Планшет Nomi A07000. Чому не варто купувати це китайське … —

nomi a07000 - гавно або?
Планшет Nomi A07000 зовсім недавно потрапив на українські ринки. Дана модель є китайської моделлю, але виготовлений і настроєм спеціально для українських користувачів. Хоча коли то так говорили про ноутбук Dell, а зараз ніхто навіть не замислюється яка країна виробник даного девайса. Зараз ми постараємося описати про всі плюси і мінуси планшета і відразу відповісти на питання — Чому не варто купувати планшет NOMI.

Nomi A07000 є дуже недорогою моделлю, на ринках України планшет коштує не більше 700-750 гривень. На жаль, через таку ціни планшет має багато недоліків. Планшет має хороший процесор — Core Duo, і він двоядерний, і частота 1 Ггц, але на практиці планшет тягне тільки середні гри, важкі ігри будуть страшно гальмувати.

Для відео даний планшет взагалі не підходить, екран хоч і 7 дюймів, але через рідкісного процесора важко знайти кодек для відтворення формату avi, звук дуже тихий і навіть при установці спеціальних підсилюють додатків. Невелике заохочення планшету в сторону відео- це те, що деякі ролики формату mp4 будуть нормально йти, і навіть буде чути звук, так як немає AC3 в даному форматі відео.

Екран теж нічого доброго не має, він не яскравий, відсвічує і навіть не треба замислюватися про покупку плівки на планшет, це зробить його ще гірше. Великий недолік в даній моделі — це відсутність зарядки акумулятора через USB шнур, плюс до цього недоліку виробник додав короткий шнур самої зарядки, це очевидний мінус тим, хто проводить з планшетом завжди і кого через USB постійно йде заряд планшета.

Невеликий плюс є в самому акумуляторі, нові моделі будуть тримати батарею добре, перший час роботи пристрій будить складати 9-10 годин. Wifi мережу в Nomi A07000 має максимальну швидкість 1.2 Мб, що на практиці можна порівняти з довгими очікуваннями завантаження файлу в на початку 00-х років.

Пам’ять планшета 5 Гб внутрішньої пам’яті і 1 Гб для системних додатків. ОЗУ 1 Гб, але це мало чого значить, так як даний планшет використовує дану пам’ять в повному обсязі. Любителів інтернету планшет теж не потішить, opera mini і вбудований браузер будуть тільки давати можливість посидіти в інтернеті без зависання. Камера фронтальна і знімає дуже поганої якості.
Це все мінуси в даній моделі планшета, на жаль, дуже мало плюсів. Винен в цьому в основному процесор, а також версія андройда 4.2.2, при прошивці даної моделі можливо з’являться якісь поліпшення в потужності моделі, але даний факт відомий тільки професіоналам, хто цим займається і радіоаматорам, хто може щось змінити в планшеті Nomi A07000.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector