Надіслати ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно

відправити ММС на Київстар безкоштовно
Покриття мережі Київстар знаходиться практично в усіх куточках України, адже кількість користувачів перевищує 25 млн. Чоловік по всій території країни. Бувають такі ситуації, коли у абонента немає коштів на рахунку, а скинути СМС або ММС іншого оператора просто необхідно. Тому ви можете скористатися відправкою ММС на Київстар з комп’ютера абсолютно безкоштовно. У даній статті ми ознайомимо вас з тим, як це зробити. Якщо Ви все-таки зіткнулися з такою ситуацією, то вам слід прочитати цю статтю більш ніж уважно і надалі у вас просто не виникне ніяких проблем при відправці ММС з нульовим балансом.

Як відправити ММС абонентам Київстар

Отже, щоб ви змогли відправити ММС повідомлення користувачу Київстар у вас повинен бути при собі будь-який гаджет, наприклад, телефон, планшет або комп’ютер. На просторах інтернету є дуже багато різноманітних сайтів, які здійснюють пересилку ММС абонентам Київстар.

В першу чергу вам потрібно вивчити кілька сайтів і вибрати саме той, з якого в подальшому ви будете здійснювати пересилку ММС. Після того, як ви визначилися, необхідно заповнити поле з номером телефону і вибрати оператора зв’язку. Далі необхідно написати саме текст повідомлення і прикріпити сам файл, який необхідно переслати. Максимальний розмір файлу не повинен становити більше 5мб, інакше відправка просто не здійсниться. Після всього цього сайт запросить у вас підтвердження того, що ви не є роботом. Найчастіше він надасть вам завдання в якості розпізнання зображення на зображенні або ж просто буде необхідно ввести капчу. Безпосередньо після заповнення всіх пунктів, ви можете відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно.

Якщо ви заповнили всі пункти вірно, то у вас не повинно виникнути проблем з пересилкою, абонент отримає від вас послання в самий найближчий час. Тому, щоб не виникло ніяких подібних проблем, перед відсиланням перевірте правильність номера, тексту і певного оператора.

Список сайтів, де можна безкоштовно відправити ММС абонентам Київстар

  1. http://mms.sms.dn.ua/
  2. https://ukraine-ru.net/?set=sms
  3. https://sms.dn.ua/

Буває і трапляється таке, що все заповнено вірно, але відправка ММС не провадиться. Це може бути пов’язано з багатьма причинами, щоб уточнити конкретну причину, ви можете звернутися в технічну підтримку даного сайту, а також можете уточнити всі ваші запитання по даній операції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector