Кращі охолоджуючі підставки для ноутбука

Ноутбуки вже давно увійшли в наше життя, і, не дивлячись на те, що ринок ігрових стаціонарних комп’ютерів актуальний як ніколи, ігрові ноутбуки поступово починають надавати гідну конкуренцію своїм більш іменитим суперникам. Сучасні девайси даної категорії в силу своєї потужності в обов’язковому порядку забезпечуються посиленою системою охолодження для забезпечення схоронності та довговічності комплектуючих ігрових ноутбуків, а також для забезпечення комфортного рівня користування для покупця. Більш старі представники згаданої категорії електронних пристроїв не можуть похвалитися подібною стабільністю, що через деякий час обов’язково призводить до перегріву і зниження швидкості роботи операційної системи і ноутбука в цілому. Саме тому користувачі, які віддають перевагу мобільність, інколи вимушені купувати для своїх девайсів спеціальні охолоджуючі підставки, які допомагають уникнути перегрівів і «охолодити запал» комплектуючих ноутбука. У цій статті мова якраз і піде про кращих варіантах подібних підставках, наявних на світовому і російському ринку, а також про те, на що слід звернути увагу при виборі і як не помилитися з покупкою.

Кращі охолоджуючі підставки для ноутбука

ТОП 8 кращих підставок для ноутбука.

Критерії відбору

Отже, ринок розглянутих пристроїв не можна назвати величезним, тому що, незважаючи на користь і доступність, з якоїсь причини вони не користуються високим попитом. Але навіть в цьому порівняно малому асортименті є кілька десятків гідних варіантів, на які слід звернути свою увагу. Нижче буде представлений символічний топ-8 підставок, найкращим чином зарекомендували себе в призначеному для користувача сегменті. Але для початку слід привести 5 основних критеріїв, на які обов’язково слід звертати увагу при виборі і подальшої покупки:

  1. «Робочий діаметр» — це максимальна діагональ ноутбука, яка підтримується окремо взятої підставкою;
  2. «Кількість і потужність вентиляторів» — від цього критерію безпосередньо залежить кінцевий результат — зниження температури, але не завжди кількість призводить до якісного результату;
  3. «Шум» — варто розуміти і враховувати, що більша кількість активних вентиляторів в будь-якому випадку приведе до збільшення видаваного шуму, а він не повинен виходити з рамок комфортності. Тому, якщо ноутбук і вентилятор будуть гудіти в дуеті як два паровоза, то це однозначно негативно позначиться на їх використанні;
  4. «Вага» — значна питома вага сильно знизить мобільність девайса, за що він так і цінується. Вага повинна відповідати заявленим виробниками можливостям, але при цьому бути рентабельним в плані перенесення.
  5. «Вартість і співвідношення ціна / якість» — виразно за дійсно якісний продукт можна і трохи переплатити, але співвідношення ціна / якість повинна бути на пріёмлемом рівні. Як оціночної системи буде використана 5-ти бальна шкала.

Топ 8

Також варто пояснити, що порядок розгляд варіантів випадковий і не говорить про кращій якості перед наступними моделями.

«Cooler Master NotePal X-Slim»

Мабуть, найпопулярніший бренд в даній категорії, який вже давно має величезну кількість фанатів по всьому світу за рахунок своїх доступних цін і якості асортименту. Крім того, в даний час «Cooler Master» має найбільш гнучку матрицю пропонованого товару, яка може задовольнити абсолютно різні цінові потреби покупців. «NotePal X-Slim II» пропонує своїм користувачам тонкий корпус і вага всього в 530 грамів, а також можливість регулювати нахил, що дозволяє з найбільшим зручністю використовувати клавіатуру ноутбука. Активна система охолодження, тобто повітряний потік спрямований від вентилятора до корпусу (при пасивному методі відбувається зворотна дія), при певних обставинах знижує температурні показники на десяток пунктів (при практичному тесті піковий результат склав зниження на 12 градусів), що для даної категорії пристроїв дуже солідний результат. Єдиним значущим мінусом в «NotePal X-Slim II» є відсутність регулятора обертів вентилятора, що викликає деякі незручності при його використанні в приміщенні зі зниженою температурою. В іншому, з ціною трохи більше 1000 рублів «NotePal X-Slim II» — ідеальний варіант для всіх, хто шукає доступність і якість. P / S. Наявність або відсутність підсвічування не можна зарахувати ні до плюсів, ні до мінусів, так як практичної користі вони не несуть.

«Cooler Master NotePal X-Slim»

«Cooler Master NotePal ErgoStand Lite»

Ще один гідний варіант від «Cooler Master», які має три модифікації (I / II / III). В силу великої кількості додаткових елементів у вигляді регулятора кута нахилу, а також в силу корпусу підвищеної міцності, «NotePal ErgoStand Lite» важить в максимальній комплектації більше 1 кілограма. Наявність 140 міліметрового вентилятора і регулятор оборотів від 700 до 1400 оборотів в хвилину дозволяє виставити оптимальний обдув відповідно до потреб і зовнішньої навколишнім середовищем. З мінусів можна відзначити тільки велику вагу, який дійсно припаде до душі далеко не всім.

Cooler Master NotePal ErgoStand Lite

«Crown CMLS-k331»

Досить футуристичний варіант з 5 активними вентиляторами, регулятором оборотів і синьою, зеленою або червоною підсвіткою. «CMLS-k331» має сім рівнів нахилу, досить міцний пластиковий корпус, порівняно невелика вага, за умови наявності 5 кольорів, і гідні підсумкові результати застосування. Якщо не чіплятися до дрібниць, то даний варіант стане хорошим вибором для користувача, який вважає за краще статичне використання ноутбука в приємній обстановці, яка досягається за рахунок яскравого підсвічування і щодо безшумної роботи вентиляторів.

Crown CMLS-k331

«Crown CMLC-530T»

Мабуть, це найбільш бюджетний варіант з усіх, що розглядаються в цій статті, який має середню вартість в 990 рублів, але досить просто знайти магазини, де дану модель можна придбати і менш ніж за 600 рублів. За дану вартість пропонується два 140 міліметрових «лопуха», але справедливості заради варто відзначити, що вони досить малооборотістние — всього 1000 оборотів в хвилину, що в підсумковому результаті не дозволить домогтися якихось значних висот, але зниження температури градусів на 10 цілком реально. Сам корпус міцний і оформлений досить красиво, а доповнює його світлодіодна червоне підсвічування. З помітних мінусів можна виділити лише візуально тендітні пластикові тримачі, що обмежують ковзання лептопа. За умови, що вага пристрою може бути 4/5 кілограмів, їх міцність викликає деякі сумніви.

Crown CMLC-530T

«Havit HV-F2056»

Нетиповий варіант для подібних статей, так як придбати цю модель в звичайних комп’ютерних магазинах проблематично через відсутність «на прилавках». «Havit HV-F2056», в основному, поширюється через китайські інтернет-магазини, наприклад, «Aliexpress», із середнім цінником в 1800 рублів без урахування доставки. Як відзначають всі власники «Havit HV-F2056», незважаючи на те, що підставка має три 11-міліметрових вентилятора кожен по 1100 оборотів в хвилину, рівень шуму не перевищує комфортні показники, що є гарною підмогою для вибору даної моделі.

«Havit HV-F2056»

«Canyon CNR-FNS01»

Незважаючи на те, що даний варіант потрапив у розглянутий топ-8, нічим настільки примітним він виділяється. Основний плюс «Canyon CNR-FNS01» — це мінімалізм. Підставка має стандартний пластиковий корпус і центральний 120-ти міліметровий вентилятор (1000 об / хв). З боків і знизу є імітація ручок, що «додає галочку в скарбничку» «Canyon CNR-FNS01», так як подібний дизайн істотно знижує загальну вагу і більш зручний в плані транспортування. Крім того, виробники заявляють, що вироблення кулера 30.000 годин, що в три рази більше, ніж пропонують більш імениті і дорогі моделі, описані вище. Але є і один досить істотний мінус — це відсутність можливості регулювати кут нахилу, що для деяких користувачів є одним з ключових факторів. І останнє, що хотілося б сказати про «CNR-FNS01», — ця модель має злегка завищений цінник. Так, вироблення 30.000 годин, так, легкість, але за цю ж ціну можна придбати і «Crown CMLC-530T» з двома 14-ти сантиметровими лопухами. Але вся справа смаку, і дана модель доводиться багатьом до вподоби, тому і місце серед кращих обгрунтовано.

«Canyon CNR-FNS01»

«Cool Cold IV-002»

Прийшов час розповісти і про улюблених багатьма підставках-столиках. «Cool Cold IV-002» — це ще один представник «китайський майстрів», який досить легко знайти на просторах «Aliexpress». Ключовою особливістю подібного роду столика є зручність використання лептопа, так як, окрім кута нахилу і положення ніжок, можна регулювати і положення полки для мишки (так, і це там теж є). Ця особливість, яка зустрічається оплесками у тих, хто вважає за краще «ліжкові використання» переваг розглянутих пристроїв. Якщо розглядати цю модель по основної функції (охолодження), то особливого ефекту від неї чекати не слід. Необхідно розуміти, що в першу чергу «Cool Cold IV-002» призначений для комфортного розташування лептопа в нестандартних для цього положеннях, а наявність 120 міліметрового кулера лише приємне доповнення до цього.

«Cool Cold IV-002»

«Trust Cyclone Cooling Stand»

У число основних плюсів «Trust Cyclone Cooling Stand» входить восьмирівневого регулювання кута нахилу, що дозволяє досягти найбільшими перепонами комфорту при експлуатації. Крім того, вона досить компактна і має розміри 16 мм. x 300 мм. x 230 мм., забезпечуючи тим самим і легкість, так як її вага становить всього 550 грамів, а це, до речі, один з найнижчих показників серед всіх варіантів, розглянутих вище. Слід зазначити, що «Trust Cyclone Cooling Stand» повністю справляється з поставленими завданнями, і середнє зниження температурних показників коливається від 7 до 12 градусів, що відповідає показникам і більш дорогих аналогів. Єдиним мінусів є крихкість корпусу і утримуючих елементів (тому й таку вагу), що в свою чергу може негативно позначитися на доцільності її «похідного» застосування.

«Trust Cyclone Cooling Stand»

підставкиТехнічні та візуальні особливості
Робочий діаметрКількість і розмір вентиляторівшумвагаВартість і співвідношення ціна / якість
Cooler Master NotePal X-Slimдо 15.6 «1 шт. / 200 мм.21 ДБ530 грамів1490рублей /

5 з 5

Cooler Master NotePal ErgoStand Liteдо 15.6 «1 шт. / 140 мм.16 ДБв середньому

до 1200 грамів

1290рублей /

4 з 5

Crown CMLS-k331до 18,3 «(19 ‘)5 штук./

1-140 мм.,

4-80 мм.

21 ДБ1050 грамів1490рублей /

5 з 5

Crown CMLC-530Tдо 17 «2 шт. / 140 мм.25 ДБ780 грамів990 рублів /

5 з 5

Havit HV-F2056до 17 «3 шт. / 110 мм.25 ДБ700 грамів1800 рублів /

4 з 5

Canyon CNR-FNS01до 17 «1 шт. / 120 мм.22,5 ДБ600 грамів999 рублів /

3 з 5

Cool Cold IV-002до 17 «1 шт. / 120 мм.25 ДБ1660 грамів1990 рублів /

4 з 5

Trust Cyclone Cooling Standдо 16 «2 шт. / 110 мм.25 ДБ550 грамів1390 рублів /

4 з 5

висновок

Отже, вище були розглянуті 8 різних моделей підставок для ноутбуків в одній ціновій категорії, яка не перевищує 2000 рублів. Можливо, у когось виникне питання, чому ж в «топі» тільки такі дешеві модифікації. Відповідь досить проста і банальна — це безглуздість покупки даного виду охолодження за 3000, 5000 або 10000 рублів. Як вже було сказано вище, принцип роботи даних девайсів простий до неподобства, і всі необхідні функції вони виконують приблизно однаково і незалежно від різниці в ціні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector