Друк неможливий через неправильну настройки поточного принтера — що робити

Принтери і багатофункціональні пристрої вже давно стали побутом в повсякденному житті. Але, нерідкі випадки, коли у користувачів при друку вискакує помилка: «Друк неможливий через неправильну настройки поточного принтера». Що це за збій і як з ним впоратися — розглянемо детальніше.

Помилка-друку-через-невірних-налаштувань-принтера
Помилка друку через невірні налаштувань принтера

Що за помилка друку?

Як заявляють користувачі, помилка виникає лише в програмі Microsoft Word. Причому, різних версій (2005, 2010 2015 і ін). В інших додатках все в порядку і всі документи друкуються.

У більшості випадків причини виникнення таких неполадок є досить примітивними і легко виправляти. Але, бувають і складно вирішуються проблеми.Ітак, основні причини:

 • стара або «зламана» вірусами MS Word;
 • несправність самого пристрою (принтер, МФУ);
 • помилки в конфігурації факсу;
 • проблема з USB в комп’ютері або в контролері материнської плати;
 • застарілі драйвера (поставлені неправильно, не на актуальну версію ОС);
 • проблеми з підсистемою друку;
 • шкідливе ПЗ на ПК;
 • пошкодження в системному реєстрі, або конфлікт пристроїв.

Що робити, якщо не можна друкувати через невірну налаштування поточного принтера

Насамперед варто переконатися, чи правильно підключений апарат до комп’ютера, функціонально чи справний він і всі кабелі робочі. Також, важливим буде подивитися в налаштування на самому апараті і підготувати його для роботи. Перевірте, може ваш пристрій знаходиться на сервері друку. Може немає мережі і інтернету.

Якщо все з цим в порядку, значить, справа трохи серйозніше:

 • Спробуйте надрукувати пробну сторінку. Для цього дивіться інструкцію, як це зробити саме для вашого апарату (так як варіанти застосування цієї дії на різних пристроях різняться).
 • Виставити його за замовчуванням. «Панель управління» — «Пристрої та принтери» — вибираєте використовуваний і клацаєте на пункт «Встановити як принтер за замовчуванням».

  Перевірте-встановлений-ли-принтер-за замовчуванням
  Перевірте, чи встановлений принтер за замовчуванням

 • Переінсталюйте MS Office, причому постарайтеся завантажити копію з іншого ресурсу.
 • Якщо ваша версія Офісу не активована, використовуйте спеціальні активатори, типу KMSAuto.
 • Закиньте сам документ в браузерну онлайн-версію Ворда і звідти спробуйте роздрукувати. Таких сервісів дуже багато, найбільш популярний Google Docs.

  Використовуйте-Google-Docs
  Використовуйте для друку Google Docs

 • Видаліть драйвера. «Пуск» — «Принтери і факси» — видалити пристрій. Далі — натискаємо правою кнопкою миші на «Мій комп’ютер» — «Управління» — в спливаючому вікні вибрати «Диспетчер пристроїв» — відкрити «Принтери» — відшукати свій (Xenon, Canon, HP) — «Властивості» — «Драйвери» — «Видалити ».
 • Перевстановіть драйвери вручну, через офіційний сайт фірми. Ставте тільки найновіші на вашу ОС. Якщо не виходить завантажити і встановити потрібні утиліти, скористайтеся стандартним додатком від Windows. Пуск — Панель управління — Принтери і факси — «Пошук пристроїв і управління ними» — вибрати «Технічна підтримка».

Якщо вищевказані дії не допомогли, швидше за все проблема полягає в реєстрі. Усувати її необхідно або вручну, або використовуючи софт.

 • Скачайте будь-сканер типу CCleaner, Process Monitor, AVZ, Dr.Web Cureit. Проскануйте систему на можливі віруси, а CCleaner почистить реєстр.

  Перевірка-реєстру-через-програму-CCleaner
  Перевірка реєстру через програму CCleaner

 • Упевнитися в наявності важливих файлів — sfc.dll, splwow64.exe, sfc_os.dll, spoolss.dll, sfc_os.dll, spoolsv.exe, sfc.exe, і тд. Щоб це дізнатися, відкрийте меню «Виконати» — напишіть CMD — зайдіть в командний рядок (з під Админа) і у вікні, напишіть sfc / scannow. Після цього перезавантажте ПК.

  Перевірка-системи-командою-відновлення-SFC-SCANNOW
  Перевірка системи командою відновлення SFC / SCANNOW

 • До того ж, якщо дата зміни і створення цих елементів неоднакова, значить якась шкідлива програма змінила вам їх. Вона повинна бути така, яка була при установці Windows. Якщо хочете замінити їх, зайдіть по шляху C: \ WINDOWS \ system32 \ dllcache і «витягніть» їх звідти. Також, такі компоненти можна скачати з інтернету, або попросити у друга, на роботі і тд .;

У різних операційних системах Windows (XP, 7, 8.1, 10) найменування шляху і елементів можуть відрізнятися.

висновок

Всі перераховані вище способи робочі і повинні допомогти вам подолати помилку «Друк неможливий через неправильну настройки поточного принтера». Якщо проблема залишиться, то пробуйте більше кардинальні заходи — поставте в Виндоуз останні KB-поновлення, зробіть скидання налаштувань самого принтера. Обов’язково використовуйте більш пізні версії Офісу. Якщо роботу не піде — йдіть в сервіс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector