Як використовувати планшет в якості модему

Як використовувати планшет в якості модему, щоб підключити до інтернету інший пристрій, наприклад, ноутбук? Це досить просто навіть для неактивних користувачів, погано розбираються в функціональних можливостях гаджетів. Головне, щоб планшет передбачав підключення SIM-карти (є модифікації без неї, вони не підійдуть, адже в цьому випадку потрібен автономний інтернет).

Як отримати доступ в інтернет з планшета

За допомогою нехитрих маніпуляцій можна відкрити доступ в інтернет на планшеті.

Способи роздачі інтернету з планшетного ПК

Отже, якщо поблизу немає роутера або точки доступу до Wi-Fi з стороннього джерела, не залишається нічого іншого, як використовувати Андроїд як модем. Це можна зробити трьома способами:

 • налаштувати модуль Wi-Fi, який є в кожному з подібних видів техніки;
 • скористатися USB-кабелем;
 • підключитися через канал Bluetooth.

Попередньо потрібно перевести планшет в «Режим модема». Залежно від операційної системи і внутрішнього оформлення пристрою розділи можуть називатися по-різному, але шлях приблизно такий:

 • шукаємо значок «Налаштування» і натискаємо на нього;
 • перегортаємо до найменування «Бездротові мережі» (іноді вони сховані під заголовком «Ще …»);
 • знаходимо функцію «Режим модема».

Включення «Режиму модему»

І наступним етапом буде вибір, як саме ми плануємо використовувати планшет в якості модему: через кабель, Bluetooth або Wi-Fi-точку.

Налаштування модуля Wi-Fi

Щоб роздати Wi-Fi на інший пристрій (або кілька пристроїв):

 1. Вибираємо «Wi-Fi-роутер» (може називатися трохи інакше).
 2. Пересуваємо повзунок, що позначає «включити».
 3. Бачимо вікно настройки, де пропонується дати ім’я точки доступу, налаштувати тип безпеки і ввести пароль.
 4. Задаємо будь-яке ім’я (можна залишити за замовчуванням), вибираємо тип безпеки «WPA2 PSK», так як в цьому випадку буде простіше інтегрувати гаджети.
 5. Придумуємо пароль (або «код доступу», як він ще може називатися): надійний і в той же час легко запам’ятовується. Без пароля будь-яка людина зможе отримати доступ до точки і вийти в інтернет за ваш рахунок.
 6. Зберігаємо налаштування (іноді цього не потрібно — спрацьовує функція автоматичного запам’ятовування, все залежить від операційної системи).

Налаштування Wi-Fi

Тепер беремо інший пристрій — то, з якого планується відвідати світову павутину, включаємо прийом Wi-Fi. У списку доступних підключень відобразиться ім’я, яке ми тільки що придумали новоствореної точці. Вводимо пароль. Все, доступ в інтернет відкритий.

ВАЖЛИВО. Якщо ви роздали Wi-Fi на чужий телефон, комп’ютер, наприклад, на прохання знайомого, краще потім змінити пароль до точки доступу, оскільки деякі ноутбуки та інші гаджети можуть запам’ятовувати його і в майбутньому підключатися, не запрошуючи дозволу.

Wi-Fi-роутер на планшеті краще не залишати включеним, якщо в ньому немає потреби — він поглинає чимало ресурсів і батарея швидко розряджається.

Налаштування подачі інтернету через кабель USB

Якщо ж вирішено використовувати планшет як модем для комп’ютера за допомогою кабелю USB, то тут вже все маніпуляції відбуваються з другим пристроєм — комп’ютером або ноутбуком.

підключення USB

З’єднуємо пристрою за допомогою кабелю. Чи не активуємо «Режим USB-накопичувача», що відразу ж пропонується, коли встановлюється з’єднання.

В налаштуваннях мережі комп’ютера вибираємо «USB-модем».

Ось і все, мережа знайдена, можна користуватися інтернетом. Деякі складнощі виникають, якщо на комп’ютері встановлена ​​Windows XP — вона може не виявити планшет. У цьому випадку варто спробувати виправити проблему:

 • знайти Андроїд в списку в розділі «Диспетчер пристроїв»;
 • скористатися пропозицією системи усунути помилки в підключенні.

УВАГА. Використовуючи Андроїд як модем таким чином, важливо пам’ятати про своєчасне відключення кабелю, коли інтернет вже не потрібен: деякі планшети можуть сильно нагріватися.

Підключення через порт Bluetooth

Використання планшета в якості модему можливо також через Bluetooth, якщо він є на обох пристроях. Цей спосіб трохи складніше попередніх, зате можна відкрити доступ в інтернет навіть зі звичайного мобільного телефону без операційної системи.

Процес настройки такий:

 1. Включаємо Bluetooth на одному і іншому пристрої, переконуємося, що з’єднання не приховано і перебуває у зоні видимості.
 2. Далі для Windows 10 і 8 натискаємо: «Цей комп’ютер» — «Параметри» — «Підключені пристрої» — «Додавання пристрою», для Windows 7: «Панель управління» — «Пристрої та принтери» — «Додавання пристрою».
 3. Система виявить планшет і запропонує пароль, який потрібно набрати на Андроїд для інтеграції з комп’ютером.
 4. Повертаємося в «Панель управління», вибираємо «Телефон і модем», потім в форму, що з’явилася замість коду міста пишемо будь-яке число, вибираємо «Модеми», наш планшет і «Властивості».

Далі вводимо відомості, що стосуються мобільного оператора:

Мегафон: AT + CGDCONT = 1, «IP», «internet»
МТС: AT + CGDCONT = 1, «IP», «mts.ru»
TELE2 або Білайн: AT + CGDCONT = 1, «IP», «beeline.ru».

Потім набираємо * 99 #, пропускаємо ім’я користувача і пароль, тиснемо «Застосувати» ( «Зберегти»).

Bluetooth-підключення

Через кілька секунд інтернет стане доступний для комп’ютера.

Таким чином, використовувати Андроїд для підключення до інтернету можна будь-якими зручними способами. Звичайно, найпростіший — це роздати Wi-Fi, але на деяких старих моделях немає такої корисної функції.

А ви коли-небудь використовували планшет як модем? Поділіться своїм досвідом в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector