Налаштування роутера Акадо

вступ

Акадо — це оператор телекомунікаційних послуг, що надає сервіс інтернету, цифрового телебачення, радіо та телефону в трьох найбільших містах Росії: Москві, Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі. Має досить позитивних відгуків, так як працює на модерному устаткуванні і надає послуги з найсучаснішим стандартам.

Параметри інтернету від провайдера Акадо

Оператор працює з використанням ультрасучасних технологій

З огляду на, що основна технологія підключення до Всесвітньої павутини — DOCSIS, у багатьох користувачів виникає безліч питань, як налаштувати і підключити обладнання. Пропонуємо в цьому докладніше розібратися.

Що собою являє технологія DOCSIS

Технологія DOCSIS передбачає надання всіх телекомунікаційних послуг по телевізійному коаксіальному кабелю. Тобто ви можете дивитися телевізор і користуватися інтернетом по одному дроту. Це дуже зручно, оскільки не потрібно прокладати кабелі декількох постачальників. У плані оплати теж все набагато зручніше.

Схема роботи за технологією DOCSIS

Існує кілька стандартів технології. Найсучасніший — це EuroDOCSIS 3.0. У більшості районів Москви утилізується саме він. Зараз максимальна швидкість доступу становить 150 Мбіт / сек. Перспективи розвитку технології обіцяють досягати швидкості до 800 Мбіт / сек.

Налаштування роутера на роботу в мережі Акадо

Схема підключення

При підключенні до Акадо вам в приміщення проводиться коаксіальний кабель. Він нічим не відрізняється від звичайного телевізійного кабелю. При вході в квартиру встановлюється спліттер. Його завдання — розподіляти сигнал між різними пристроями. До нього підключаються інші пристрої, такі як модем, тюнер або радіо. У нашому випадку буде підключатися роутер з підтримкою технології DOCSIS. Вам не слід турбуватися, де його придбати, так як компанія при підключенні надає можливість купити його або взяти в оренду. Після цього ви включаєте роутер і підключаєтеся до його бездротової мережі на будь-якому своєму девайсі.

Налаштування роутера через веб-інтерфейс

  1. Підключіть коаксіальний кабель Акадо в відповідний роз’єм роутера. Надійно його прикрутіть, щоб він щільно був закріплений.
  2. Підключіть роутер до електричної мережі 220 В, натисніть кнопку включення на задній панелі пристрою.

Підключення маршрутизатора до мережі

  1. Ззаду маршрутизатора ви знайдете інформацію про логін та пароль бездротової мережі (SSID — назва мережі, password — пароль), а також облікові дані для входу в інтерфейс налаштувань (Login — адреса доступу, ID — логін, PW — пароль).
  2. Зазвичай настройка виконується через вхід на 192.168.0.1, логін — admin, пароль — admin або password. Скористайтеся будь-яким браузером.

Авторизація в інтерфейсі налаштувань

  1. Так як авторизація відбувається по MAC-адресу обладнання, вам не потрібно буде вводити ніяких даних. Все, що ви можете змінити і налаштувати — режим роботи мережі і протокол безпеки. Рекомендуємо утилізувати стандарт WPA2 і алгоритм шифрування AES. Вони є найнадійнішими. Знайти даний пункт можна в розділі «Налаштування бездротової мережі» (Wireless Network Setting).

Параметри бездротового доступу

При першому підключенні доведеться почекати кілька годин, поки не з’явиться інтернет. Це відбувається через те, що MAC-адресу роутера потрібно активувати на сервері Акадо.

висновок

Як бачите, настройка інтернету від компанії Акадо зовсім нескладна. При першому підключенні майстра налаштують вам все обладнання. Самостійно вам потрібно буде все виконати, якщо ви зробили перестановку в кімнаті, а майстри кілька днів чекати бажання немає.

Ви користуєтеся провайдером AKADO? Запрошуємо залишати коментарі з відгуками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector