Ea.com unable to connect [2000] — як вирішити помилку

Проблеми зі входом в онлайн і оффлайн-ігри нерідко турбують пересічних геймерів. Іноді вони пов’язані з технічними неполадками на стороні сервісу, а в деяких випадках коренем проблеми стає безпосередньо користувач і налаштування його обладнання.

Даний матеріал розповість про те, що робити, якщо при спробі входу в FIFA19 або Battlefield 5 ви отримали наступну помилку підключення: «Ea.com unable to connect [2000]».

Помилка-підключення-Ea-com-unable-to-connect-2000-у-Battlefield-V
Помилка підключення Ea.com/unable-to-connect [2000] в Battlefield V

Що це за збій підключення?

Помилка підключення ea.com unable to connect [2000] означає неможливість з’єднання з офіційними серверами розробника EA, причиною чого може стати цілий ряд неполадок, а також блокування IP / DNS зони, до якої відноситься користувач.

Вона може з’явитися при спробі зайти в гру з будь-консолі — PlayStation, Xbox або Nintendo Switch. В даному випадку тип і модель пристрою не мають значення, адже «обителлю зла» стає саме коректне інтернет-підключення, а саме його неможливість.

Причини появи ea.com/unable-to-connect [2000]

Існує цілий ряд причин виникнення подібних проблем:

 1. Нестабільне з’єднання з мережею, викликане проблемою з устаткуванням (роутером, кабелем зв’язку з ним, Wi-fi адаптера).
 2. Технічні неполадки в грі — актуально для новинок, патчів і збірок.
 3. Профілактичні роботи на серверах компанії.
 4. Проблема в налаштуванні DNS і VPN (в разі використання останнього).

Шляхи вирішення

Останній пункт в можливих причинах помилки, до речі, одночасно і вирішує її — за словами користувачів спеціалізованих форумів, проблема моментально вирішується при правильному налаштуванні. Погляньмо на цей спосіб докладніше.

налаштовуємо VPN

Існують як платні, так і безкоштовні VPN-сервіси. Для початку рекомендуємо скористатися другими, хоч вони і приводять до заниження швидкості і (рідко) некоректної роботи гри, але уявімо різноплановий список:

 • ExpressVPN — платний, повернення коштів протягом 30 днів у разі незадовільної роботи, купити платну підписку з розширеними можливостями;
 • Windscribe — 10 Гб в місяць абсолютно безкоштовно, є можливість докупити в разі потреби;
 • TunnelBear — всього 500 МБ, проте доступ до всіх серверів, на відміну від попередника, за репости можна отримати ще 2 Гб;

Секрет успіху (по крайней мере, виходячи з популярних коментарів) досить простий — підключаємося до серверів в Німеччині і перезапускаємо консоль / гру відповідно.

 • Багато користувачів не знають, як підключити ВПН коннект через роутер, а для цього потрібно перепрошивка. Уважно вивчіть можливість прошити ваш роутер, або виконайте міст через ПК.
 • Окремо скажемо про можливість білих IP. Багато провайдерів розташовують послугою білого IP адреси або виділеного VPN-каналу. З даного питання зверніться до свого провайдера.

DNS-кеш

Вдаватися в подробиці не будемо. Простою мовою: кеш DNS містить в собі інформацію про IP-адреси відвіданих сайтів, своєрідна «складна історія браузера ПК».

 1. Відкриваємо рядок «Виконати» — можна зробити сполучення клавіш «Win + R».
 2. Пишемо в новому рядку «cmd» (без лапок).
 3. Після появи вікна вставляємо туди «ipconfig / flushdns» (про лапки вже очевидно).
 4. Чекаємо текстового повідомлення про закінчення очищення.

Після цього також заново запускаємо консоль. Також бажано перезапустити сам Wi-Fi, відключивши його від розетки на 5 хвилин. Це може допомогти у випадку з динамічними підключеннями.

Виставлення DNS від Яндекса і Google

Подібні пропозиції також зустрічаються на форумах, однак слідувати подібним радам не рекомендується — пояснимо чому. Так, в деяких випадках маніпуляції з DNS призводять до зникнення даної помилки, однак породжують нові. Наприклад, пропажа доступу до деяких сайтів, внесеним до списку «заборонених» в Yandex / Google.DNS.

Крім «відео для дорослих», подібний захист може не пустити і на деякі легальні сайти, тому рішення м’яко сказати нераціональне. Важливо — використовуємо на власний розсуд, прописуємо в настройках роутера / ігрової консолі два DNS адреси.

Яндекс ДНС:

 • 77.88.8.8
 • 77.88.8.1

Гугл ДНС:

 • 8.8.8.8.
 • 8.8.4.4.

Вбийте-два-DNS-від-Яндекса-або-Гугла-в-настройках-роутера
Вбийте два DNS від Яндекса або Гугла в настройках роутера

Банальна перезавантаження обладнання / звернення до провайдера

У разі, якщо попередні маніпуляції не допомогли — перезавантажуємо обладнання, за допомогою якого проводиться вихід в мережу Інтернет. Якщо не допомагає — проблема криється в поломці роутера, а значить єдиним виходом стає звернення до провайдера з описом проблеми.

До речі, зазначені поради допоможуть вирішити і подібні збої з іншим кодом помилки — ea.com unable to connect [721], [524] і [216].

висновок

Насправді в разі повного дотримання інструкцій проблема вирішується протягом декількох хвилин. При щоденній появі, постійному згортання гри слід звернутися до офіційної технічної підтримки гри з розгорнутим описом ситуації. Можливо це блокування через відомі всім санкцій.

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам що робити, якщо на екрані з’явилася помилка підключення ea.com unable to connect [2000] — бажаємо приємного і безперебійного геймплея в FIFA19 або BF5!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector