Налаштування роутера Ростелеком Fast 1744

Ростелеком — популярний інтернет-провайдер в Росії. Компанія пропонує своїм абонентам встановлювати роутери безпосередньо від Ростелекома. Давайте поговоримо детальніше про ці маршрутизаторах і про те, як їх налаштовувати.

Роутер Fast +1744 від провайдера Ростелеком

Користувачам радять встановлювати тільки фірмове обладнання від інтернет-провайдера

Щоб налаштувати роутер Ростелеком Fast 1744 v1, необхідно спочатку підключитися до нього. Для цього введіть в адресному рядку браузера 192.168.1.1, логін і пароль — admin.

Авторизація в інтерфейсі маршрутізатoра

Щоб встановити бездротову мережу Wi-Fi, перейдіть в пункт «Налаштування WLAN» в меню. Далі потрібно знайти вкладку «Основний» і відзначити «Включити бездротовий зв’язок». В цьому ж меню ви можете зробити вашу точку доступу невидимою, тобто вона не буде відображатися в списку підключень у інших абонентів.

Створення бездротової точки доступу

Після цього перейдіть до безпеки. SSID — це ім’я вашої точки доступу, називайте її як завгодно, тільки щоб вказана назва не містило модель самого маршрутизатора. Типом аутентифікації вибирайте WPA2-PSK, шифрування залишайте як є. Тепер вкажіть ключ, який буде запитуватися при підключенні до точки доступу. Бажано, щоб ключ містив цифри, великі і маленькі букви, не був занадто коротким і не був якимось словом. Інші параметри можна змінити у вкладці «Додатково», наприклад, змінити канал, вибравши самий вільний, або відрегулювати потужність сигналу. Збережіть встановлені параметри.

Параметри безпеки Wi-Fi мережі

Роутер Fast +1744 v2 налаштовується значно простіше і зручніше, ніж Fast 1744v1.

Для підключення до маршрутизатора введіть аналогічні адреса, логін і пароль. Перейдіть в «Майстер налаштування», де у вас запитають зміну пароля.

Майстер налаштування мережевого обладнання

Після того як ви введете пароль, вам буде запропоновано вибрати філія. Далі буде необхідно вказати всі параметри інтернет-з’єднання.

Вибір філії компанії Ростелеком

Якщо у вашому філії експлуатується PPPoE, то знадобиться вказати свої дані авторизації. Для типу підключення з динамічним IP виберіть IPoE.

Тим, хто не використовує SIP-телефонію, потрібно зняти пташку з «Включити» в пункті «Налаштування IP-телефонії».

Для підключення Wi-Fi потрібно відзначити «Включити» в пункті «Налаштування бездротового зв’язку», там же вказати SSID і ключ від точки доступу. Тепер залишається тільки застосувати введені параметри.

Активація бездротової мережі

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector