Що робити, якщо зовнішній акумулятора вистачатиме заряджає телефон

При підключенні телефону до портативного акумулятора процес його заряду йде не в штатному режимі і зарядити його не вдається. Або він дуже швидко розряджається. Або заряд триває кілька секунд і припиняється. Що робити, якщо зовнішній акумулятора вистачатиме заряджає телефон — розглядаємо можливі варіанти і даємо відповіді.

Щоб зарядити телефон від Powerbank

Зовнішній акумулятор і його правильний вибір

Зовнішній акумулятор, портативний зарядний пристрій, портативний акумулятор, універсальний акумулятор, «Power Bank» (зберігач енергії, англ.) — це все синоніми, якими позначають пристрій, який можна мати при собі з метою автономної зарядки девайсів.

Для нормальної зарядки телефону від зовнішнього акумулятора потрібно спочатку його правильно вибрати. При покупці, звичайно, в першу чергу звертають увагу на розмір, вага. Приміряють як він лягає в руці (разом з телефоном), яке місце займає в сумочці або в барсетку.

Щоб зарядити телефон від Power Bank

При виборі Power Bank необхідно звертати увагу на розмір пристрою

Але найважливішим його параметром є ємність. При цьому потрібно пам’ятати, що ККД його становить приблизно 80 відсотків від тієї ємності, яка вказана на упаковці (номінальної). А решта під час роботи перетворюється в тепло або втрачається при передачі.

Сила струму

Також корпус універсального акумулятора маркується значенням сили струму на роз’ємах і який власне подається для накопичення енергії. З одного боку, від цієї величини залежить швидкість процесу, а з іншого — деякі девайси (вірніше, їх контролери) вимагають дотримання чіткої величини.

Як правило, нормальним для телефону вважається струм силою в один ампер.

визначаємо неполадки

Неможливо зарядити телефон iPhone

При виявленні несправностей при передачі ємності від портативного зарядного пристрою до батареї телефону спочатку потрібно переконатися в нормальній роботі пари «Power Bank»-кабель.

Для цього підключаємо до апарату інший гаджет. І якщо в ньому процес йде нормально — значить, причина неполадки прихована в самому телефоні.

Тоді потрібно переходити вже до діагностики проблеми — як саме телефон Неможливо зарядити телефон?

  • Неможливо зарядити телефон зовсім?
  • Заряджається вкрай повільно (поточний розряд мобільного не перекривається надходять зарядом)?

Контакти портів

Неякісні контакти всередині портів через виробничий брак або частого від’єднання можуть служити причиною відсутності перетікання електрики.

Для усунення такої проблеми потрібно при вимкненому телефоні зняти АКБ і предметом типу зубочистки акуратним чином підняти кріплення всередині порту. Після цього повернути все на місце.

Заміна перебитого дроти

Перебитий провід Power Bank

перебитий провід

Порушення процесу зарядки може бути обумовлено і неякісним або перебитим проводом. В даний час через здешевлення проводу провадяться дуже тонкими і ніжними. У процесі життєвого циклу вони постійно скручуються, стягуються по-різному кілька разів на день. Не дивно їх переломлення, непомітне зовні.

Потрібно перевірити роботу дроти за допомогою іншого кабелю. Якщо потрібно — замінити.

Зачистка портових контактів

Внутрішня частина телефону у кого-то більш, у кого-то менше, але так чи інакше, засмічується. Дрібні смітинки, кругляки від тканини, пил, а також застрягли всередині портів «уламки корабельних аварій» можуть бути причиною порушення харчування всередині телефону. Проведення зачистки поверне робочий стан смартфону.

ВАЖЛИВО. Не проводьте заряджання у вологому або жаркої середовищі. При надто тривалому підключенні до розетки трапляється сплавом контактів з пластиком і навіть вибух батарей. — Механізми захисту спрацьовують не завжди! Та й заводський брак не є винятком.

Незважаючи на кількість циклів заряд-розрядів, батарея телефону не вічна. Зазвичай вона безпроблемно пропрацює два роки. Але з часом їй все складніше утримувати (накопичувати) заряд. Потрібно переконатися в її працездатності.

При наявності деформації або здуття, корозії — негайно замінити елемент.

Намагайтеся використовувати акумулятор, рекомендований виробником.

ПОРАДА. Пропонується цікавий спосіб перевірки незнімного елемента — спробувати закрутити його на плоскому столі на зразок дзиги: проблемний легко закрутиться.

Розетка краще?

Якщо не виходить повноцінно зарядити батарею від зовнішнього акумулятора — варто спробувати зарядити його від звичайної стінний розетки. У цьому випадку обсяг подається електрики може бути до двох разів вище ніж при подачі через USB-порт.

Щоб зарядити телефон від розетки

Спробуйте зарядити смартфон від розетки

«Power Bank» / провід

Іншою причиною недостатнього надходження електроенергії може бути використання «сторонніх» пристроїв. В такому випадку сили або потужності струму на подачі в батарею може бути недостатньо для накопичення ресурсу.

запущені програми

Винуватцями слабкого перетікання заряду можуть бути запущені на телефоні сервіси, служби або програми. І це не дивно — вони вимагають багато енергоресурсів. Особливо це стосується іграшок, скайпу в режимі аудіовідеосвязі, жорсткого інтернет-серфінгу, використання підвищеної яскравості на моніторі, підключення до мереж 4G. Кардинальний спосіб прискорення заряду — це відключення всіх цих принад. А найнадійніший — повністю вимкнути телефон.

калібрування

Іноді сучасні пристрої здійснюють невиправдані помилки. Наприклад, відбувається самовиключеніе телефону через те, що «він вважає» свій заряд меншим ніж насправді — не більше двох-трьох відсотків. І відповідне повідомлення надсилається до систему. Хоча гаджет — заряджений.

Калібрування — це якраз процес «навчання» батареї своїми можливостями. Допомагає вирішити багато проблем харчування до їх виникнення. Коштує це робити до того, як доведеться оновлювати акумулятори на нові.

калібрування Android

Необхідно проводити калібрування смартфона

Оновлення-відкат

Оновлення додатків, установка прошивки і відкати до колишніх версіями також можуть бути причинами порушення в рівчаку електроенергії.

Пояснюється це тим, що нові девайси оптимізовані під сучасні версії і оснащуються вони більш потужними батареями. А ось придбані навіть пару років назад — не завжди можуть справлятися з навантаженням.

Тому при виявленні різкої зміни ефективності гаджета варто спробувати відкотити його ПО. Хоча буває, що нова версія якраз зменшує непомірний витрата енергії.

Наявність струму в розетці

При неспрацьовуванні перерахованих способів варто дійсно перевірити наявність напруги в розетці або в USB-порту. Як це смішно не звучить, але таке теж можливо.

Останній варіант — замінити портативний пристрій.

віруси

Через різні мережеві віконця телефон може бути заражений вірусами. Деякі з них через надмірну активації якогось додатку можуть спустошувати енергетичний запас (наприклад, вірус Carib серйозно активує Bluetooth).

ВАЖЛИВО. Без відвідування сервісного центру не обійтися при різкому розряді через вібро або звукового сигналу. Таке виникає при проблемі підсилювача потужності.

Чому зовнішній акумулятора вистачатиме заряджає телефон? — Ми поділилися з вами всіма аспектами цієї проблеми. А ви ділитеся зі своїми друзями і пишіть в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector