На жаль, правовласник обмежив доступ до даного відео в вашому регіоні — як обійти

Даремні обмеження дій в мережі Інтернет — головний біль сучасного користувача. Це викликає очевидне бажання обійти їх, особливо якщо «заборонений» контент дуже цікавий людині. Даний матеріал розповість, що робити при появі повідомлення «На жаль! Правовласник обмежив доступ до даного відео в вашому регіоні »- в чому причина повідомлення, як відключити його?

Що це за блокування?

«Правовласник обмежив доступ до даного відео в вашому регіоні» — це вікно повідомлень, що з’являється на деяких сайтах в зв’язку з забороною перегляду ролика / фільму на території країни користувача.

Звучить безглуздо, однак пояснив на простому прикладі. Ви вирішили подивитися відеоролик на відомому відеохостингу, наприклад, Youtube. Однак, автор матеріалу вніс деякі обмеження на доступні для відтворення регіони.

Також, обмеження можуть накладатися з боку влади, уповноважених органів держави (Роскомнадзор) — це відбувається в зв’язку з великою кількістю небажаної інформації, неприйнятною для морального і політичного сприйняття громадян.

Регіональне-обмеження-доступу-к-відео
Регіональне обмеження доступу до відео

Перший варіант дуже поширений у західних музикантів і контент-мейкерів — вони просто-напросто блокують перегляд при ідентифікації користувача, що знаходиться за межами США і Європи.

Правда, вихід є завжди — на обхід обмежень знадобиться пара хвилин і крапелька терпіння.

Правовласник обмежив доступ до відео в вашому регіоні — як відключити?

Одразу попереджаємо — вирішення проблеми вимагає скачування сторонніх програм, хоч і перевіреного мільйонами людей. Ви робите це на свій страх і ризик. Також відразу зауважу — іноді простіше просто взяти і знайти відео за іншим посиланням або на іншому веб-сайті.

Викачуємо плагін для власного браузера

Перший спосіб — установка розширення, змінює відображається IP-адреса. Тут нічого складного — простими словами, програма підміняє відправляються сайту дані про місцезнаходження користувача.

Це дозволяє домогтися того, що ресурс прийме ваше підключення за «доступне» (наприклад, з США, Європи, Росії, України), знявши всі обмеження на перегляд відеоролика.

Розглянемо принцип дії на всім відомому сайті Rutube. Як відомо, він блокує деякі серіали для людей, які перебувають за межами Російської Федерації.

Для початку, тримайте п’ять перевірених розширень:

 • Betternet Unlimited Free VPN Proxy (для Google Chrome).
 • VPN Hotspot Shield.
 • Windscribe — Free VPN and Ad Blocker.
 • DotVPN — better than VPN (для Опера, яндекс.браузер).
 • Windscribe (для Firefox).

Далі — слідуємо найпростішим інструкціям, аналогічним для кожного із запропонованих плагінів:

 1. Будь-яке розширення встановлюється строго з Магазину.
 2. Викачуємо плагін, погоджуємося з автоматичною установкою, очікуємо закінчення процесу.
 3. Після успішного завершення в правому верхньому куті вікна браузера з’явиться значок програми.
 4. Заходимо на відповідний ресурс з «забороною» — натискаємо на іконку VPN-розширення.
 5. Браузер автоматично переводиться в новий режим, який маскує географічні дані.
  Таким чином, ресурс не може відстежити / невірно оцінює ваше місце розташування.

Іноді доводиться вибирати країну зі списку для локалізації вашого IP-адреси. Вибираємо регіон, в якому, відео заблоковано точно (країна виробництва — інформація з Google-пошуку).

Використовуємо VPN-сервіси

Принцип дії VPN-серверів майже не відрізняється від попереднього способу, проте в деяких випадках дозволяє домогтися більш високої швидкості і стабільного з’єднання.

1. Windscribe

Перший сервіс — один із самих популярних, але платних сервісів. Користувач отримує величезний вибір в серверах підключення, а також гідні бонуси:

 • 10 ГБ трафіку на місяць, після підтвердження пошти.
 • 5 ГБ додатково за відгук про використання.
 • 1 ГБ за кожного запрошеного користувача (система рефералів працює по створеної посиланням).

З ходу, головний мінус — обмеження швидкості з’єднання в безкоштовній версії, яка триває всього 7 днів. Правда, все не так критично, як може здатися на перший погляд. Вас максимум потривожать нечасті прогрузкі, зате з переваг — відсутність обмеження пропускної здатності значна кількість серверів для підключення. Посилання на скачування з офіційного сайту.

3. Hotspot Shield

Бажаємо отримати максимум швидкості? Тоді HotSpot Shield — ідеальний варіант. Єдиний мінус — щоденне обмеження в 500 МБ, але на 1-2 серії улюбленого серіалу вистачить цілком. Посилання на скачування — Hotspot Shield.

Програма-Hotspot-Shield-для-Windows
Програма Hotspot Shield для Windows

4. Tunnelbear

Окремо слід згадати дуже швидкісний, але обмежений сервіс — Tunnelbear. Я ним користувався дуже довго — підключення може бути не найшвидше, але ось швидкість дуже дивує.

висновок

Пам’ятайте, що ви можете «ділити» замаскований IP-адреса з іншим користувачем — немає гарантії, що він переглядає законний матеріал. Ще раз повторимо — використання VPN-сервісів і розширень відбувається на ваш страх і ризик.

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам, що робити при появі заборони «На жаль, правовласник обмежив доступ до даного відео в вашому регіоні» — приємного перегляду!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector