Помилка при підключенні до служби Viber — як її усунути?

Можливо, ви стикалися зі значними проблемами при реєстрації і установки програми Viber. Наприклад, у вас могла з’явитися невідома помилка або ви не отримували код потрібної активації. У будь-якому випадку необхідно зрозуміти, чому може з’являтися помилка при підключенні до служби Viber. Отже, давайте уважно вивчимо це питання.

Що являє собою програма Viber?

Viber — це відома програма для спілкування, яка дозволяє розширити можливості віртуального і безкоштовного спілкування. У той же час люди іноді стикаються з неприємними перешкодами під час активації. Перш за все, ви повинні переконатися в тому, що пристрій приймає СМС від мобільного оператора.

Багато людей навіть не припускають, що від оператора не приходить СМС, в результаті чого активація виявляється неможливою. Насправді активувати програмний продукт являє собою автоматичний процес, який повинен бути успішно пройдено кожним користувачем при установці і запуску програми.

Помилка при підключенні до VIber
Помилка при підключенні до VIber

Для активації необхідно вказати і підтвердити свій мобільний номер. Таким чином, потрібно переконатися в можливості успішного отримання активаційного повідомлення. Якщо ви плануєте встановити програму на планшет, потрібно переконатися в тому, що ваш телефон може приймати СМС на SIM-карту, адже в будь-якому випадку процес реєстрації є обов’язковим. Ви бажаєте встановити Viber на Windows, Mac OS X?

В цьому випадку потрібно скористатися мобільним телефоном з відповідною програмою, адже СМС все одно прийде на мобільний телефон, а потім ви будете вводити на комп’ютері, ноутбуці або планшеті.

Як потрібно вчинити, якщо СМС не змогло прийти на ваш мобільний телефон? Ви можете спробувати пройти реєстрацію через якийсь час. Справа в тому, що у мобільного оператора або Viber можуть бути тимчасові проблеми. У більшості випадків повідомлення приходить без проблем протягом однієї хвилини. При бажанні ви можете використовувати зворотний виклик, який видається за допомогою роботизованої системи, але зазвичай реєстрацію вдається пройти за допомогою СМС.

Що робити, якщо все-таки Viber помилка існує?

Якщо ви не отримали активаційний код, ви можете пройти певні етапи. Однак цей метод можна проводити тільки раз на добу.

  • Ви повинні запустити Viber на своєму пристрої.
  • Запишіть власний мобільний номер телефону, а потім натисніть на Далі.
  • Якщо СМС не надходило протягом шістдесяти секунд, необхідно натиснути на кнопку «Ні коду», яка розташована в правому куті.
  • Тепер слід діяти інструкції, яка представляє собою рекомендацію розробника програмного забезпечення.
  • Вам в самий найближчий час надійде зворотний виклик в автоматичному режимі. Ви можете записати активаційний код.
  • Тепер потрібно ввести записані цифри і продовжити установку, активацію Вайбер.

Інструкція щодо усунення помилки Вайбер
Інструкція щодо усунення помилки Вайбер

На жаль, іноді проблеми виникають навіть у цій ситуації. Якщо ви не зуміли виконати поставлене завдання, потрібно звернутися до технічної підтримки Viber, оформивши відповідний тікет. Будьте впевнені в тому, що фахівці обов’язково нададуть гідну підтримку у вирішенні існуючої проблеми, завдяки чому ви зможете скористатися програмою.

Навіть, якщо у вас з’явилася помилка при підключенні до служби Viber, ви можете продовжувати пізнавання програми, проходження реєстрації. Це обумовлено популярністю програми, її високим рівнем функціональності і гідними можливостями спілкування з багатьма людьми.

До того ж Viber можна успішно використовувати для мобільних телефонів і планшетів, ноутбуків і персональних комп’ютерів, а синхронізація повідомлень дозволить гарантувати збереження листування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector