MMS.KYIVSTAR.NET/MMBOX/OTP.HTML — Сервіс повідомлень Київстар

Всім відомо, щоб відправити іншому абоненту файл з фото, відео або музикою без інтернету з мобільного телефону необхідно скористатися ММС-повідомленнями. Дані для відправки повинні мати не великий обсяг і для користування такою послугою ваш телефон повинен підтримувати функцію MMS. Послуга надається всім без винятку абонентам Київстар, підключення відбувається відразу ж після активації сім-карти. Також ви можете відвідати mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html — сервіс повідомлень Київстар, де будуть зберігатися відправлені і отримані вами ММС-повідомлення.

mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html

Щоб відправити MMS-повідомлення, необхідно перейти в вашому телефоні в розділ «Відправлення ММС», після цього ви можете написати повідомлення і прикріпити файл, який вам необхідно відправити, обов’язково слід вказати номер телефон одержувача.

Налаштування MMS-повідомлень на телефоні

Налаштування MMS зазвичай відбувається автоматично після активації сім-карти або після зміни телефону. Іноді трапляється так, що з якихось причин автоматичні настройки у вигляді SMS-повідомлення не дійшли до абонента, тоді вам необхідно зв’язатися з оператором для повторної розсилки. Або ж необхідно знайти ручні настройки і виставити їх самостійно.

Вартість ММС-повідомлень залежить від вашого тарифного плану. У будь-який час оператор може змінити вартість відправки, тому періодично переглядайте інформацію за вартістю відправки ММС на сайті. Щоб отримати конкретну інформацію з даного питання, ви можете звернутися до оператора для уточнення вашого тарифного плану.

Відправлення MMS- повідомлень

У мобільного оператора Київстар є спеціальна можливість відправляти ММС-повідомлення абсолютно безкоштовно, для цього був розроблений сервіс mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html. За допомогою цього ресурсу ви можете економити свої кошти на персональному рахунку мобільного номера. Щоб відправити таке повідомлення вам потрібно перейти за посиланням, заповнивши всі необхідні поля. Після вам потрібно ввести текст повідомлення і прикріпити файли для відправки, потім вводите номер телефону одержувача і відправляєте повідомлення.

Як перевірити свої MMS на сервісі MMS.KYIVSTAR.NET/MMBOX/OTP

Якщо ж навпаки, чи не ви відправляєте, а вам відправили, то ви можете увійти в систему, заповнивши всі необхідні поля і переглянути отримане ММС-повідомлення. Важливо пам’ятати, що його зберігання на даному сервісі має певний термін, з цим можна ознайомитися на офіційному ресурсі компанії. Так що, відразу після приходу смс, а тому, що вам прийшло нове ММС, заходите на сервіс повідомлень «Мій MMS-альбом» і прочитайте його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector