трохи нижче є повзунок рівня безпеки. Якщо у вас стоїть показник «Середній», то по черзі опускайте повзунок на «Нижче середнього» і «Низький», щоразу перевіряючи працездатність програми.

  Налаштування-зони-Безпеки-в-IE
  Налаштування зони Безпеки в IE

 4. Якщо не допоможе, пробуйте трохи нижче вказати пункт «Вибрати рівень безпеки за замовчуванням для всіх зон».
 5. Рекомендую виділити пункт «Інтернет», де також опустити повзунок.

Спробуйте поставити окремо поновлення 963027: MS09-014. Це накопичувальні апдейти, для системи безпеки браузера. Дані апдейти вирішують безліч дрібних багів IE, зокрема рішення по збою «Перехід на веб-сторінку скасований».

 • Якщо всі ці смикання налаштувань не допоможуть, робіть загальний скидання. Цей пункт знаходиться у вкладці Додатково. Таке скидання поверне все до ісходникам.

  Скидання-всіх-налаштувань-Internet-Explorer
  Скидання всіх параметрів Internet Explorer

 • Якщо і цей момент не допоможе — потрібно заново (оновлювати) сам IE. Але програма має статус системної, тому її перевстановлення не є класичною. У мережі дуже багато інформації з приводу видалення / завантаження нового IE.

Важливо! Після видалення браузера, виженете систему через програму CCleaner, а після завантажуйте нову версію.

висновок

Якщо якимось чином вам нічого не допоможе, то пробуйте перевстановити (скинути / оновити) саму програму, в якій вискакує помилка «Перехід на веб-сторінку скасований». Можливо баг повинні вирішувати саме розробники даного софта. Тому слід написати в їх підтримку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector