Ліхтар-шокер — засіб самооборони. Хто виробляє? Як відрізнити?

ліхтар як засіб самооборони
Гуляючи темним, ввечері по місту, ви раптом помітили, що в декількох кроках від вас хтось йде. Можливо цей суб’єкт п’яний, і в будь-яку секунду може напасти на вас, вкрасти все цінності або того гірше. Або ще варіант, коли абсолютно несподівано, вибігає скажена, злий собака, готова на цьому ж місці накинутися на вас. Не переживайте, адже маючи при собі електрошокер, ви зможете цілком і повністю убезпечити себе в даних двох, і інших подібних, ситуаціях.

Ми допоможемо підібрати вам гідний апарат, таким чином заощадити ваш час і гроші. На даний момент інтернет — магазини рясніють достатком цих приладів. Важливо підібрати саме якісне пристрій, а не чергову китайську псевдо іграшку, яка не прослужать і пару днів. Пропонуємо звернути вашу увагу на простий і зручний у використанні електрошокер Police 1101, придбати який можна за посиланням.

Ліхтар-електрошокер 1101 POLICE

Перед покупкою обов’язково огляньте даний прилад на предмет підробки. В оригіналі, даний прилад виробляє корейська компанія Wei Shi. Цей тип шокеров представляє вид ліхтарів з коронарними контактами, і є самою компактною моделлю серед приладів даного типу, адже довжина самого апарата становить 16,8 см. Завдяки ударостійким металевого корпусу термін служби самого пристосування може досягти і 4 років. Також в комплект до цього пристрою виробники надали кабель для зарядки. Для тих людей, які не знають, як користуватися електрошокером, на корпусі спеціально встановлений запобіжник, щоб уникнути неприємних наслідків. Такий апарат стане відмінною альтернативою для всіх тих, хто за невеликі гроші шукає легкий і зручний шокер. Також дана модель порадує свого власника найяскравішим ліхтарем, який на кілька секунд засліпить зловмисника. Також пристрій видає сильний розрядний струм, який за 3 секунди роботи відправляє нападника «відпочити», так як той непритомніє. Такий прилад здатний пробити одяг з товщиною 6 см. Різного роду куртки, пальто, куртки, джинси та інші щільні види одягу не перешкода для цього шокера. Для того щоб повалити вашого опонента на підлогу доторкніться електродами до такого одягу.

Виробники даного пристрою продумали все до абсолютних дрібниць. Так, верхню частину приладу виготовили з полімеру, адже він здатний обмежувати провідність струму в неприємну погоду, що дозволяє використовувати шокер при туманності, дощова і снігопаді.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector