Папір для принтера. Чим відрізняється яку купувати?

папір для принтера
Багато людей, завантажуючи черговий листок паперу в принтер або сканер, навіть не думають про те, що папір для принтера може відрізнятися за якістю. Тим часом, на поганому папері фотографії які ви збираєтеся друкувати, можуть виходити досить нечіткими і відбувається це незалежно від вартості і особливостей принтера. Хороша ж папір обрадує якісними зображеннями навіть на екзотичному вже принтері. І що найгірше — погана папір може запросто зіпсувати друкує техніку.

В інструкції до друкувального пристрою можна подивитися тип паперу, який підходить, якщо такої інформації немає, то можна уточнити це, зв’язавшись з виробником по електронній пошті, яка є на офіційному сайті компанії. Але набагато простіше буде уточнити цю інформацію у компанії, яка займається ремонтом принтерів і в черговий раз виконуючи заправку картриджів в www.tonfix-service.in.ua/ поцікавтеся наскільки чутливий Ваш принтер до якості і платності паперу.

Характеристики офісного паперу

Мало хто здогадується, що звичайний білий аркуш паперу для принтера має більше 15 характерних відмінних рис.

Зазвичай, такі характеристики вказуються на упаковці з папером написами або іконками. Найголовнішою відмінністю, про який знають всі, є розмір листа. Розрізняють декілька видів, а якщо бути точніше — три. Позначаються вони літерними кодуваннями А, В, С. Перший тип необхідний для повсякденної роботи і являє собою той самий звичайний і всім знайомий формат аркуша. Типи В і С є конвертними. Більш детально розмірності листа позначаються вже чисельно, відразу після букви. Наприклад, формат А8 є найменшим розміром, а А0 є великого розміру ватман. Всім звичний лист для друку текстів на принтері є аркуш формату А4. При покупці друкувального пристрою важливо дізнатися, які формати і розміри паперу для друку він підтримує. Менш відомим параметром паперу є щільність. Перевагу варто віддавати щільним варіантів. Для друку красивих і яскравих знімків або зображень важлива яскравість паперу. Чим вище цей показник, тим ефектніше друк.

Лист при використанні повинен бути цілим, без заломів і загинів і ні в якому разі не рваним. Мікроворсинки на місці розриву легко можуть потрапити в сопла головки для друку, що унеможливить повну подачу фарби.

Зазвичай, в магазині неможливо оцінити візуальне якість паперу і залишається сподіватися лише на упаковки, які, в умовах жорсткої конкуренції, є дуже яскравими і привабливими. Єдиним радою перед покупкою буде перегляд відгуків в інтернеті про зацікавила фірмі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector