Переваги ноутбуків і нюанси вибору моделі для своїх потреб —


Стрімка еволюція комп’ютерної техніки привела до того, що вона стала відмінно поєднуватися з мобільними пристроями. Багато тепер прагнуть придбати хороший смартфон з функціями планшета, щоб задовольнити потреби інтернет-спілкування. Домашній стаціонарний комп’ютер є не у всіх і, як правило, змінюється на новий тільки при повному виході з ладу. Але самі практичні люди, не рахуючи тих, кому комп’ютер необхідний в силу специфіки діяльності, обзаводяться переносним варіантом.
Ноутбуки в Одесі можна купити не тільки в звичайному магазині, але і замовити через інтернет, що вельми зручно, оскільки можна відразу оцінити характеристики різних пристроїв, щоб вибрати оптимальний варіант для роботи або розваг.

На що звернути увагу при виборі

Перший критерій, крім відповідності виділеному бюджету — призначення. Як «робочої конячки» вам цілком може підійти стандартний і недорогий варіант з оперативною пам’яттю до 4 Гб, розміром диска 500 Гб, процесором до 1,9 ГГц і діагоналлю екрана 14-15 дюймів. Чим вищі показники, тим вище можливості ноутбука. Найдорожчі і продуктивні моделі користуються популярністю у любителів комп’ютерних ігор.

Любителям подорожей можна порекомендувати портативні моделі з екраном до 12 дюймів — так звані нетбуки, які вигідно відрізняються за ціною, але їх недолік — в невеликому обсязі пам’яті. Зате вага в півтора кілограма дозволить комфортно возити з собою такий пристрій, та ще й користуватися ним в дорогу, бо ресурс роботи батареї становить близько 5-6 годин. Більш дорогий варіант — ультрабук. Він також має невелику вагу, але вже за рахунок істотного зменшення товщини. А його ресурс роботи поза мережею складає більше 8 годин.

Тим же, хто звик до планшета, можна порекомендувати трансформери — пристрої, які «легким рухом руки» поділяються на сенсорний екран і клавіатуру. Популярний магазин ноутбуків ITmag представляє в своєму асортименті моделі від відомих і популярних виробників в широкому ціновому діапазоні, тому тут можна знайти пристрій, що задовольняє всім необхідним параметрам, і замовити його з доставкою в будь-яке місто України.

Переваги ноутбуків перед стаціонарними пристроями

Перше і найпривабливіше — це мобільність. З таким комп’ютером ви вільні, як вітер, і можете оговтуватися в гості, інше місто або змінити домашній робочий стіл на затишне кафе, завжди залишаючись в комфортних умовах для будь-якої інформаційної діяльності. Скрізь, де є Wi-Fi з ноутбука можна без проблем під’єднатися до всесвітньої мережі, і це друга перевага лептопів. Ось чому жоден фрілансер не мислить життя без портативного комп’ютера.

Але навіть якщо ви поки ще не приєдналися до армії «вільних інформаційних художників», подумайте над третім перевагою: подібні пристрої споживають мінімум електроенергії. Тому кожен, хто прагне до економії, одного разу переконається в тому, що сума в рахунку за електрику при працюючому ноут і відключеному стаціонарному комп’ютері істотно зменшилася, і повністю перейде на більш практичний варіант.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector