Бан в FaceIT — чи можна грати? Як обійти VAC-бан?

Пробитися в кіберспорт сьогодні нелегко — тому багато хто вирушає тренуватися на сторонні від Steam майданчики, щоб спробувати свої сили у професійному CS: GO. Однак, нерідко початківці або вже досвідчені гравці отримують один з типів банів на одній з платформ.

Даний матеріал постарається відповісти на всі питання, пов’язані з блокуваннями. Чи можна грати в фейс з баном і що робити, якщо в стім є вакуум-бан?

Що це за блокування?

Бан в фейс — це блокування облікового запису на увазі використання сторонніх програм для отримання переваги під час матчу. Під останньою розуміють відразу кілька видів читів і вспомогалі програм:

 • WallHack — можливість переглядати супротивників через стіни.
 • AimBot — допомога в прицілюванні, що настроюється під потреби користувача.
 • MapHack — поява противників на карті до візуального контакту.
 • SkinChanger — заміна зброї за замовчуванням на вибрані скіни, по факту не дає особливої ​​переваги.

Варто відзначити — використання утиліт для зміни скінів або скринінгу, також є втручанням в ігровий процес, що виявляється як чит-програма. Також увагою не оминають файли і бібліотеки, що не мають цифрового підпису, якщо система їх виявляє — користувач блокується.

Бан-в-фейс-за-ухилення
Бан в фейс за ухилення

Ігрова ліга фейс має власний Антич — FaceIT AC, що перевершує по ефективності звичайний, від розробників ігор. Він не пускає гравців з простими чітамі, тим самим оберігаючи чесних гравців в більшості випадків.

Але хакерська структура постійно еволюціонує, що робить детект трохи складніше. Цим і пояснюється наявність банів на фейс — рано чи пізно система розпізнає чітера, автоматично видаючи ігрову блокування. Незважаючи на це, гравець може продовжувати грати на STEAM-серверах до отримання VAC-бана офіційною системою.

Важливо зрозуміти — Стим і фейс ніяк ніяк не пов’язані між собою і є відокремленими організаціями. Але ось питання з банами тісно пов’язаний. Ось докладна інформація про види блокування і часу заборони — FACEIT-Banning-Policy.

Чи можна грати FACEIT з VAC-баном в Steam?

Питання вак-бана і фейсіта вирішується набагато простіше — при реєстрації нового аккаунта необхідно прив’язати свій основний профіль до ігрового. Для цього потрібно пройти за посиланням у вікно входу Steam.

Вводите логін і пароль, а також спеціальний код захисту — Guard, який відображається в додатку на Android або iOS.

При наявності в профілі ігровий блокування або VAC, структура фейс просто блокує користувача. Багато користувачів стверджують, що не змогли зареєструватися навіть при наявності бана в акаунті не в CS: GO.

З одного боку — правильний хід від ресурсу, проте занадто жорсткий в плані розвитку арени в цілому.

Простіше кажучи, з наявністю бана в стім пограти на фейс не вийде. А ось навпаки — будь ласка. Розробники професійної ліги не передають інформацію про видані блокування, хоч і намагалися налагодити зв’язок з Valve. Інше питання — переприв’язати профіль Steam не вийде на інший рахунок. Детальніше про це читайте в минулому матеріалі.

Бан-за-АФК-в-грі
Бан за АФК в грі найпростіший

Останні відмовилися від допомоги з невідомих причин — тому бувають випадки продовження шляху чітера на офіційних серверах гри протягом довгих місяців. Неприємно, але для протистояння нечесній грі і були придумані численні сторонні ліги.

Бан в фейс — що робити?

Класифікація блокувань практично не відрізняється від Стімовской — відсутній лише ігрова блокування, так як faceit не передбачає наявність патруля і стороннього втручання у виявленні хакерів.

За правилами співтовариства, оскаржити бан неможливо — технічна підтримка вже завалена повідомленнями, на які годі було навіть найменшої реакції. Система дійсно нечасто дає збій, тим більше з огляду на автоматизації роботи і постійних нововведень.

Якщо ви отримали бан на фейс і впевнені, що не використали сторонніх утиліт — правильно і чесно все опишіть в запиті на підтримку і залишається тільки чекати на диво. Прецеденти зняття блокування були, вони пов’язані з одиничними випадками помилок антічита.

В іншому випадку — ніяк, навіть з використанням всього вміння брехати і звиватися. Для вас шлях в кіберспорт закінчено, навіть при створенні другого аккаунта і повторних спробах влитися в лігу.

Ходять чутки про так званому «лазні по залізу» (мультіаккаунтов) — докази сумнівні, але не варто відкидати цей варіант. Суть полягає в наступному: при видачі блокування система записує дані комп’ютера (MAC, IP-зона), з якого найчастіше виконувався вхід в гру, а потім виявляє його при повторних створіння аккаунта.

Повторний бан може обійти стороною тільки при відсутності втручань в процес гри — за обліковим записом «завзятого чітера» стежитимуть пильніше.

Якщо відповідати на питання — на скільки дають бан за часом, то тут вже все зрозуміло. Блокування вічна, за винятком обмеження при АФК, коли накладають блок на 1 годину, 1,5 години або добу.

Багато користувачів пропонують при лазні на залізо зробити наступне:

 1. Змінити тип IP-підключення на динамічний;
 2. В налаштуваннях Wi-Fi пропишіть публічні DNS від Гугл або Яндекс;

  Зміна-налаштувань-DNS-на-публічні-від-Google-або-Yandex
  Зміна налаштувань DNS на публічні від Google або Yandex

 3. Спробувати застосувати програми емуляції MAC-адрес;
 4. Повне видалення гри і клієнта FaceIT з очищенням реєстру і стиранням папок;
 5. Скидання всіх браузерів, з яких виконувався вхід до системи. Можна змінити сам робочий браузер на інший.
 6. Тільки після цього спробувати створити новий акаунт і прив’язати туди стару пошту і змінити нік.

висновок

У підсумку — запорукою нормального функціонування профілю може стати тільки чесна гра, націлена на результат. Зняти блокування через технічну підтримку неможливо, виняток — виявлена ​​помилка системи. Бан знімається автоматично, випадків підкупу / договору невідомо.

Сподіваємося, цей матеріал допоміг розібратися з таким явищем, як бан в фейс — приємної гри і високих результатів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector