Як заправити картридж для принтера HP LaserJet 2050 або встановити СНПЧ на нього

Будучи власником принтера HP Deskjet 2050, ви вже змогли переконатися у відмінній якості друку документів. На жаль, з кожним роздрукованим документом картридж для принтера HP Deskjet 2050 поступово спустошується. Через якийсь певний момент чорнило повністю закінчуються, і чергова спроба роздрукувати що-небудь завершується невдачею. Безумовно, це абсолютно не означає, що ваш пристрій вийшло зі строю. Просто настав час приділити свою увагу принтеру HP Deskjet 2050, картридж піддати заправці.

Заправка картриджа для принтера HP LaserJet 2050

Заправка картриджа для принтера HP LaserJet 2050 по силам користувачам.

Виконати таку технічну задачу можуть досить легко досвідчений користувач або фахівець сервісних центрів. Однак таке завдання не настільки складна, щоб так легко віддавати свої гроші, оплачуючи платні послуги майстрів. Пропонуємо вам самостійно заправити чорнилом картридж принтера HP Deskjet 2050. Щоб ви всі дії могли виконувати без страху, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими рекомендаціями, що дозволяють розібратися, як легко і швидко заправити картридж свого принтера.

Правила заправки

Якщо під час чергової спроби роздрукувати документ на екрані виникає повідомлення про необхідність проведення заправки, вам слід негайно приступити до цього питання. Досвідчені користувачі вказують на те, що не можна допускати тривалого зберігання порожнього картриджа. Якщо допустити такий промах, друкуюча головка починає активно підсихати, через це доводиться її промивати.

ПОРАДА. На жаль, такий процес не під силу багатьом користувачам, тому доводиться звертатися до майстрів. Однак навіть таке звернення в сервісний центр може виявитися безуспішним, оскільки друкуюча головка може настільки засохнути, що не підлягатиме відновленню. В цьому випадку доведеться купувати новий картридж для принтера HP Deskjet 2050, щоб повернути працездатність пристрою.

Також фахівці орієнтують користувачів на те, що дуже важливо вчасно заправити картридж. Надходження чорнила забезпечується за рахунок сильного розігріву сопел, які потім піддаються охолодженню самими чорнилом. Якщо в картриджі міститься незначна кількість чорнила, сопла будуть розігріватися, але охолодження не буде, відповідно, такі сопла просто згорають. У цьому випадку також відновити картридж вашого улюбленого принтера HP Deskjet 2050 буде неможливо.

алгоритм заправки

Спочатку озбройтеся вологою серветкою і дуже акуратно, без зайвої поспішності, протріть нею голівку точніше, її виступаючу на зовнішній поверхні частина. На столі розстеліть паперовий рушник, зверху на ньому встановіть картридж особливим способом, щоб тільки знизу виявилася друкуюча головка. На кришці картриджа ви легко виявите наклейку, яку постарайтеся акуратно видалити. Можна повністю її не знімати, а тільки відкрити отвори, через які здійснюється заправка.

зняти наклейку

Тепер візьміть в руки заздалегідь підготовлений шприц, надіньте на нього заправну голку і наберіть чорнило в тій кількості, яка успішно може поглинути ваш картридж. Введіть цю голку в спеціальний отвір з кольоровим маркуванням, відповідної колірному відтінку набраних вами чорнила. Вводите голку глибоко, незважаючи на те, що ви будете відчувати невеликий опір. Після цього повільно вводите набрані в голку чорнило до тих пір, поки не помітите, що їх надлишки почнуть проявлятися на поверхні заправного отвору.

введення голки

Ні в якому разі не можна відразу цієї ж самої голкою заправляти картридж іншим кольором. Обов’язково слід голку піддати ретельної промивки, а потім обов’язково її просушити. Тільки після того, як голка буде чистою і сухою, можна продовжити процес заправки.

Іноді власник принтера HP Deskjet 2050, намагаючись самостійно заправити картридж, може зіткнутися з проблемою, що полягає зі складністю визначення, яким колірному відтінку відповідають отвори для заправки.

Розташування квітів

Однак усунути таку проблему можна легко. Досить проникнути порожній голкою глибоко в отвір, потім її вийняти і подивитися, в який колір ця голка вимазалася.

Після того як ви змогли заправити картридж, протріть його поверхню, щоб виключити змішування кольорів з причини виникнення надлишків, які виступають на його поверхні. Очистивши поверхню, можете повернути на колишнє місце наклейку, потім протріть сухою серветкою голівку лише після цього вставте картридж в принтер і спробуйте роздрукувати тестову сторінку.

Вставка картриджа в принтер

Якщо пробна сторінка була роздрукована без вад, можете почати пишатися своїми діями, оскільки саме ви без сторонньої допомоги змогли вирішити проблему, пов’язану з заправкою.

Установка системи безперервної подачі чорнила

Якщо вам доводиться часто друкувати документи, в зв’язку з цим чорнило в картриджі принтера HP Deskjet 2050 швидко витратяться, вам слід замислитися про оснащення свого пристрою СНПЧ.

Безумовно, установка СНПЧ на HP Deskjet 2050 вимагає деяких додаткових знань, але це зовсім не означає, що вам слід відмовитися від такої привабливої ​​затії. Ознайомтеся з нашими рекомендаціями, як здійснюється установка СНПЧ для HP Deskjet 2050, зачерпніть ту порцію інформації, яка буде так потрібна для проведення таких маніпуляцій.

алгоритм установки

Отже, прийнявши рішення вдосконалити свій принтер, супроводити його СНПЧ, що не пасуйте перед раптово виникаючими труднощами, шукайте відповіді на питання, рухайтеся вперед. Успіх підкоряється тільки тим, хто впевнено рухається до наміченої мети.

Установка СНПЧ на принтер HP Deskjet 2050 передбачає виконання двох послідовних етапів:

  • підготовка безпосередньо самих картриджів до нових умов функціонування;
  • установка системи безперервної подачі чорнила.

СНПЧ

До речі, СНПЧ може бути встановлена ​​не тільки на новий принтер, але і на той пристрій, що вже було в експлуатації тривалий період часу. Важливою умовою є справність і самого принтера, і картриджа в тому числі.

ПОРАДА. Щоб не бути розчарованим даремно витраченим часом, рекомендується перед установкою СНПЧ перевірити працездатність картриджів. Фахівці рекомендують запустити тест, що дозволяє перевірити сопла. Якщо при проведенні тесту було виявлено, що друк супроводжується серйозними вадами, тоді спочатку очищення голівки, а тільки потім продовжуйте дії, спрямовані на впровадження СНПЧ.

Натисніть на кнопку живлення, щоб увімкнути принтер. Після цього відкрийте верхню кришку пристрою. Після таких ваших дій каретка займе позиції, при яких вам буде зручно здійснювати заміну картриджів. Тепер вимкніть принтер, це дозволить вам вільно «призначати» нове розташування каретки, просто пересуваючи її рукою.

Зніміть наклейку з кришки картриджа, щоб звільнити заправні отвори. Скориставшись свердлом, яке поставляється разом з набором СНПЧ, збільште діаметр кожного отвори, щоб він був не менше 4 мм.

зняти наклейку

Візьміть в руки шприц і, орієнтуючись на вже знайому технологію заправки картриджа, введіть чорнило. Не забудьте упевнитися, що кожен відтінок кольору чорнила ви вводите в потрібний отвір.

Візьміть шлейф, який також поставляється в комплекті, що здобувається для установки СНПЧ. Підключіть його, спираючись на колірне збіг отворів і самого шлейфа.

Далі в отвори кришок потрібно буде вам вставити спеціальні ущільнювачі, виконані з силікону, всі інші отвори заглушите пробками. Після виконаних маніпуляцій поверніть назад картриджі, встановіть їх в каретці. Щоб їх надійно зафіксувати між собою, утворюючи своєрідний моноліт, потрібно буде скористатися спеціальною кліпсою-фіксатором.

вставка ущільнювачів

Вам знову потрібно витягти картриджі, тільки тепер уже ви будете отримувати не кожен картридж окремо, а єдину конструкцію. Після вилучення шлейф закріплюється безпосередньо в кліпсі, акуратно викладаються всі капіляри, за якими буде забезпечуватися подача чорнила.

Знову поставить конструкцію на каретку. Картріджний блок в ручному режимі пересуньте до упору в праву сторону. Капілярний шлейф укладаємо на спеціальну поличку, а потім пропускаємо його через кліпсу, розташовану на зовнішній частині корпусу принтера.

установка шлейфа

Після того як установка модернізованого картриджного блоку і капілярного шлейфу завершена, слід вам перевірити якість виконаних маніпуляцій. Візьміть рукою картріджний блок і порухайте його з боку в бік, переконуючись, що ніщо не перешкоджає його вільному руху, в тому числі не провокує перешкоди капілярний шлейф.

Отже, на цьому установка СНПЧ на принтер HP Deskjet 2050 завершується. Як ви переконалися, така установка пов’язана з діями, що характеризуються підвищеним рівнем акуратності, уважності і скрупульозності. Нічого неможливого немає для тих, хто зацікавлений в отриманні нових знань, формування нових умінь. Вивчайте рекомендації, як заправити картридж HP Deskjet 2050 або встановити СНПЧ, після чого переходите до практичної реалізації окресленої мети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector