Ноутбук для роботи? Який і чому це питання не має сенсу

ноутбук для роботи
У даній статті хотілося б покритикувати всіх тих авторів статей, які пишуть статті такого характеру: «Як вибрати ноутбук для роботи?». Справа в тому, що саме питання абсолютно даремний як з точки зору людей, які його вводять, так і з точки зору людей які на нього відповідають. І зараз я спробую пояснити, чому це так!

Чому питання, який вибрати ноут для роботи — не має сенсу

Якщо припустити що робота це заповнення рядків в екселя, написання статей, ведення бази даних, іншими словами робота, яка від ноутбука не вимагає ніяких надприродних потужностей. То в такому випадку можна припустити, що підійде будь-який ноутбук. АЛЕ !!!

Якщо людина працює за комп’ютером і це відбувається вже не один рік, то він з ймовірністю в 90 відсотків може сказати, який ноутбук йому потрібен і цей лептоп буде дуже далекий від бюджетного. Тому як продуктивність часто потрібна не тільки ігроменам. Внаслідок чого навіть всі бюджетні ноутбуки не підійдуть навіть для виконання типових завдань. А статті де розповідається про бюджетні варіантах швидше за все реклама.

Кому ж потрібні бюджетні ноутбуки

Я навмисно не вживав фразу «ноутбук з невисокою продуктивністю», хоча ці слова і слово «бюджетний» є для багатьох синонімами. Так хто ж купує дані ноути? А відповідь лежить в самому питанні — бюджетники, ті у кого немає грошей на хороший нотубук, ті хто не може дозволити собі ноутбук за 1000 $. І якщо будь-кому, хто працює на «слабкому» ноут запропонували хороший апарат, то він з радістю б працював на ньому.

Замість висновку — як вибрати ноутбук виходячи з вище сказаного

  1. Вважаємо скільки у нас грошей
  2. Вважаємо скільки ми можемо витратити на ноут
  3. Заходимо в магазин — будь-який, головне, що в ньому був фільтр по ціні.
  4. Налаштовуємо фільтр ціни з вашої максимальної
  5. Сортуємо все ноутбуки, ультрабуки за ціною (спадання ціни), на перших трьох місцях будуть знаходитися апарати, які підходять саме Вам.

Ось і весь вибір !!!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector