Телефон блимає при зарядці червоним і не включається — що робити

Відсутність реакції телефону на спробу включення — страшний сон будь-якого користувача. Але іноді він стає реальністю, і цю проблему потрібно вирішити, бажано якомога швидше. Даний матеріал розповість, що робити в ситуації, якщо телефон блимає при зарядці червоним і не включається.

Що це за проблема?

Телефон блимає при підключенні зарядки і не включається — такі симптоми зустрічаються досить часто, причому в різних моделях смартфонів. Природно, і єдину причину такої поведінки пристрою виділити не так вже й просто.

Телефон-прі-зарядці-блимає-і-ні-включається
Телефон при зарядці блимає і не включається

Це може бути все, що завгодно — від проблем з батареєю телефону до типового зависання системи, незалежно від попередньо встановленою ОС. Жертвами подібного збою стають все популярні бренди смартфонів, серед яких:

 • Samsung;
 • Meizu, Xiaomi, Huawei і більш дешеві китайські бренди;
 • Sony, ASUS і ін.
 • iPhone.

вирішуємо проблему

Розглянемо можливі причини проблеми і безпосередньо дієві рішення. Якщо ви абсолютно не розбираєтеся в смартфонах — дотримуйтесь кожної інструкції по порядку.

1. Повна розрядка

Перший випадок — телефон блимає червоним через повністю сів акумулятор. Таке буває у випадках, коли власники закидають смартфон в «довгий ящик», намагаючись привести його до тями через кілька тижнів / місяців.

Природа збою проста — батарея повністю позбулася енергії, що не дозволяє навіть елементарно запустити систему. Це і провокує «байдужість» до клавіші включення.

телефон-ні-включається-і-блимає-червоним-прі-зарядці
Для початку підключіть телефон і почекайте близько години

Рішення не вимагає від вас складних маніпуляцій — просто залиште смартфон на зарядці, буквально на кілька годин. Після цього рекомендується затиснути кнопку включення на 10-15 секунд, так як система може не реагувати на спроби звичайного запуску.

У моєму випадку, повністю сів смартфон Samsung Grand Prime мав висіти на зарядці близько години, після чого оживав і йшов заряд. Тому, такий варіант не варто виключати.

2. Збій програмного забезпечення

Важливо — даний спосіб працює лише при раптовому відключенні смартфона з повною / частковою зарядкою. Скористаємося «Жорстким скиданням» системи Андроїд (Hard Reset), присутнім в будь-якому сучасному смартфоні:

 1. Переводимо телефон в «Режим відновлення» (Recovery Mode). У деяких моделей спосіб переходу різниться, за замовчуванням потрібно затиснути кнопки регулятора гучності, включення і «Home» (середня на нижній частині в передній моделі). Для уточнення точного механізму перекладу можете скористатися пошуковою системою.
 2. Утримуємо поєднання до 20 секунд, після чого з’являється програмне меню пристрою.
 3. Зупиняємося на пункті «Скинути все дані ПО» (Wipe data / Factory reset).
 4. Вибираємо графу «Підтвердити» (Yes — delete all user data).
 5. Після цього знаходимо пункт «Перезавантажити прямо зараз» (reboot system now).

Після перезавантаження проблема повинна зникнути. Слід зазначити, що всі дані будуть стерті, а також можуть виникнути проблеми з входом через невідому помилку Google аккаунта.

3. Несправність джерела живлення

Звучить смішно, але іноді саме зламалася розетка любить потріпати нерви власникам смартфонів — спробуйте під’єднати зарядний пристрій в іншу, попередньо перевіривши працездатність іншими домашніми приладами.

Ще один частий випадок — пошкодження USB-кабелю або блоку зарядного пристрою. Спробуйте змінити саме харчування. Посмикайте згини кабелю, продміть штекера і гнізда.

Окремо перевірте можливості самого блоку живлення — на ньому повинні писатися міліамперние дані. Можливо вашому блоку не вистачає швидкості завести смарфтон / планшет. До речі, дуже часта проблема на дешевих китайських пристроях.

Перевірити стан батареї трапляється нагода тільки на пристроях зі знімною кришкою — акуратно видаляємо її, дістаємо батарею. Оглядаємо її на наявність здуття, явних подряпин, розплавлених / підгоріли елементів.

Існує кілька варіантів:

 • Зламалася / змістилася кнопка включення, що не дозволяє просто-напросто подати сигнал. Подібний ремонт буде коштувати вам не більше 4 $, за умови збереження «рідний» кнопки.
 • Пошкоджено гніздо для usb-кабелю — може бути наслідком неакуратне поводження, різкого висмикування кабелю. Ремонт теж влетить в копійку, витратите в районі 6-12 $ (в залежності від моделі).
 • «Смерть батареї» — один з найнеприємніших варіантів. Ремонт батареї, очевидно, марний, а в разі покупки нової іноді доводиться чекати доставки до місяця.
 • Пошкодилися контакти всередині задньої кришки — саме вони відповідають за передачу харчування елементам мобільного телефону. Оцінити вартість ремонту в такому випадку складно, все залежить від жалюгідності положення, моделі, сервісного центру.

Телефон блимає при зарядці червоним і не включається — куди звертатися?

Настійно не рекомендуємо робити ремонт самостійно, розбираючи недоступні елементи за допомогою гайдів в інтернеті — їх також роблять професіонали своєї справи, до яких слід звернутися з подібною проблемою.

Ще краще — знайти спеціалізований відділ ремонту бренду смартфона в вашому місті. Так, ремонт у компанії-виробника найчастіше виходить дорожче, проте ви отримуєте гарантію якості виконаної роботи.

Якщо гарантія на телефон ще не закінчилася, можна спробувати віднести пристрій до відповідного магазин електроніки. Природно, його полагодять безкоштовно лише в разі заводського браку, а не навмисного пошкодження, але ж спроба не тортури.

Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися в ситуації, коли телефон блимає при зарядці червоним і не включається — найчастіше допомагають наші інструкції, головне виконати все вірно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector