Як купувати б / у ноутбук. На що звернути увагу?

покупка бу ноутбука
Купівля вживаного ноутбука, як і покупка будь-якої техніки б / у — досить невдячна справа. Вед якщо власник продає даний ноутбук, значить йому цей ноутбук ніж не догодив. Хоча бувають випадки коли можна купити хороший девайс за недорогу суму і при цьому даний апарат прослужить Вам ще дуже тривалий час. Але коли і в яких випадках дійсно вигідно купувати ноутбук, що був у вжитку. Ось з цими питаннями постараємося розібратися.

Що потрібно зробити з тільки що купленим ноутбуком

Відразу після покупки необхідно провести ретельне технічне обслуговування купленого девайса. Щоб усунути дефекти внесені попереднім користувачем. По-перше вам доведеться змінити батарею, благо справа зараз можна знайти будь-які акумулятори для ноутбуків всіх моделей, при цьому АКБ брати потрібно тільки новий і тільки оригінал, тому як все китайські клони як правило мають ресурс в 2-3 рази менший ніж оригінал. Також якщо ноутбук повністю робочий і на ньому жодної подряпини, то його все одно потрібно віддати на чистку і перевірку, тому як часто власники продають «ноутбуки-потопельники», може це звичайно перебільшення, але все ж навіть 5г коли розлитої на клавіатуру можуть проявити себе через рік або два. А це спричинить за собою зміну клавіатури. Тому краще відразу все почистити і продовжити термін служби ноутбука ще не пару років.

З чого почати вибір б / у ноутбука

Почати слід з оцінки своїх коштів, якщо у вас є гроші для покупки гарного сучасного нового ноутбука, то сенсу шукати варіанти б / у — немає. Але передбачається, що все це і так знають. Тепер варто розуміти, що у покупця обмежена кількість грошей. Наступним кроком вважаємо скільки грошей ми може витратити на подальшу покупку. Заходимо в будь-який інтернет магазин і сортуємо ноутбуки за популярністю і при цьому обмежуємо максимальну ціну цифрою подвоєною вашої суми. Іншими словами у вас є сума X, яка буде витрачена на ноут і цю суму Ми збільшуємо на 2 і проводимо пошук. Перші 3-4 моделі ноутбука, а точніше їх параметри покажуть вам який ноутбук Ви повинні шукати для себе на барахолці.

Далі шукаємо модель, яка нам цікава і сума за яку її продають прийнятна і не виходить за рамки гаманця. Наступним пунктом необхідно розібратися наскільки нова модель продається ноутбука, для цього вбиваємо в рядок пошуку модель і шукаємо в інтернет магазинах точно таку ж, тільки в новому виконанні. Якщо ноутбук вже не випускається, то можна припустити що ноутбук вже морально застарів або почав застарівати. Все залежить від параметрів. Але саме такий ноутбук часто є ідеальним варіантом.

Що таке ідеальний б / у ноутбук?

  • Тобто ноут, який вже не випускається і людина його хоче продати і купити собі дорожче;
  • Ноутбук, який задовольняє нас за параметрами (як їх враховувати розписано вище);
  • Ноутбук, який стоїть в 2 рази нижче ціни нового з такими ж характеристиками.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector