Налаштування роутера Yota

Мобільні роутери з’явилися на ринку порівняно недавно — з широким поширенням 3G-інтернету. Зараз ця технологія продовжує розвиватися, а швидкість мобільного інтернету стандарту 4G або LTE може забезпечити зв’язком навіть повноцінні комп’ютери.

Огляд маршрутизатора від Yota

Мобільний роутер дозволяє підключитися до інтернету з будь-якої точки земної кулі

На сьогоднішній день це реалізується за допомогою мобільних роутерів. У будь-якій точці, куди не дотягнути кабелю дротяних провайдерів, але є мобільне покриття, ви цілком зможете організувати невелику Wi-Fi-мережу, використовуючи роутер Yota.

характеристики пристрою

Бездротовий роутер Yota — це пристрій, що одержує інтернет через мобільну мережу провайдера (за допомогою встановленої сім-карти) і роздає його по Wi-Fi на комп’ютери або мобільні девайси. У його характеристиках заявлено підключення до 5 пристроїв, але на практиці до нього відмінно підключаються і працюють Джае 6 клієнтів. Різниця невелика, але в деяких випадках може бути вирішальною. Стандарти Wi-Fi — 802.11 g і n.

Кілька хвилин, щоб налаштувати новопридбане маршрутизатор — і всі ваші комп’ютери зможуть виходити в інтернет з досить пристойної для мобільної мережі швидкістю (в середньому близько 20 Мбіт / с, а точніше буде залежати від обраного при покупці тарифу).

Налаштування Yota

Розпакувавши пристрій, перед його включенням потрібно вставити на місце акумулятор — він знаходиться в коробці окремо. Перед тим як закрити кришку корпусу, знайдіть і запишіть МАС-адреса — він знаходиться на наклейці з технічною інформацією.

Збірка і підключення пристрою

Початкове налаштування:

 1. Підключити маршрутизатор до комп’ютера будь-яким способом — через Wi-Fi або за допомогою комплектного USB-кабелю. Включається він натисненням кнопки Power, її потрібно тримати близько 5 секунд.
 2. Спочатку ім’я мережі для доступу буде виглядати як YOTARouter *****. Зірочки — це п’ять останніх символів МАС-адреси, саме для цього ми рекомендували записати його. Пароль за замовчуванням — 12345678.
 3. Щоб змінити установки заходимо на web-інтерфейс за адресою 10.0.0.1. Логін для входу в управління: admin, пароль такий же.

 • На вкладці «Налаштування» можна включити DHCP-сервер — службу, яка буде роздавати IP-адреси підключаються пристроїв, починаючи з початкового адреси, який ви можете призначити тут же.
 • На цій же сторінці є настройка IP-адреси самого роутера, що є також адресою доступу до його web-інтерфейсу.
 • Можна також змінити ім’я бездротової мережі на будь-який зручний для вас. Для цього треба зайти в «Налаштування» — «Wi-Fi». Тут же налаштовується безпеку і призначається ключ мережі. При включеному шифруванні мережі можна також користуватися кнопкою WPS для підключення без введення ключа.
 • Параметри Wi-Fi мережі

  1. Для економії батареї передбачена настройка часу відключення на випадок, якщо ні один пристрій в локальній мережі не активно протягом якогось часу — вкладка «Управління режимами електроживлення».

  Автоматичне відключення Wi-Fi

  висновок

  Бездротовий роутер від Yota — відмінне рішення для ситуацій, коли немає доступу до дротових мереж. Інтерфейс його управління простий і зрозумілий, залишається налаштувати девайс по нашій інструкції — і ваші комп’ютери, ноутбуки, смартфони і інша техніка отримає доступ в інтернет. Задавайте питання в коментарях, вітаються також розповіді про свій досвід роботи з бездротовими роутерами.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector