Як виправити помилку 23 на магнітоли Піонер з флешкою

Салон кожного транспортного засобу оснащений магнітолами. Сам автомобіліст зацікавлений в тому, щоб автомагнітола не тільки була присутня, але і завжди перебувала в робочому стані. Як же засмучуються автомобілісти, одного разу стикаючись з проблемою, коли магнітола Піонер більше не читає флешку. Погодитися з цим і їздити в абсолютній тиші водії не бажають, тому прагнуть розібратися, що собою являє помилка 23 на магнітоли Піонер, флешка при її виникненні відмовляється відтворювати музичні файли.

Помилка 23 на магнітоли

При використанні флешки на магнітоли Піонер може виникати помилка 23.

Музичний супровід підвищує рівень комфорту при пересуванні. Поїздка стає захоплюючою і непомітною. Водії можуть не тільки слухати свої улюблені мелодії, а й отримувати корисні порції новинної інформації. Сучасні магнітоли можуть відтворювати музичні файли з оптичного диска або з флешки. Завдяки цьому автомобілісти можуть самостійно формувати для себе музичні альбоми, а також їх міняти в міру виникнення у себе такого бажання.

Причини та шляхи усунення помилки

Причин, за якими магнітола може замовкнути, існує безліч. Звичайно, якщо це механічні пошкодження, вихід з ладу апаратної частини, усунути проблему власними силами не кожному вдається. У цих ситуаціях доводиться звертатися за допомогою в сервісні центри.

Разом з цим можуть виникати і такі варіанти проблем, які легко можуть бути усунені, якщо тільки попередньо вивчити масу корисних джерел інформації. Перш за все, дуже важливо прочитати всі рекомендації, які містяться в інструкції по експлуатації звуковідтворювального пристрою.

Найпоширенішою проблемою, через яку музика не відтворюється, є «Помилка 23» на магнітоли Піонер, флешка при цьому не читається. Що ж робити в такій ситуації, як попередити виникнення в подальшому такої проблеми, важливо розібратися відразу.

Помилка 23

причини

Флешка може перестати слухатися і читатися, якщо на неї проникнуть «непрохані гості». Щоб виявити їх і згодом з ними розпрощатися, користувачі рекомендують вставити знімний накопичувач в USB-роз’єм комп’ютера. Після цього флешка обов’язково відобразиться, як знімний диск, і її буде можна просканувати антивірусною програмою. Якщо ваш антивирусник вкрай рідко оновлюється, він може не впоратися з усуненням всіх вірусів. У цьому випадку корисно попередньо оновити антивірусні бази, тільки після цього сканувати знімний носій. Можна скористатися онлайн-ресурсами антивірусних програм.

УВАГА. Якщо ж флешка виявилася чистою, на ній відсутні віруси, можна продовжувати шукати проблеми в іншому напрямку.

На просторах інтернету, звідки найчастіше викачуються і записуються аудіофайли, музика може бути представлена ​​в будь-яких форматах. Перш ніж записувати музичні файли на флешку, важливо переконатися, що такий формат буде успішно зчитуватися вашою магнітолою. У більшості випадків легко відтворюються файли з розширенням MP3. Закачуючи інший формат аудіофайлу, не слід його поспішно записувати на знімний носій. Можна його заздалегідь піддати переформатування, тоді помилка 23, пов’язана з відмовою флешки на магнітоли Піонер, може бути усунена або відвернена.

Вплинути на відмову відтворювати музику може і така банальна причина, як неправильний запис назви файлів. Зокрема, деякі магнітоли здатні реагувати тільки на кирилицю, тоді як інші, навпаки, на латиницю. У цьому випадку корисно звернути увагу, яка музика відтворюється, а потім за аналогією перейменувати ті файли, які запустити на відтворення було неможливо.

Рекомендований розмір флешки

Зовсім не заважає власнику автомагнітоли досліджувати і саме відтворює пристрій, і флешку. Часто причиною виступають механічні пошкодження, несправність роз’єму. Такі технічні несправності краще передоручити тим, хто має достатній досвід в ремонті таких пристроїв.

Якщо магнітола Піонер не читає флешку, з’являється «Помилка 23», зверніть увагу на обсяг знімного накопичувача. У більшості випадків автомагнітоли готові «співпрацювати» тільки з накопичувачами, об’єм яких не перевищує 4 Гб. Якщо ж у вас в наявності є більш просунутий варіант, не слід засмучуватися, можна застосувати деякі хитрощі, розбивши накопичувач на сектори, тоді ваша «крута» флешка стане успішно адаптованої під магнітолу.

ВАЖЛИВО. Проблема може полягати і в тому, що ви відформатували знімний накопичувач не в тому форматі, який здатна відображати автомагнітола.

Форматування знімного накопичувача

Останні покоління флешок супроводжуються форматом NTFS. На жаль, автомобільні магнітоли не можуть розпізнавати такий формат, оскільки вони орієнтовані тільки на FAT16 і FAT32. Навіть таке банальне невідповідність форматів здатне спровокувати виникнення помилки 23.

На щастя, вирішити таку проблему зовсім просто. Для цього буде потрібно просто відформатувати знімний накопичувач, скориставшись комп’ютерною технікою.

Флешку потрібно вставити в USB-роз’єм, після її відображення в діалоговому вікні «Комп’ютер» клацнути по ній правою клавішею мишки. У меню, слід перейти на параметр «Форматувати».

форматування накопичувача

Після відкриття вікна форматування важливо внести бажані зміни. Зокрема, виставити формат FAT16 або FAT32. Звичайно, такий процес не тільки переводить знімний накопичувач в інший формат, але ще і повністю її очищає, видаляючи всі файли, які на ній зберігалися до початку процесу форматування.

ПОРАДА. З огляду на це, важливо попередньо перекинути на комп’ютер ті файли, які вам боляче буде втратити і тим більше досить складно відновити.

У рядку «Розмір кластера» найкраще вибрати параметр «Стандартний розмір кластера», після цього натиснути на кнопку «Почати». Утиліта вас попередить, що будуть втрачені всі файли, погоджуйтеся з цим попередженням і підтверджуйте продовження її дій. Через невеликий проміжок часу на екрані з’явиться нове вікно з написом «Форматування завершено».

Тепер на таку підготовлену флешку слід записати музичні файли в правильному форматі, після чого вставити знімний накопичувач в USB-роз’єм автомагнітоли і насолоджуватися прекрасним звучанням музики.

Отже, процес усунення помилки 23 не такий вже і складний. Досить уважно вивчити корисні рекомендації, виконати послідовно рекомендовані дії і порадіти відмінним результатом, до якого саме ви доклали власні зусилля.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector