Найточніший сайт прогнозу погоди

При плануванні майбутніх подій важливо враховувати прогноз погоди на потрібний нам період. Особливо в ситуації, коли бажане захід планується за стінами нашого будинку. Необхідну нам інформацію про зміни клімату ми зазвичай черпаємо з різних інтернет-сервісів, точність передбачення яких може перебувати на сумнівному рівні. При всій різноманітності подібних сервісів існує ряд ресурсів, давно завоювали довіру як любителів, так і професіоналів. В даному матеріалі я представлю рейтинг найбільш точних і надійних сайтів з щоденним прогнозом погоди. А також розберу їх специфіку і функціонал.

Особливості функціоналу сайтів прогнозу погоди

Різноманіття представлених в мережі «погодних» ресурсів не повинно вводити в оману. Переважна більшість з них використовують прогнози з декількох загальновизнаних джерел. Це пов’язано з дорожнечею реалізації власної «ексклюзивної» системи передбачення температури, що вимагає значних ресурсних і часових витрат.

При цьому вся ж існуюча нині система погодних передбачення заснована на трьох основних моделях, а саме:

  1. ECMWF ( «European Centre for Medium-Range Weather Forecasts») — використовує один з найбільших комп’ютерів в Європі для створення погодних прогнозів, володіє самим об’ємним в світі цифровим архівом погодних прогнозів. Модель акцентована на створення середньострокових прогнозів, і використовується такими популярними сайтами як «Foreca», «Яндекс», «Синоптик» та іншими;
  2. UKMET ( «United Kingdom Met Office») розроблена британською національною метеослужбою «Met Office», і використовується, зокрема, таким відомим джерелом як «BBC Weather»;
  3. GFS (Global Forecast System) — модель передбачення температури і циклонів, розроблена Національними центрами передбачення навколишнього середовища (NCEP). Має американське авторство, використовується багатьма популярними американськими ресурсами ( «AccuWeather», «Weather Underground» та іншими).

GFS

У США домінує модель прогнозування GFS

Працювати з ресурсами передбачення погоди досить просто. Ви виконуєте вхід на такий сайт, в спеціальну пошуковий рядок вбиваєте назву потрібного вам регіону (країни, міста). Потім тиснете на введення, після чого отримуєте шуканий результат. При цьому англомовні сайти вимагає введення назви потрібної місцевості англійською мовою.

Читайте також: Карта опадів онлайн в реальному часі.

Рейтинг найточніших ресурсів передбачення погоди

Давайте розглянемо сайти для прогнозу циклонів і температури, починаючи від хороших і закінчуючи кращими згідно інтернаціональним рейтингам користувачів ( «Ranker» і ін.).

№5. Foreca.ru — фінський сайт про погодний прогнозуванні

Фінський сайт foreca.ru має зручний російськомовний інтерфейс, і відмінно підійде вітчизняному користувачу для інформації про погоду в тому чи іншому регіоні. На сайті можна переглянути як температура в даний момент, так і її прогноз на 10 або 15 діб. Доступно символьне відображення і відображення з супутника, показана температура, хмарність, опади і атмосферний тиск. В цілому, гідний і точний ресурс з хорошою предсказательной базою. 5 місце.

foreca.ru

Погода на foreca.ru

№4. Weather Underground — американський онлайн-сервіс

Сайт wunderground.com завжди був популярним як у професійних метеорологів, так і простих користувачів, які шукають в мережі заслуговує на довіру погодний ресурс. Завдяки своїм можливостям сайт дозволяє отримати доступ до інформації, зібраної з більш ніж сотні тисяч персональних метеорологічних станцій, розміщених в будинках, школах та інших локаціях по всьому світу. Ентузіасти ведуть на ресурсі регулярні блоки про локальну, регіональної та світової погоді, проблеми клімату та іншої подібної тематики, завдяки чому на ресурсі представлена ​​найсвіжіша інформація.

Оскільки ресурс американський, то за замовчуванням він використовує температуру в Фарінгейт (подивитися відповідність Цельсієм можна, наприклад, тут). Крім температури на сайті можна отримати інформацію по напрямку вітру, опадів, тиску, видимості, хмарам, вологості та інших погодних параметрів. Прогноз погоди можливий до 10 днів вперед і відображається досить точно. Тверде четверте місце.

wunderground.com

Американський ресурс wunderground.com

№3. Windytv.com — анімоване відображення опадів online

Особливістю чесько-американського сервісу windytv.com є анімоване уявлення погоди в обраному користувачем регіоні. Сайт підтримує російськомовний інтерфейс, відображає температуру, пориви вітру, дощ, сніг, хмари, хвилі. Є досить точний прогноз як на поточний день, так і на 10 днів вперед.

Також тут є перемикання між декількома моделями прогнозу «ECMWF», «GFS» і «NAM», позначки аеропортів, місць для планеризму та інших відповідних локацій. Безліч схвальних відгуків від користувачів. Заслужене третє місце.

windy.com

Візуальне відображення на windytv.com

№2. Intellicast.com — потужний метеорологічний сервіс

Починаючи з 1996 року сайт intellicast.com постачає користувачів експертної інформацією про різний погодний прогнозуванні. Завдяки багатомільйонним інвестиціям в проект, сайт працює на найбільш інноваційною і технологічно просунутої базі. Прогнози порталу використовують понад 60 тисяч мережевих сервісів по всьому світу, різні логістичні компанії, аеропорти, інші релевантні економічні суб’єкти.

Можливості сервісу досить багатогранні, і «припадуть до двору» навіть самому вимогливому користувачеві. Ви можете побачити точне відображення погоди в графічному, табличному і словесному описі, доступний прогноз на 10 днів, інтерактивна карта погоди, різні види радарів, інформація про бурях і так далі. Близьке до лідера друге місце.

intellicast.com

Популярний в світі intellicast.com

№1. AccuWeather — найточніший сайт прогнозу погоди

Ресурс AccuWeather є цифровим продуктом американської компанії «AccuWeather Inc», яка спеціалізується в створенні комерційних прогнозів погоди по всьому світу. Послугами «AccuWeather» користується «Bloomberg», «United States Radio Network», інші відомі медіа суб’єкти світового ринку.

Сайт надає прогнозування за обраними регіонах як на поточний день, так і на місяць вперед. Для користувачів доступні відеопрогнози по регіонах, дані з супутника в інфрачервоному світлі спектра і відносній теплоті об’єктів. Точність «AccuWeather» знаходиться на досить високому рівні, тому заслужене перше місце.

AccuWeather

Лідер рейтингу AccuWeather

Це може бути корисним: Карта гроз онлайн.

висновок

В даному матеріалі представлений рейтинг найточніших інтернет-сайтів поточного і майбутнього прогнозу погоди. Серед представлених альтернатив ресурс «AccuWeather» є одним з кращих. Тому рекомендую функціонал даного сервісу для отримання найбільш точних прогнозів метеорологічних змін.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector