Недоліки дизайну китайських смартфонів на прикладі Xiaomi Meizu


Те факт, що смартфон в чорному кольорі коштує дорожче, ніж в будь-якому іншому менш популярному вже сприймається досить спокійно, тому як криву попиту і пропозиції в розумі собі уявити може кожен. І якщо ви хочете заощадити трохи, а якщо враховувати ціну китайських смартфонів, де різниця в ціні може перевищувати 10-15 відсотків від ціни смартфона, то це вже не така і маленька сума. Але з чим же ми зіткнемося при виборі смартфона в будь-який іншому кольорі крім чорного.

Недоробка Xiaomi, Meizu в різнокольорових смартфонах

При виборі кольору, особливо при покупці в Китаї, в таких магазинах як Аліекспресс. Дивляться як правило на задню кришку смартфона і якщо колір підходить (скажімо той же Gold або рожевий голд, який як правило має максимально низьку ціну) то ми його купуємо. Але коли починаєш вибирати чохол і захисне скло під даний девайс ми розуміємо прикрий факт того, що верхня і нижня рамка смартфона має БІЛИЙ колір.

Зараз мова йде не про всіх смартфонах в цілому, але про неабияк великий їх частини. Найбільшою проблемою такого плану страждають досить непогані смартфони таких компаній як Xiaomi і Meizu Тобто весь смартфон «золотий» а фронтальна частина на яку ми дивимося як максимально часто — біла. І це в 2018 році, коли покупець бюджетного смартфона вибирає його виключно по дизайну.

Питання до читачів і представників компаній таких смартфонів

  1. Чому саме білий колір? Чому наприклад не зробити його чорним (екран)?
  2. Чому не зробити весь смартфон в одному кольорі, як це зробила компанія сумісного?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector